Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Meg rendeltem a Mitas sport force plus ev szettet, ma megyek ki probálni kíváncsian várom milyen lesz a gumi, az elődje egy Metzeler m9rr volt amivel nagyon meg voltam elégedve mint futás mint tapadás teljesítmény tekintetében.
👍
Hohenbach és Künzelsau között németben
Szép ez a hely. Hol készültek a képek?
Köszi az infot
Nem fogok, hidd el!Neked meg sok balesetmentes kilométert!
Akkor mellébeszélek, nekem mindegy csak ne kapj szívrohamot baszki…
Látod mennyire mellébeszélsz.
Leírtam már többször, hogy nem bólyakerülgetéses oktatás.
Leírom sokadjára, hogy te is felfogd, nem kerülgetsz bólyákat, sem felfestést!!!
Az az alapszint.

Te újra leírod, hogy kötelezővé tennéd a bolyakerülgetést.
Mit nem értesz?
Feladom.
Motorozz!
Amúgy a mitasra visszatérve, én nem szereltettem fel de elgondolkoztam rajta, az tartott vissza hogy szétnyílt a futófelület egy hát legyen csak ismerős de inkább az sem. Nem volt semmi extrém behatás.
Viszont a KTM fel merte tenni gyári szerelésben a terraforce gumit a 1290sas-ra. Szerintem ez elég bíztató még akkor is ha a két gumi csak márkában egyezik.
Próbáld ki, kézben fogva szimpi. Nem ez lenne az első itthon mondhatni ismeretlen márka/típus ami jó.
Ne izgulj, nem hasonlítunk egymásra. Engem nem visz el a szívinfarktus mint téged mert próbálom bizonygatni a hülyeségem.
Leírtam, hogy kötelezném. Igen általanosítottam. Ha nem lennél ennyire nem is tudom, leírom konkrétan, megkeseredett és nem akarnál belekötni mindenbe akkor tudnád értelmezni amit érthetően írtam. Kötelezni kellene a bólyakerülgetős traininger. Megint bólyakerülgetést írok mert bólyákat kerülgetsz. Jó, lehet van olyan pálya is ahol felfestést.
Tehát én leírom hogy kötelezni kellene, ezzel egyértelműen azt mondom hogy jó dolog. Erre te belekötsz hogy én azt mondom hogy rossz meg lenézem. Hát erre mit lehet reagálni ha nem azt hogy baj van a fejedben ?!
Leírom mégegyszer, hogy a fogyatékosok is megértsék!!!!
Ezek a vet.tech oktatások nem a bólyakerülgetésröl szólnak, nem ezt tanítják.
Te az alapokról beszélsz úgy gondolom.
Tudnád, ha tájékozottabb lennél, és kicsit higgadnál végre, hogy ezeknek az oktatásoknak vannak különböző szintjei.
Addig nem engednek továbblépni, amíg az előző szintet nem teljesíted.
De minek magyarázom neked, aki már olyan nagy tudással, tapasztalattal rendelkezik, és még egyen se volt.
Pedig mindenkit kötelezné, hasznos "gyakorlás", és kevesebb ember kerülne zsákba.
És ezt nem én mondom, hanem az oktatók.
Remélem nem vetted bántásnak, hogy őszinte voltam???
Komolyan nem értem, a pav vizsgán még hogyhogy nem buktál el. Baszki, ott írom hogy kötelezném! Ennél jobban hogyan lehetne elismerni, hogy jó az a gyakorlás ?!
Ez a motorozás lényege és, hogy mindig haza kell érni!
Persze hogy vagy májrécsíkom 😉, csak néző pont kérdése a dolog. Egyébként pont nem érdekel a májrécsík kérdése, (olyan mint a farok méregetés mindenkinek akkora amekkorával meg áldották) annál inkább fontosabb ha elmegyek motorozni hogy jól érezzem magam.
Szép válasz.
Látom nem sokra tartod vesz.tech. tréningeket.
És ezáltal nem sokra tartod a tehetségüket, munkásságukat, amit a motorosokért tesznek.
Értem már, egyen se voltál.
Egyébként ott mást is tanítanak veled az oktatók, nem a kezdő nyolcasaidat.
Ott nincs bólyakerülgetés gyerek.
De az ismerősöd biztos nem így emlékszik, gondolom.
Mindegy is.
Mondtam, hogy szélmalom harc.
Balesetmentes motorozást Levi!
Ezt ugye nem kell magyarázni? A gyors az gyors.
Itt most azon fent akadva a kollegád hogy neki van 2cm és én azt mertem mondani hogy akinek van 2cm az lassú.
Na most ha nekem van 2cm én biztos lassú vagyok magamhoz képest mert ha törekszem arra hogy gyorsan biztonságosan kanyarodjak, úgyis el fog tűnni hiszen egyre gyorsabb leszek.
Egy bólyakerülgetős oktatást hoz fel ellenpeldának vagy igazából nem is értem miért próbálja még mindig magyarázni a semmit, hasonlóan mint a tűzoltó kocsis limitálást veled, 2hétig próbálja kimosni magát 🤷🏼‍♂️
Na de a bólyakerülgetés ami egyébként baromi jó és kötelezném mert megadja az alap magabiztosságot és motor kezelést(mondjuk semmi köze a tempós kanyargászashoz) na ott pont a 2. 8-asozásnál tűnik el minden érintetlen felület a gumiról hiszen a technika pont azt követeli meg hogy lenyomd a motort. Minden új gumival kimegyek a parkolóba és leradírozom azt a taknyot róla 🤷🏼‍♂️
Mert egyébként mitől jó motoros valaki?És mi számít gyorsnak?
Számtalanszor olvashattad, hogy rájuk hivatkoztam, de te terelsz, erőlködsz még most is.

Részt vettem az oltatásaikon, mert szeretnék felnőni a te motorozási tudásodhoz. 😘

Te beszélsz szövegértelmezésről?
Nagy hiba! 😁
A Te tényeid a gyengék nem az oktatók tényei. Szokásodhoz híven mellé akarsz beszélni. Elhiszem, fáj neked hogy nem vagy olyan jó motoros mint szeretnél lenni. De ezt el kell fogadni, nem elferdíteni az igazságot 🤷🏼‍♂️
De mi van, ha ő is a "pár ember" egyike?
Mert az már bebizonyosodott, hogy Fiedor vagy más vez. tech. oktatók "tényei" gyengék. 😅
Ha jól látom Neked is van majrécsík így szerintem Te sem kérdezhetsz ahogy én sem. 🤐
Sziasztok
Használt már valaki vagy valaki látott már olyat aki mitas sport force plus ev gumit használt és esetleg tudna róla valamit mondani? Hajt a kíváncsiság hogy milyen lehet.
Köszi
Ez már erőlködés 😁
Háat, tévedsz. Van itt pár ember akinek hiszek, mert hitelesek. De te nekem nagyon nem tűnsz hitelesnek. Ha azt állítanád hogy kék az ég, ott is elgondolkodnék.
Tudjuk.
Mindenkié gyenge itt, csak a tied tuti.