Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem nem digitális a motorom ill a gáz kar nem csak ki meg be állás van hanem van köztes is a titka az hogy én nem gyorsítok ki meg nem veszek rövid féktávokat a hátsó féket többször használom és nyomatékból motorozom
Nem tudom hogyan csinálod, de azért ezek már elég nagy számok ezektől a gumiktól szerintem. De ez is egy szempont, mert ha valakinél 6-7000 -et mennek el, nálad 13000-at, akkor valahol a középút lehet az átlag.
A hátsó gumi sima Pilot-ok,elírtam,sorry,de nincs nagy különbség köztük..
Eladóak csak párban (első és hátsó együtt!) 3 garnitúra vadonat új 2011-es évjáratú,két komponensű, Michelin Pilot Power 2 CT sport-utcai gumik. 65000 ft párban,az ár fix ár,mert így is nagyon olcsó.Érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet:
06/209786219 Tibi
nekem volt BT016-om 13.000kmert mentem el vele és fasza volt nekem bejött ami most van az meg Pirelli Diablo Corsa III abban is van kb 9500kmer és még kb 3-4mm van rajta és ez is faszán tapad a Rosso 2 helyett inkább a Rosso Corsával próbálkoznék
Sziasztok!
Michelin Pilot Power 2CT érdekelne 120/70 és 190/50-es méretben. Csak új és 2011-es. Előre is köszi!
Ne is mondd!utobbi idoszakban meggyult rendesen a bajom az olasz cuccokkal,es .nem csak motor teren.rajottem h az olaszoknak nem a belso ertek szamit es a minoseg, hanem a kullem es a vilogas. A tobbire atgondolatlanul fittyet hanynak!
ha rám halgatsz,van egy mondás,olaszoktól max pizzát! amúgy sz.tem Michelin!
Nekem viszont elejétől fogva ilyet csinál. Lehet 15 fok vagy 35, akkoris.
Nekem most kezdi ezt csinálni a BT016, bár már most kezd kopáshatáron lenni. 2személlyel nem csinálja.
Sziasztok! Tudom nem egyszerű a kérdés, és elég szubjektív válaszokra várhatok de azért megkérdem, hátha tudok leszűrni belőle némi következtetést. Szóval YZF R6 05-ről lenne szó és gumiújtás következik. A kiszemeltek Dunlop Sportmaxx Sportsmart, Michelin Power Pure, Bridgestone BT016 Pro és végül a Pirelli Diablo Rosso 2. Azért hagytam a Pirellit utoljára, mert most Diablo Rosso van fent, előtte sima Diablo volt és mindkettő érdekes dolgot produkált, amikor ledöntöm, első pillanatban mindi megcsúszott egy picit. Pedig játszadoztam guminyomással, futóművel. szóval szeretnék kipróbálni valami mást is már. Bocs, hogy kicsit hosszú voltam, remélem valakinek azért lesz kedve elolvasni
226 Euro a pár. 2010 vagy 11 a DOT

üdv

Laci
Jah és mikori évjáratú a gumi?
Szia!
Köszi a gyors választ!
Ha cégre venném mennyi lenne az ár?
Szia!

68000Ft a pár . Cégre történő vásárlásnál még jobb árat tudok adni

üdv

Laci
Szia!
Láttam a hirdetésed, és érdekelni, hogy mennyiért tudnád adni a következő gumikat:
Metzellersportec m5, a két méret 120/70/17 és 180/55/17
Előre is köszi!
120-180Pár Dunlop SportSmart Ntec 500Km futott saját motoromon Nem hibás nem javitott.50000Ft a Pár.
Vagy Pirelli Diablo Rosso II 70990Ft/Pár ajándék sisaktartoval.
én a B-kingen használok Power 2CT-t, meg vagyok vele elégedve. 4000km alatt nem vészes a kopása, az előzőt 8000-nél dobtam le, qualifier volt.
A Power Pure állítólag pályán roszabb, közúton ugyanolyan, de nekem van még egy garnitúra új power, majd utána megnézem.
Esetleg vvan valakinek tapasztalata michelin power pure vagy pilot power 2ctvel kapcsolatban mert nem tudom eldonteni.esetleg ha van valakinek r6ra valo uj vagy max par km futott az is erdekelhet
A posta költség 1400Ft utánvétnél

próbált meg ezt tyrestore2000@gmail.com

üdv

laci
ok
ment mail
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz! És nincs postaköltség!
Van valakinek tapasztalata a BRIDGESTONE BATTLAX BT 021 gumival?
Szevasztok!

Ha valaki átérzi:Bridgestone BT 015F
nem gmail?