Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! tehát egy kis segítség. olyantól kaptam akinek volt ilyen motorja, motorszerelő, és megjavította. először a spirál rugót vidd el egy rugó gyártóhoz és egy sokkal erősebb rugót gyártass helyette, miért? mert hiába rakod össze az újabb fogaskerékkel ugyanez a probléma fog előjönni....... idővel. a rugó nem tudja össze tartani/tolni a két fogaskereket így nem léptél előrébb semmivel. 2-3 erősségűt célszerű gyártatni és kiválasztani a megfelelőt. fogaskereket áámerikából rendelj és újat, időben több de van hogy felárban kapod, a xv drag star indító szerkezetét is onnan rendelik, itthon 130-150 e ft, odakünn 45-70 e ft postával árfolyamtól függően. ha segítettem és megjavult akkor írd meg ide mit hogy mert nekem is pont ez a bajom, nekem is egy ilyen szett fog kelleni.
Sziasztok!
Yamaha XV750 önindítóhoz keresek fogaskereket, ami a "nagyobbik" kerékbe csatlakozik indítózáskor, mivel nagyon elkopott, s most, hogy az önindító fel lett újítva nagyobb erővel forgatná, de sajna inkább elcsúszik, minthogy belekapna Egy jobb állapotú f.kerék megoldaná a problémát. Ha esetleg valakinek van ilyen, vevő lennék rá, illetve, ha valaki tudja merre kéne érdeklődnöm az is nagy segítség lenne! Néhány képet készítettem róla:
kawasaki zx6R 636 2002-es forgalomba helyezhető vagy forgalmis vázat keresek. max 40 000ft-ig. JKAZX636 .....a vázszám kezdete.
Szia!

Adatlapomon ott az email cimem! Küld rá el a tiédet és intézem!
szia fotót tudsz küldeni, és mibe kerül?
szia sajni de mivel ne életbevágó ha hozzátok kerülne egy rendes vastag kb 8-10 mm és nem feledkeznél meg rólam akkor érdekelne.
Eladó Brembo PR19x20 főfékhenger, felhajló fékkarral. Nem "BRAMBO" kínai utánzat! Nagy kalibere miatt alkalmas főleg 6-8 dugattyús nyergek üzemeltetésére, különösen versenykörülmények között. Adok hozzá Goodridge duplafuratos nyomáskapcsolós áteresztőcsavart, illetve sima duplafuratos áteresztőcsavart, továbbá eredeti Brembo kiegyenlítőtartályt. Kompletten 40eft.
f2tommy@gmail.com
Megvan a teljes idomszett, egyben Eladó!
Hibátlan sérülésmentes.
Honda CBR 1000 RR 2008-as idomok ELADÓK!
Érdeklődni a 30/579-8360-as számon lehet

Suzuki GSR 600 bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 30/579-8360-es számon lehet

Keresek Honda CB1300-hoz /2003as JH2SC alváz számú/ hőgombát! /ECT szenzor/ !takacs,erik85@gmail.com 70/3201667 vagy privátban!
Szia! Újban tudok segiteni!
Szia!
Sajnos nincs túra plexink jelenleg.
Sziasztok kawasaki zzr 1100d 94 es évjárathoz kéne túra plexi de a vastag. nem a papír vékony ojan van.
Sziasztok!

A csatolt képeken látható - givi oldaldoboz tartóhoz való, a gyári ábrán "7" számmal jelölt - kis b.szb@sz alkatrészt keresek , 1-2 darabot. Ha valakinek van elfekvőben, kérem értesítsen, árban megegyezünk!

Előre is köszönöm!
Sziasztok azonnal munkára fogható Mikuni TM40~es karbit keresek.
Ha kawasaki akkor Steelhorse Motor Kawasaki Pécs
Adatlap!
kawasaki @ steelhorsemotor. hu
Szia Tudok segiteni
Adatlap
vagy kawasaki @ steelhorsemotor hu
Sziasztok,

Kawasaki ninja 250r-hez (2008) keresek alkatrészt!

Idomok, lábtartó, légszűrőház, kipufogó...

Akinek van bármi az szóljon, vagy ha tud valami kontaktot...

Köszi
Race

racccccing@gmail.com
HONDA,KAWASAKI,SUZUKI,TRIUMPH,YAMAHA bontott és új alkatrészek sport és utcai motorokhoz nagy választékban raktárról azonnal.CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ EMAILT NEM NÉZEK 06705850436.
Nekem van. 70/6321-829
Elviszed egy alu-hegesztőhöz, felrakja, majd új menetet metszel bele.
Sziasztok keresek Gsx-r 1000 k2 kartert kinek lenne és mennyiért? az enyémbe megszakadt az olaj leeresztő csavar. köszönöm
Üdv Mindenkinek! Keresek sv1000s-re hátsósárvédőt láncvédővel egyben,aki megválna tőle értesítsen.
Széles utat,gumi fákat
Üdv!
Yamaha PW 50 keresek alapjárati fuvókát és szivató bovdent.
Köszönöm