Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap este akit érdekel lehetne tartani egy vasárnap esti motorozást. Szóval aki letölti a videó alatt linkelteket és tetszik neki a dolog az itt jelentkezzen, szerintem olyan 8 óra után csinálnék egy szervert és lehetne gurulni egyet.
Első fék + gáz ... mint élesben
A füstöltetést mivel csinálod?
Pont ezért nem tudok én sem játszani
Köszike az oldalt nagyon f.sza!
Valaki segítsen abban hogy a Motogp 08 és az SBK 09-ben milyen gombot kell nyomni ahhoz, hogy füstöltesse a motoros a gumit.
Nincs ötlet!
Ha közvetlen csatlakozom a nethet nekem is ezt csinálja, de ha routeren keresztül vagyok akkor semmi gond.
Hello. A SBK09-be a mulit módba van egy olyan bajom, hogy már be is lépek látom is a játékokat quick race/custom-ba, csak ráenterezek és kiirja hogy:
"can not join the match: the host is unreachable"
Valakinek csináltamá, tippek, megoldások?
www.thepiratebay.org

Ez a legfaszább oldal. Nem kell regisztrálni se meg semmi.
Annyi hogy 1-2 cuccos lassan jön.
Minden mást is megtalálsz nem csak játékot.
Hát hogy miért akadozhat ennek több oka is lehet.
Pl. gyenge régi a géped? Nekem a gyerek gépén akad, az egy gyengécske masina.
De ha egy mai géped van, nem akadhat, mert nem egy bivaly gépigényű játék.
Honnan szedted le?
A 24 pilótát a beállításoknál mindenképp állítsd le 6-8. vagy 10 re, ha 24 et hagyok úgy még az én erős gépemen is szaggat.
Egyébként felvettem egy sráccal a kapcsolatot, és ahogy lesz ideje megcsinálja hozzá a hungaroring mai vonalvezetését, remélem összejön.
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy nekem a GP500 miért akadozik? Nem tudok vele játszani, mert már a menübe megakad. Nincs valami patch vagy valami javítás amivel ki lehet ezt küszöbölni? Előre is köszöntem, hello.
Sziasztok!Valaki tudna nekem adni olyan oldalt ahol lehet Ps2-re lehet letölteni motoros játékokkat a motogp07 és 08 meg a touris trophy meg van?lécci segitsetek!elöre is köszönöm szépen!sziasztok
Na majd holnap gyakorlok még kicsit!
Úgy használd, mint Stevie Wonder
kaffer szervert keresd meg
ok

ORANGE jelentkez !
Én majd csak holnap leszek, de azért köszi!
Orane, Spog gyertek fel MSN-re. felvettelek titeket az újra. ha minden igaz leszünk 4en
Kanyart nem tudok bevenni normálisan,Te meg stopizol!
billentyűn, hogy lehet nem teli gázt adni?
Bocs, lépnem kell .. majd este folyt.
Ja, voltam fent, nagyon nehéz, de visszamegyek gyakorolni!
Fut a 8 emberes host-om, gyertek.