Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali 400-ok
Kakasdot és Lakihegyet próbáld: náluk gyakran vannak bontott komplett blokkok.
Sziasztok!400-as bandit motorblokkot keresek eladót,mivel az én motorom tropára ment!Ja,azt elfelejtettem mondani,hogy változószelepes legyen a blokk!Az árba megegyezünk,csak légyszives valaki mondja az,hogy van eladó a neten!Irjatok,vagy csak csörgessetek meg:06202627718
1 jótanács:irjál méretet min:átmérö+agy sok tipuson uaz a tárcsa,bontokat probáltad már?(Majosházán 10-20e Ft körüli árakon adják a tárcsákat)
Sziasztok!
Keresek Suzuki Rf 400-hoz jó állapotú használt féktárcsát előre kettőt.
Köszi
Nekem volt egy 95-ös CB 400 SF-em. Semmi próbléma nem volt vele, és nagyon jól ment. Óra szerint 200 felett, bicikli órával 196-ot. A Bandit talán sportosabb egy kcicsit, de nem hiszem, hogy lényegesen jobban megy (ha jobban megy)
Csak ajánlani tudom a CB-t!!!
Vegyél bandit 400-at!!!

Arról még rosszat nem hallottam. És van belőle tengernyi példány. Ebből kifolyólag, alkatrész is van hozzá rengeteg. Sőőt állítólag a blokk alkatrészek megegyeznek az RF400, és a GSXR400-assal is.

Az XJR400-nál az olajhűtés miatt nyílván strapabíró, de hátránya is van.

Nálunk van egy a faluban az R-es változat (fejidomos digitális műszerfallal), de nincs rá semmi panasz. Csak alkatrész nem nagyon van hozzá. Pl. tükör kellett a srácnak amit nehezen bírt csak beszerezni.

A honda is biztosan jó. Mert ugy általánosságban hondáról még rosszat nem igen hallottam.

Csak szerintem ezek a gépek mind lomhák, mert nehezek. És a lóerő sem olyan rengeteg van bennük.

Én a helyedben megnézném azt a banditot amit itt hírdetett a srác. És ha szép és jó állpotban van. Akkor megegyezni vele.

Nekem 400-as Naked bike-ban csak a bandit. (de ebből is az újabbik fajta)

Vagy Fazer 400. Én nagyon nagyon meg voltam vele elégedve. Fordulékony (Mátra/Gokart pálya), kezes, meg minden. És az enyém meglepően alacsony fogyasztással rendelkezett. (Mátrában 5.5L/100km) Csak ehhez is olyan ritka az alkatrész mint a fehér holló! ( sajnos tapasztalat) És a csajom sem panaszkodott a hátsó ülés miatt. De a Fazer egyébként ritka és drága is.

Egyébként főnök, nem tudom meddíg tudsz nyújtózkodni. Mert ahogy nézted a CB400-at majdnem 900,000ft-ért annyiért kapsz már 600-as FAZER-t. És az pedig nagyon NAGY gép ám. Csak előnyöset hallani róla.

De te tudod. Ha megbírod állni, hogy ne húzd a motornak amíg meg nem szokod akkor mindenféleképpen 600-as Fazer ennyi pénzért. Szerintem!
Sziasztok!

újra én vagyok az. A négyszázas kategóriából még előtérbe került még a honda cb sf, szeretnék tapasztalatokat olvasni itt az oldalon, mert nem nagyon találtam erről a motorról semmit. találtam egy 2000-es példányt, 898000 Ft ért 140000 km-rel.
KÉrlek írjatok ezekről a 400-as gépekről tapasztalatokat.

Köszönöm
Sziasztok!


Új vagyok még itt a fórumom, ez az első hozzászólásom. HAmarosan szeretnék venni egy 400-as gépet(esetleg 500-ast), eddig egy 125-ös MZ-t hajtottam, de már kicsinek találom. Ahogy nézegetem a motor árakat, valószinű, hogy használt lesz belőle. A 400-as kategóriából kettőt néztem ki, ami tetszik és a 102 kilomhoz teljesítménye is van azért, hogy lehessen haladni. Ez a Yamaha xjr 400 elsősorban és a Kawasaki zephyr 400 másodsorban, bár ebből elég kevés van a magyar piacon.
HA tudtok, kérlek írjatok véleményeket erről a két motorról. A motorland.hu-n olvastam a tesztet a yamaha-ról, de szeretnék még többet megtudni.

Köszi a válaszokat
Nem tudom mit raktak a 600-asokra. De én erre gondoltam igaz a telefonban sem tudtam normálisan elmagyarázni. ez az újabb típusú Bandit 400. Csak ne laknál olyan kúrva messze! Megalkudnánk rá és kész is.
Nem króm, szürke műanyag burkolat. A krómot nem a hatszázasokra rakták?
Nagyon korrekt a gép!
És ez már az újabb típus vagy még a régi?
Mármint a tank alatt aaz a csapp alakú króm idom vagy vagy még a festett tenyérnyi idom???
Eladó: "96-os GSF 400 Bandit
Ir.ár: 420.000 Ft
Tel: 70-281-5376

Nemsoká rakok be róla képet.
Hello!

Érdekelne hogy mik a tapasztalataid a gépről. Persze ha már vannak egyáltalán. Ezek az RF 400-as gépek tetszenek nagyon. Lehet hogy ilyet veszek. Méretre mekkora ez a gép a 750-1000-es gépekhez képest? Köszi

Üdv
Én is most a télen vettem egy SUZUKI RF 400-at ugyan az a blokk, mint a banditának.
Ha kérdésed van, szívesen segítek, ha tudok..
Hat,jo kerdes...vagy 2 het vagy 2 honap.Pl attol is fugg,hogy talalunk e hutot.
Egyebkent Agytagitonak igaza van. Ez nem ugy van,hogy gondolok egyet es oda kerul a kipufogo.Igy is sok helyen meg a kisujjadat sem tudod bedugni,mert annyira ki van hezagolva a hely.
Jolly Moto a gyari kipufogo,nem sufni tuning. Es raadasul ugy lett tervezve ez a kipuff,hogy ramenjen egy csont szeria es eredeti gepre is.
Mert az nem oda való, azt a gyönyörű Jolly rezót meg nem fogja össze-vissza hajtogatni !!!
Mikor lesz már kész ez a moci Miszter? A harmadik kipuffot miért nem az ülés alá raktad?
Hali!
Nekem szeptember óta van, és eddig semmi baj nem volt vele:)
Mondják, hogy japán belciacos léte miatt nehéz hozzá alkatrészt szerezni. Manapság már nem hinném, hogy olyan nehéz lenne. Lejjebb pont erről volt szó...
A v-s 10lóerővel erősebb, és talán alacsony fordulaton nagyobb a nyomatéka.
Nézz el a bandit.hu -ra.
Hali mindenkinek!

Ugy néz ki a helyzet hogy cserélem a mocimat!
Én világ életemben banditiot szerettem volna tudna valaki tanácsokat mondani róla?
Ja és mennyinel erősebb a vc -s bandit?

Előre is köszi!
Oks!

Megnéztem a szűrőt, és 3157Ft volt tavaly nyáron Jelképes összeg! És van mert egy nap alatt megjött.
Köszi, kedves tőled, de úgy néz ki talán megoldódni látszik a problémám.
Ha mégse, feltétlen hozzád fordulok!
Mégegyszer, köszi.
Ja, 1 nagyot motoroztam ma, és le se lehet törölni a képemről a vigyort.
Vááááááh!

Ancsa!

Ne viccelj már nincs benne egyáltalán semilyen légszűrő sem????

Hát akkor már avval is jobban jársz ha elküldöm neked a használtat ami nekem van otthon! Nem sok kilómétert futott. Csak amikor megvette unokatesóm a motorját, azonnal kicserélt mindent olaj gertya légszűrő... Mert ugye egy használt motornál bármit mond az előző tulaj az egy megnyugvás ha mi tesszük bele az új dolgokat. Na tehát ha nincs benne semmi szólj nekem és én elküldöm neked azt ami nekem van otthon. 1995-ös RF400-ban volt!