Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahha én Lőrinci vagyok de te ki vagy?
vik-001 te a lörinci kawavik vagy?
viktor_racing@freemail.hu de már lenteb is le volt írva asszem 6 hozzászólásnyira
Adj egy mail címet, elküldöm a képeket az idomról. És a megmaradt cuccokról.
köszi még semmit de folyamatban...
Jah igen az idom ... neten láttam én is egy nagyon szép garnitúrát már rá is képzeltem mikor bütött a baj :S
Sikerült blokk ügyben lépni vmit?
Van ZXR 400-hoz: új üvegszálas versenyidom garnitúra, új plexi, eredeti gyári együléses ülésidom, váznyúlvány, hátsó lámpa, lánckerekek, stb.
köszi már is írom!
Az alábbi e-mail címen eléred Kukumelóst, ő tud blokkot ZXR 400-hoz. gsx400@citromail.hu
KertAce!

Köszi de ez már láttam és holnap föl is hívom hogy mi merre...
de ha még tud valki valmit akkor azt köszönném mnagyon
Szia KertAce!

22.-ei hétvégén megyünk Sirok felé túrázni!
Ha van kedvetek tarcsatok velünk!
Részleteket késöbb még írunk!
Hali!

ZXR400as hoz kellene komplett Blokk ami jó is persze... viktor_racing@freemail.hu mail cím vagy 06-70/600-99-41
Szia!

Nekem van, már 4. éve. És imádom, igaz, néha szivat.

Edit
Sziasztok 400-ok! Nekem nem 400-as gépem van, de azthiszem tanulságos az esetem. 4 évvel ezelött történt. Vettem egy Vt500-as Hondát, ami a forgalmi szerint folytott 22kw-os/27Le/ volt, bár ez engem nem különösen érdekelt, mert 25 éve korlátlan jogsim van motorra. Aztán lássatok csodát, az eredetvizsgán átminősítették folytatlan 37KW/50LE/ változatra, hiába hivatkoztam a forgalmira, illetve arra, hogy a kipufogó könyökbe a mai napig jól látszik a 22KW beütés. Az volt az egyszerü indok: az Ő számítógépük szerint ebböl a motorból csak 50LE változatot gyártottak. Úgyhogy igy működik a magyar jogrend!!!! Na CSÁÁÁÁÁ ! Széles utat, olcsó benzint mindenkinek! Üdv: Veres fönök
Igen nekem :)!
van vkinek gsx-r 400 as??
hmm
én fehérváron, de még a futóról se kellet levenni a motort, ugy hoztam visza mint ahogy elvittem
ya és a futó is akkor müszakizott, ugyhogy a hátán volt a moci
Ha már egyszer 25 kw van a forgalmiban akor nem kell izgulni nem nézik többet. Egyébként én Pomázon voltam vizsgáztatni még be se kelett inditani a motort csak a féket meg a világitás dolgokat nézték.
jó helyre kell vinni müszakin és kész.
Sziasztok!
Nyáron le akarom tenni az Akorl. jogsit és venni egy 400-as gépet. Namost, ha sikerülne venni egy olyan mocit aminek a papírjaiban 25 kW van az baromi jó lenne! Az lenne a kérdés, hogy ha egy ilyennek lejár a műszakija, akkor utánna műszakin átmegy simán és megint 25kw fog szerepelni a forgalmiban??? Vagy kell megint valami turpisságot csinálni? Nagyon fontos lenne, ha tudnátok segíteni megköszönném!!
Tud vki ilyen vfr400-ast eladót? Esetleg fzr400-ast vagy ezeknek az adatait(fogyasztás, végseb stb)
Köszi, üdv mindenkinek! :)
senki??
Hi az lenne a kérdésem h. egyik ismerősömet nagyon érdekelné h. a Yamaha Fazer 400-as gépére rá lehetne e tenni az újabb 600-as fazer (2002-es évjáratú ) fejidomját!
Én azt mondtam neki h. szerintem igen mivel méretre a 600-as és a 400-as fazer között nincs különbség és ahogy elnéztem a 600-on csak a fejidomot cserélték szal kérdés sima duplakockalámpás fejidomot egy fazer 400-on le lehet e cserélni fazer 600 fejidomra minden fabrikálás nélkül?
kösz szépen a telefonszámot. Holnap felhívom, remélem sikerrel járok. --------Itt a motorom
K: +36-20-962-9446
L: +36-20-467-9508
Köszönöm a segítséget,de egy telefonszámot,vagy honlapot is tudnál írni?(motorbontó Kakasd vagy másik bontóét)