Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nettó, bruttó?
228 Euro
És mi a céges jobb ár?
Szia!

69000Ft a pár . Céges vásárlásnál tudok ennél jobbat is

üdv

Laci

30 4330127
Sziasztok!

Lassan érdekes lesz számomra Metzeler M5 Interact 120/70R17 és 180/55R17 méretben egy pár.
Kinek milyen ajánlatai vannak?

Üdv,
Csuszka
a metzelert odatudom adni 14000ft ért is amennyiben még érdekes
Köszönöm szépen! Kicsit kíváncsiskodnék még ha nem gond.
Kicsit utána olvastam ennek a guminak és hát ez elég sportos. Nekem túra motorom van ezért keresek olyan gumit ami nem kopik olyan gyorsan. Van esetleg tapasztalatod, hogy mennyit tudnak elmenni ezek?
Szia.
Bocsi, de kaptam olcsóbb ajánlatot új gumikra!
180/55 ZR17:
70% Continental Race Attack Comp. Endurance: 10e Ft/db,
70% Bridgestone Battlax R10, Type3: 12e Ft/db,
80% Bridgestone Battlax R10, Type3: 15e Ft/db,
90% Bridgestone Battlax R10, Type3: 18e Ft/db.

http://www.kepesmotor.hu/sport...
Sziasztok!

180/55/17 méretben keresek gumit, lehetőleg olyat ami tapadás és kopás terén az arany középutat képviseli.

Köszönöm!
Szia!

Néhány lehetőség (új gumik)

Metzeler ME880 19000Ft
Michelin Pilot Activ 25000Ft
Dunlop D251 37600Ft

üdv

Laci
30 4330127
Akinek megfelel az megveszi,a többinek meg nem sok köze van hozzá!Nem azért raktam fel hogy a mintát pontozzuk,vagy a véleményedre lennék kíváncsi.Neked nem tetszik de nem is kértelek hogy vedd meg!
Köszönöm a gyors választ! Ha aktuális lesz a gumivásárlás, megkereslek, ahogy látom választék van bőven!
igazán nincs mondanám hogy eladó mert csak porosodik a garázsban de a 160as gumi neked nem igazán alternatíva
Köszönöm!
Hali!

nekem volt ilyenem kezdő motorosként el tudtam érni a határait szóval nem egy kanyarvadász gumi. Hidegben nagyon nem akar tapadni 25 fok felett már elfogadható. Igényli a bemelegítést irányíthatósága nem rossz de a kanyarban fékezést nagyon nem szereti én miután az elsőt megcsúsztattam kanyarban le is dobtam aztán egy teljesen normál gázadásnál kanyarban a hátulja is megúszott azután azt is ledobtam. Élettartama nekem a 600ccm gépen kb 6-7km lehetne de nekem talán 2000 került bele aztán félre lett rakva..
legalább annyit megtehetnél, hogy utcai mintát próbálsz utánozni. Ezért egy KMB-s is elveszi a forgalmit.
Sziasztok!
Eladó 2 db Pirelli Diablo Superbike 190/60/17 Sc1 vágott slick 5000/db áron.
06303210309
bali105@t-email.hu
Nekem nincs. És azt sem hallottam, amit írsz
Köszi,lehet,hogy kipróbálom!Neked van,mennyiért árulod?Azt is hallottam,hogy előre a sport attakot szerelik,az lehet?Van valami értelme?Köszi,üdv!
Szerintem felteheted. De érdekes, hogy az elsőgumi rendszeresen kagylósra kopik, legalábbis én majdnem minden esetben ilyennek láttam. Illetve sok motoron láttam repedezni a mintában
Brian!
Tanácsot szeretnék kérni,1250 Banditára felmerjem tenni a Conti Road Attak gumikat?Sokan fikázzák,de jó árban van!Sok túra,2 személy,140 körül,ha lehet csak kanyarogva!Vagy bárkinek tapasztalat?Köszi,üdv!
Működik, bár a Racer-ből inkább 180-ast kellene, ha nincs, akkor abból is mehet a 190-es. Készülj némi gyorsuláscsökkenésre!
Brian!

Működik, ha hátra (600rr '05) 190/55ös D211 GP-t vagy Racert teszek fel a 180as helyett? Előre is köszi a választ
Sziasztok.

130/70 18-as gumit keresek. Akinek van valami jó az jelezze! Köszi