Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megvan rá az esély Amúgy gp racert láttam nemrégen képesmotoron is jó áron.
Briant nem kérdezem mert még a végén rámsóz valami zsír gumát potom összegért
briant kérdezd pl
Vagy nem új D211-et kell venni
Hát hol nézzük?
hát nem az r17-be kell nézni
... és jól is írta, mert az R17-en a D211GP-Racer valóban 60 984 Ft
csakhogy Ő gp racert keres, nem sima gp-t, a racer olcsóbb..
Ja,és az ár a 190/55/17 hátsó gumira vonatkozik!
R17motorgumi.hu!
D211 60500Ft persze számlával,de lehet tudsz alkudni velük.
Sziasztok!
Érdekelne d 211 gp racer (mintás) 120/70 17 és 190/55 17-es méretben. Csak vadonatúj érdekel és számlával. Akinek van esetleg kérem jelezze a bruttó árat köszönöm.

Anyos
KI próbáltam ha meg melegszik nem olyan rossz csak én meg szoktam a slicket jobban mondva nem használtam mást soha
Szia!

Új Bridgestonban BT023 Tudok segiteni párban 62950ft. Adatlapomon elérsz!
keresek sportmotorra gumit 120/60 és 160 / valami - méretben 30 ezer alatt. használtat , újat , mindegy. jöhet az okosság
Hehe..de rühellem ezt a gumit..gondolom én voltam a béna, de olyat nyaltam ilyen gumival, mint állat.
Tudok 29980Ft 2éves számlásan.
Hello!
'99-es Kawasaki ZX6R-re keresek 120/60ZR17(55W) és 170/60ZR17(72W) gumikat. Lehetőleg újat!
meggondolom még, postával már kicsit sokallom....
Postával tudom küldeni sajna én nem
Pestre nem szoktál járni? :)
Szia!

Maradt az ár!
Megvan már az új bridgestone árlista?
Itt egy jó vétel ha valakit érdekelne http://www.kepesmotor.hu/sport...
Sziasztok !
Karácsonykor vettem egy Pirelli scorpion mid soft típusú cross gumit hátra és egy Pirelli scorpion extra típusú gumit előre,azt olvastam róluk ,hogy nagyon jó gumi gondoltam beruházok egyre az ára 18.000 Ft volt a hátsónak (tehát a mid softnak) gyanús is volt mert mindenhol máshol 20 felett árulták az első 16.000Ft volt , az universal motornál megtudtam venni ennyiért ,a motorom egész télen felújítás alatt volt ,a gumik csak január eleje fele kerültek fel a felnikre majd a motorra ,ami fűtött garázsban áll. Most vasárnapig (02.13) nem is próbáltam ki ,feltettem szépen a futóra a gépet ,ki mentem a nyáregyházi cross pályára (köztudott ,hogy jó puha talajú nem ,kavicsos agyagos szar pálya). Az első fél óra jól telt melegítés ,vissza rázkódás a több hetes kihagyás után ,semmi probléma nem volt közösen motoroztunk egy barátommal én elől ő mögöttem ,majd kiálltam pihenőre körülbelül 10 perc lehetett és ahogy indultunk észre vettük ,hogy defektes a motor (azóta se derült ki mi okozta) ,de nem is ez a lényeg hanem ahogy nézegettük észre vettük ,hogy válnak le a bütykök a vadonatúj gumiról ami körülbelül félórát volt használva jó talaj minőségen ,körülbelül 20-25 bütyök válik el (nem letört) és a 10-15 tövénél repedezik a gumi. A gumit a bolt (universal motor) ahol vettem vissza küldte a gyártónak ,várom a válaszukat. Ilyet egy új guminak nem szabadna csinálni még betonon se ,hogy elválik maximum letörik ,de ennél ha arrébb húzom a bütyköt látni alatta a gumi belsejét ,arra se lehet fogni ,hogy defektesen mentem vele vagy lapos volt mert a gumi nyomást ellenőriztem és azt ,hogy lapos mögöttem lévő barátom észre vette volna meg szerintem én is ,a gumi abban a 10 percben eresztett le még álltunk. Az első teljesen jó. Létezhet ,hogy anyag hibás ?
Nem értem ,hogy mitől lehetett ,esetleg valakivel történt már hasonló vagy tudna valaki adni magyarázatot erre ?
Csak kíváncsiságból kérdezem ,mert ilyet még nem hallottam.