Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idáig mit nyomattál?
Na senkinek nincs ötlete?
JA és pc-re kellenének a játékok.A másik amit megszerettem volna tudni,hogy van olyan játék amin a TT pályán mehetek?KÖszi előre is.
Sziasztok!
Mivel itt vannak hamarosan a téli napok,gondoltam keresek valami frankú játékot.Nincs nagyon időm olvasni a topikban,ezért megkérdezném,hogy melyik az a játék ami a legjobb lehet mókás menésekre?Van olyan amin nem csak pályán lehet menni?És ha van Melyik az?Ti mivel játszotok legtübben?
Köszi a segitséget előre is,csáó!
Melyik a legjobb játék ahol könnyen lehet egykerekezni ?
letöltöttem és bemásoltam abba a mappába amibe van a játék de még mindíg nemjó
pontosan hova másoljam be?
csoki, tölts de ezt, másold bele, és nem fog kidobálni
http://rapidshare.com/files/41...
de mint kettővel lejjebb írottan ha azt szeded le, az már be is van módolva csak max a ringet kell még rátenni, és már lehet is vele játszani.
Ringnél ne lepődjetek meg sokáig tölti be a pályát, türelem, és elindul.
én is letöltöttem ezt a játékot de nekemse jó mer engem is kidob hibajelzéssel
kijelöltem hogy hova töltse le és onnan indítom de nem jó
mit csináljak vele?
Jaja, megoldódott a probléma, egy haver átküldött egy pár fájlt és már nem dobált ki.
Bár azóta egy másikat szedtem le, itt van egyben 125, 250, motogp, sbk minden, igaz 2006 de nagyon jó. Érdemes kipróbálni, nekem a 250 fekszik a legjobban. Feltelepíted, létre jön egy indító fájl, ott beállítod melyik géposztályba akarsz menni, és már lehet is játszani.
http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...

A hang probléma nem a játékba van, az hangkártya lesz, próbáld meg újra rakni, és akkor megoldódhat. Egy havernál is ezt csinálta, a hangkártya volt a nem jó.
Szia Kaffer1. nem Te vagy a rossz nekem is ezt csínálta ha másolgattam, de mikor NEM! másoltam semmit sehova akkor jó volt szóval érdekes :( ahogy leszedted az oldalról, csomagold ki azt a nagy fájlt, és indítsd az .exével nekem úgy müködik

de nekem meg olyan gondom van vele(régebben fent volt akkor jó volt), hogy ahogy megnyomom a gázt, attól fogva beáll egy ford.számhoz tartozó hangra és csak húzza a hangszínt:S elég idegesítő már 10 mp után, de ha visszaveszem a hangkártyánál a hardver gyorsítást akkor jó lesz, de más játék nem lesz jó akkor szval:

Üdv.: Roland
köszi laci nekem is sokat segitettél ! :D
Üdv Srácok!
Eltűnt a gépemről a gp500 játékot újratelepítés miatt, aztán most újra leszedtem egy helyről. El is indul, lehet is vele játszani, de mikor a pálya elhagyásra lépek kidob hibajelzéssel az asztalra.
Nem szedné le valaki, hátha rájön hogy mit másolok rossz helyre?
Csak letöltöd, kicsomagolod, és már játszani is lehet vele, telepítésre nincs szükség.
itt a link:
http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...
Hungaroringet is le lehet hozzá tölteni innen:
http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...

Sőtt, aki akarja a meg nem épült balatonringet is tesztelheti:
http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...
Szasztok. Látom már ti is felfedeztétek az SBK x et. Esetleg valaki vagy valakik nem csinálnak egy online ligát? ezzel a játékkal már lehetne!
ha jah,
ezért én is pipa vagyok.
Meg az irányítással is gond van, joy bal karjára hiába állítom be előre a gázt, hátra húzva a féket, fékezésnél a fék mellett padlón adja hozzá a gázt is, nem is értem...........
Csak akkor mükszik rendesen a fék, ha valamelyik gombra teszem rá, úgy meg nem igazán lehet adagolni a fékerőt.
Tuti hogy játékon belüli hiba lesz, mert már mások is jelezték.
Remélem mi hamarabb kiadnak valami patch et is.
Persze. Végre supersport, és stock1000 is benne van. De cumi, hogy csak a konzolos verziókban lehet a régi superbike-okkal menni (996, gsxr750, zx-7r, vtr-sp)
megjelent az sbk x
valaki játszik már vele?
Milyen programról van szó?
Kis gyakorlással 51.8, setupolni most nincs időm :(.
Valaki amúgy megvette már? :) Tapasztalat?
Most néztem, tényleg nagyon fasza kis játék. Alappal így hirtelen 53.0 sikerült. A 49,7 elég jónak tűnik :). Nem tudom beállításokkal mennyit lehet javítani, de 49 alatti időt nem nagyon tudnék elképzelni. Bár nagy ritkán LFS-ben is előfordul, hogy az ember nem gondolná, mégis lehet jobbat menni :) (kezdőknél meg főleg előfordul, de LFS-ben én nagyon nem ez a kategória vagyok :P - motoros szimulátorban viszont igen :))
Van abban még bőven, egy kis gyakorlás és jó lesz
Hmm, jó rég néztem ezt a topicot. Ez a GP Bikes érdekesnek tűnik, megnézem a demot. Mostanában SBK09-el szórakoztam kicsit, játéknak tök jó, de szimulátornak nem mondanám :) (legalábbis pl. SBK01 után).
LFS-ről annyit tudok mondani, hogy ha a demo alapján tetszik, akkor vedd meg/kezdj el rá gyűjteni. Ill. ha komoly szimulátorként tekintesz rá, és nem csak egy autós játékként a sok közül. Ebben az esetben hidd el, megéri. Jöhetsz versenyezni pl. magyar bajnokságba, ha van kedved (www.liveforspeed.hu, forum.liveforspeed.hu - itt segítséget is kaphatsz vásárláshoz, ha pl. nincs dombornyomott kártyád), vagy tolhatod valamelyik jó public szerveren (pl. Ironhorse racing, vagy sr fox).
Azt sajna nem tudom.....