Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok önkéntesrendőr. De előbb nem árt, ha utánanézel mit is jelentenek a számozások, felíratok egy gumin. Ha mégis kérdezel és megkapod a választ, akkor nem kéne rögtön trollkodni. Bár leírtad már a lényeget korábban, ami sok mindent megmagyaráz.
"
derbistanti

[13551] tegnap 12:25

Huh, most végképp debil vagyok...
"

off
Megkaptam...mert?
(ha azt akarod írni, h akkor húzz a p.ba, ne fáradj, jó a társaság, és maradok még )
Megkaptad a választ a kérdésedre?
pffff....CSICSKA
Ez biz'a nem az
koszi! akkor valszeg a gyartasi szamot akartam beskatujazni jovok 1 dredbullal
Értékek lásd előző hsz.
Ha neked GP-racer-ed van, akkor téged nem érint a 6xxx vagy 7xxx jelölés, mert az a GP-n van csak. Neked a Recer-en S (Soft), M (Medium), E (Endurance) vagy E+ (Endurance-tól keményebb) variáns lehet.
Előre változatlan értékre, hátul én melegen 1,9-et tennék bele. Legalábbis a GP-vel "melegen egy-kilenccel" mentem utcán
hat nem szar! lehet vele terdelni csobankan!
persze a racingbatlax is megmarad a garazsban!
kedves brian bacsi!
engem is az utcara ajanlott erdekelne(gp racer 211)!
es ha megsugnad h hogyan kell ertelmezni a 6xxx meg 7xxx akarhanyezret ami ra van irva...... meg egy akarmire is meghivnalak 1*
ja es ahogy latom a hatso 5 zonas... akkor hard, med, soft?
honnan szerzed ezeket a faszfejeket?
Szia! Ugyanezt utcán mennyire kell fújni?
Köszi
azt hiszem mostmár ideje hogy kipróbáljam a Brigi helyett a Dunlopot....
büszke vagyok rád
Köszi, hétfőn kiderül, csak a szélétől kb 2.5 centire van megtépve, a többi csak megmelegedett, de ég és föld a brigihez képest, ha ez lemegy én itt nem találok majd dobok egy mailt:)
Na, ebből le is jött, hogy te egy tanulatlan bunkó ökör seggfej vagy, akinek csak a pofája nagy, ha cselekedni kell, meg elsőnek futsz el, meg mentegeted magad te CSICSKA.
Az ilyen emberektől irtózom, és kerülöm őket, dehát csak-csak összefutok 1-2-vel néha
Nem kell itt feszíteni, tudjuk hogy erős vagy, meg kemény, de fogd be azt az mocskos undorító pofádat, és bújj vissza anyád szoknyája alá te nyomi.
csaó!

a pirelli dragon supercorsa SC2 és a dragon supercorsa pro SC2 között mi a különbség?
Első: hideg/meleg (bar)
D211GP-Racer: 2,0/2,3

Hátsó: hideg/meleg (bar)
D211GP-Racer Ntec: 1,3/1,6-7 (de, ha nagyon tépi, akkor tehetsz bele 1,9-et is)
maga állat maga... miért kell bántani szegényt, megvan neki a saját baja mézeskenyér... megőrülök
tényleg, bocs, hogy segíteni próbálunk, mielőtt butaságot csinálsz.
az az 5mm az 5%..120asnál tehát 6...próbáld ki meglátod...a fordulás..könyebben fog menni.de jön Brájen osz maj megmondja a frankót mert ő bridgestoneban született.
kimondom a bűvös jelszót:pofánbaszlak
te ilyen fasznélkül mégy baszni csávó vagy asszem,,mert beszélni agy nélkül jöttél.na szólj anyádnak kenjen még egy mézeskenyeret neked és rakja be a feliratos tomésdzserrit mert buta vagy ,hogy megértsd az original verzsönt.
na hesspicsába
Sziasztok! Van egy olyan gondom, hogy vmi faszán belevágott a gumimba, elég mélyen, szép lassan le is enged. Mit lehetne vele csinálni így házilag vagy inkább vigyem gumishoz?
D211 gp racer nyomásértéke van valakinek pályára?