Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz srácok az ajánlatokat, de soknak tűnik elsőre, még érdeklődöm és gondolkodom... (vagy én gondoltam, hogy olcsóbban is kijön)

Jól rémlik, hogy neked jelent meg beszámolód a motorostura.hu oldalon?
120/70 r 17
160/60 r 18
méret?
ja és nem tud valaki olcsón új Conti Road Attack 2 gumit?
Szokott lenni évvégi akció
tiszteletem mindenkinek!
gumi vásárlás előtt állnék.már eldöntöttem, hogy milyent veszek csak még azt nem hogy mikor.szerintetek érdemes még várnom?szokott szezon elején akció lenni vagy ilyesmi?vagy teljesen mindegy?most veszek először új gumit.
Helló!
Ha esetleg érdekel, Metzeler Rennsportot ajánlanék neked 49.900 Ft.-ért! Utcai-pálya gumi, tapad mint az állat.
szia
szóval 83 és 63 a pár
Szia!

a sportsmart 85500ft a QRR 77300ft
284 euró Sportsmart és 201 euró a Qualifier
Sziasztok,
Dunlop Sportsmart vagy Dunlop Qualifier RR párban (120+180) kinél milyen összeggel beszerezhető (már aki foglalkozik motorgumi értékesítéssel itt a fórumon)?
Köszönöm!
mi csak egy pocketbikera szeretnénk, arra is csak azért hogy tudjunk vele butulni betonon, ne menjen világnak az orra/hátulja a jégen, hanem tapadjon egy picit. köszönöm a leírást azért! :)
Hali!
Először is ki kell találni,hogy mire szeretnéd használni a szögest.
Endúrózáshoz mindenképpen új gumit érdemes szögelni,de az ugye húzós összeg kilyuggatni Nagy hóban kell a bütyök magassága is ahhoz,hogy fogjon(így tudom,nekem még csak kopott volt)
Jégre jó lehet a kopottas is,de azért legyen húsa.Az elsőbe pozdorjacsavarokat tettem sima alátéttel,változó hasszban.Aranyszabály,hogy 15mmnél több ne lógjon ki.Fölösleges,úgyis letörik! Én 10-15mm körülit hagyok ki.
Hátulra több varia van.Volt aki nagyobb bütykű gumit vett(mint a mitas C10) és mindegyik bütyökbe 3 véknyabb csavart tett(szintén pozdorja).Jól fogott,úgy láttam.
Én viszont nem apróztam el,bütykönként egy db lemezcsavar vagy 6-os maggal, "D" fejű,kereszthornyos. Na az oszt áll a gumiban
Érdemes vékony max 3-as fúróval kívülről befúrni,az nagy segítség a betekergetésnél.Nem szabad naggyal és betekeréskor ha megszorul már a csavar szintén nem szabad túltekerni,mert kitép egy csomó gumireszeléket és innentől lazulni fog a csavar.Igaz ez inkább robogógumiknál lényeges,fúrógép legyen a talpán amelyik megtép vagy 3 centi gumiban egy 6-os lemezcsavart...
Bélésnek én hátulra slick-et vágtam szét,elöl tűzoltótömlő van szétvágva.
Takarjon minden csavarfejet,+ ne legyenel élek,mindenütt szépen vékonyodjon el.Belső nem elég mert azon "áteszi" magát a csavar,mindenképp szövetes gumi kell!
Érdemes a külső és belső közé hintőport tenni.
Ezek apróságok,de mind tapasztalat útján jött. Érdemes megfogadni,mert itt egy defekt egész délutános gumiszerelést jelenthet.
Sziasztok!

Szeretnénk havercsajjal csinálni egy pocketbikera szögesgumit, de ötlet nincs hogyan kezdjünk hozzá, valaki el tudná mondani? köszönöm előre is!
? nosza...
jövőre csak nem?
18"-os krosszgumit keresek,újat olcsón. Ha valakinek van írjon.
van egy olyanom mint az előző komment, ingyen elviheted, ha eltünteted a kopott hátsót vele.
Sziasztok!

120/70 - 17

Valakinek ebben a méretben jóárasított első gumi? :)

Állapot?

SM-re kell.

Köszönöm
dunlop qualifier eladó. 120/70, dot 4307

kb 4 mm van rajta, a kopásjelző felett kb 2 mm. 9 e km van benne.
ára 5 e.

érd: mail, vagy voda 380 négy kilenc három 9
azt értem,csak január végére szól haza a repjegyem
de a lényeg hogy valószínűleg lesz,ahogy látom
Most is van, ITT.
Brian!
Január vége fele előreláthatólag lesz raktáron pacsker?
2000 j1 zx6r-re egy max 1 éves sportos,de közúti és olyan 70-95%-os hátsógumi fog kelleni
Oké, vágom Pl. D211GP első. Majd csörögj vmikor
Még ősszel hoztunk tőled egy D209-et GSX-R1000-re hátra és gondoltam jó lenne egy előre is.
Pontosítanod kellene