Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hívd fel a Honda márkakereskedéseket és biztos megfogják tudni mondani...
ez minden? Hol lehet kipróbálni? tudzok olyan kereskedést ahol van tesztmotor?
proszald ki, aztan tetszeni fog:)
Valakinek még tapasztalata a cbf250-ről?
Nem kell speedmotor ! Nem tetszik.
Ha ennyire nem jó a CBF 250, akkor tényleg csak ajánlani tudom a Suzuki Bandit 250-esemet, mivel az elég jól nyomja még 4-es 5-ösben is. 6-osban már csak hosszan lehet kigyorsitani, nem azzal fogsz előzni! :D

Ha érdekel hivj(0670/3825311) vagy irj emilt(madize@gmail.com)
Mivel nem az enyém volt nem tudom mennyire szervízigényes, 1-2 hónapot használtam az alatt semmi gond nem volt. Hát erő az olyan sok nincs benne, de ha még nem ültél ekkora motoron akkor szerintem nagyon élvezetes. Az a valemennyi erő is felhagy 4esben már elég rendesen. A végsebet nem tudom, 110nél tovább nem húztam mert visított már nagyon. Ja és rohadt kénylmes semmi gond vele.
Ha ilyen kinézetű mocit akarsz akkor inkább a vtr 250. na az már egész jó kis ágyugolyó néha
Ja és mennyit fogyaszt
szia Bencce

Ha mondanál pár szót bővebben a motorrol(CBF250) megköszönném. Mennyire megbízható, mennyi erő van benne, mi a végsebessége, mennyire stabil, mennyire szervizigényes, hosszútávon kényelmes e stb


köszi
:) no, majd csak megküzdök vele. Mivel újrakezdő vagyok, kb. 11 éve nem motoroztam, elégségesnek gondolom a mostani célra. Lenne viszont egy pár kérdésem, ha tudnál segíteni megköszönném.
bár az ürest néha nehéz megtalálni rajta....
Szerintema CBF 250 nagyon jó kis motor, régen sokat használtam egy olyat! igazzán tetszett:)
Szia, új vagyok errefelé, én is most rendeltem meg egy ilyen csodát (CBF 250), kb. 3 napig keresgettem a neten róla véleményeket, de nem sok mindent találtam. Az adatai és egy videofelvétel alapján kb. a 250-es ETZ-vel lehet egy szinten, azaz kisebb túrákra még 2 személynek is elegendő és jó kis kezdőmotor. A tengeren túl egyébként 2003 óta CBX 250 jelöléssel és még vagy 3 fantázianév alatt fut.

A videofelvételt egy cseh teszttel együtt itt találod: http://news.auto.cz/?article=3775

Kb. 27-én kapom kézhez, majd utánna leírom a tapasztalatokat.

ja, azt elfelejtettem irni, hogy eladó
Hali!
Nekem van egy Suzuki Bandit GSF 250-esem! Ha valakit érdekel, irjon egy emilt!
Sziazstok. Most készülök venni egy Honda CBF250-es gépet. Mik a tapasztalatok ? Mindenféle véleményt várok.
köszi szépen!
és valahol letölthető service manual???
:D
Jakab Zsolt:06 20 494 74 27.Neki van gépkönyve
és tzr 250-hez gépkönyvet tud valaki? mert én sehol nem találtam... :(
3xv-hez, a v2-eshez!
köszi!
Köszi!
Leszedem!
Alkatrész mennyire mozog az országban ehez a típushoz.
Az enyémben rgv blokk van még a forgalmiban is az szerepel.
Ami most konkrétan kéne az egy km óra bovden....
Nem tud valaki ilyesmit?
Jobbanmondva innen töltsd le!

http://www.diff.ru/manual/files/Suzuki_RGV250_Service_Manual.zip
Tessék, a TV250 Wolf egy az egyben egy 1989-es RGV-nek felel meg csak fojtott, idomnélküli és szimpla tárcsafékes.
Leírás letölthető innen:

RGV manual
Hali!
Teljesen megegyezik a bal oldalával!
Üdv!

A special has idom jobb oldaláról is tudnál képet készíteni?
Sziasztok!
Én is most vettem egy RGV Wolfot! (lassan külön topic kell)
F1DO és Twostroke19! Küldenétek nekem is egy pár hasznos infot?
Mert megmondom őszintén nem tudok sokmindent errőla típusról!
kerter@freemail.hu
Előre is Köszi