Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jéééézuuus! Ezt atom nehéz vezetni...
Oké, köszönöm szépen mostmár megy.
jah, akkor értelek, a road bike nem mükszik?
Igen annál felül kell írni a GPParticipantst is. Az benne van a letöltött road bike GPPFile mappában, csak nevezd át GPParticipantsnak, és a játékban lévőt írd vele felül.
És akkor már ott lesznek az utcai motorok.
Hello! Az alap működik, a Hungaroring is megy, és a MotoGP pack is jó. Mindegy, megpróbálok valamit csinálni vele. Köszi a segítséget.
VTR!
A gyerek gépén is alaplapi a hangkártya, de arra is fel kellett tennem egy realtech hangkártya drivert, és utána lett jó a hang.
Gergő!
először fel kell tenni az alap gp500 játékot.
Ez nem kérhet semmit, ha kicsomagolod akkor működnie kell.
Ez müxik?
http://motogp500online.extra.h...
Hello! Felraktam azt amit belinketél, de kérte az IFORCE2.dll fájlt, oké bemásoltam, aztán a GPLanguagesEnglish.dkz fájlt is kérte, azt is bemásoltam. Most azt írja, hogy No Valid 3D Driver. Vagy valami ilyesmi. Nincs tipped hogy mi lehet a baja? Előre is köszi a választ.
Szia most a melóhelyről írok, de igen, olyasmi a hang, igaz még nem állaítottam semmit. Viszont tudtommal nekem sima alaplapi hangkártyám van (nem vagyok nagy technikai zseni sorry), ha az állítgatás után sem változik a hang, akkor ott nem tudok semmilyen drivert feltelepíteni asszem.
VTR!
Az mit jelent hogy szúnyograj?
Egy fajta hang szól végéig? Váltásoknál sincs hangváltozás?
Ezt csinálta itthon is a gyereknek a gépén, feltettem a hangkártya drivet és jó lett a hang.
De ha csak a hang mangjával van gondod, akkor a játékon belül a sound menübe MED ről állíts át mindent HIGH-ra a 11mhz-t 22mhz re.
hello!valaki megtudnanekem mondani h az mx vs atv-ben h lehet hatraszaltozni?előreis köszönöm
nemsikerült felrakni amit belinkeltél :(
Még annyit kérdeznék, hogy a hanggal mit lehet kezdeni, mert most olyan mint egy szúnyograj, aztán így elég idegesítő.
Kaffer1

Kösz a segítséget, megoldódott a probléma. Elég nehéz irányítani, még segítségekkel is sokszor fetrengek.

A többi módot is úgy kell felrakni, hogy a Data mappát felülírom ?
Mert akkor szedek majd még le .
Jaja jóvolt megnéztem game padal de nagyon bamba voltam hozzá
Sn4!
Itt van még egy jó kis mod, ez is tetszeni fog, itt van R1, R6 amit akarsz, mehetsz a saját gépeddel is. :)
Egyébként jót gurultunk tegnap, majd megismételjük, csak kellene hogy többen csatlakozzanak.

http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...
Mára hagyom is mert kicsit kikészitett
1.55.610
Nah ezek a 250 esek tetszenek! A Hringen 1.55.87
Deh próbálok még rajta faragni mert 1-1 kisebb hiba volt benne.
Oké leszedem megnézem!
Tudom h kezdetlegesebb a grafikája de tetszik benne h van több kategória és nemcsak a 800 as gp motorok:P
2 en akár ma is nyomhatunk 1 pár kört.

Csak majd magyarázd el hogy kell join-olni az általad kreált szerverre.
Esetleg 1 msn cimet elfogadnék az enyém fent van az adatlapomon
Sn4k3, még ezt próbáld ki, hátha ez tetszik:
http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...

szerintem
az alap motoroknak és pilótáknak elég gyengécske még a graffja, de felőlem mehetünk azzal is, lényeg hogy össze jöjjünk öten hatan.
A ring az mindenképpen kell aki jönni akar, a teszt azon lenne!
most szedtem le a gamet nagyon fasza csak a SBK mód nem tecik :(
a simát jobban szeretem szerintem reálisabak benne a motorok.
1 netes be énis benne lenék de csak a simával Akár a ringen is
VTR a gp500xp vel indisd
Sajna nem tudom ezt miért csinálhatja, nekem még sosem volt ilyenem, max a másig gépen szar volt a hangja, de az is a videókártya miatt, feltettem a drivert és jó lett.
Szóval ahogy nálam működik, lehet hogy te másképp csinálod és az a baj.
Nekem xp-m van, de vistánmon is futott.
Ha le van telepítve rar-ban, comandert megnyitom hogy lássam a rart a bal oldalon, jobb oldalon pedig azt a mappát nyitom ahová kicsomagolni akarom.
Rálépek a rar-ra jobb gombal, piros lesz, majd felül a fájl kicsomagolás, és kész.
A bal oldalra kicsomagolja és az xp exe val szoktam indítani, és mondom, még sosem produkált hibát, mindíg indult.
Szia kaffer1

Úgylátom eléggé értesz a játékhoz, nincs valami ötleted, hogy ezt miért írja ki mikor elindítanám ?
helló valaki nem tud valami supermotos játékot?