Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát már nem érdeklődök mert már vettem eggyet meg ha megnézet azt az üzit áprilisba írtam neked és az nem most volt
Akkor minek érdeklődöl?
ja akkor nem kell tuti már 1x szerintem írtam hogy kicsit sokkalom az árát.
Fogd és vidd!
550.000-be adom! De ha tudsz valakit aki ilyet akar venni akkor szólj neki oké?!
hát érdekelt volna de már vettem eggyet miért mennyibe adod amugy?
550.000ft az irány ára!
csá skacok eladó a 400-om ha érdekel valakit írjon.23Kw-os forgalmija van de amúgy 60 paci.
ha lösz rá egy épkézláb árat,elmarom tőled a gépet.
ELADÓ!
ELADÓ!
Szia! Érdekel még a motorom? rvf400
Sziasztok

Lenne egy kérdésem suzuki rf 400 as hoz hogy az első telóba milyen simering való esetleg valaki tudna nekem típusszámot mondani
előre is köszi
sziasztok
szia!

érdekelne az ltz-d..rendszám van rajta?cserébe mi kellene?supermoto?van egy husqvarnasm125ös versenygépem kb 45ló 2006 év végi gyönyörü és nagyon jo...
szerintetek milyen gépet szerezzek be?
400as vagy kicsivel alatta, lehetőleg kisebb teljesítménnyel (elég ha a forgalmiban kicsi)
szolíd fogyasztással
sport és chopper és robogó kivételével bármi érdekel, de inkább enduró, túra kivitel érdekel
ára olyan 300ezer körüli
ha régi nem gond
thx
szia! de eladó ha érdekel írj!
suzuki ltz 400 am cserélném vagy eladnám http://kepesmotor.hu/suzuki-qu...
ott a profilomban, de amúgy ma délután vagy holnap átvikszolom kicsit és csinálok frisseket.
hát figyu én holnap este lehet veszek egy vfr-t meg ha 500-ról indul neked az alkudozás akkor hagyjuk is mert én 280-nál többet nem tok kiperkálni
lehet alkudni!
ja értem jólnézki amugy meg jó ez a repsol minta is de az árát sokallom
Küldesz képet róla?
igen van egy kis festés híja! idom nélkül vettem és így tudtam meg csináltatni üvegszálból!
Mit kell tudni róla? Milyen hibái vannak? Csak, mert megeshet, hogy érdekel.
Azt hogy 520Exc-m van cserébe. KTM - ha ez segít