Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk az őszi süllő szezon,aug végétől kezdődik,és kb. november közepéig tart,de van tavaszi szezon is Nincs két egyforma év,de ezt az időszakot tartjuk szezonnak,Ezen belül évente nagyon eltérőek a fogások,előre kiszámítani nem lehet semmit Az idén eddíg a szar idő jellemzi az őszt, keveset tudtam kimenni.Számolni nem nagyon számoltam,de olyan 15-18 db-nál tarthatok,az én esetemben a 40-50 db mondható jónak szezononként.
Érdekes ez a süllő szezon.
Tavaly ilyenkor már 20-25 db süllőnél tartottam,de most eddig csak 1 db
8 napja nem fogtam semmit,még kapásom sem volt pedig minden délután lent vagyok 1-2 órát.
Eddig legalább a kis szarok jöttek,velük el tudott bohóckodni az ember,de most még azok is alszanak
Mennyit fogtál ebben a nagy szezonban?
Mesélj
Most van a süllő szezon baszod!Neked nem szólt senki?
ahogy mondod
holtidő van........ békésre pecálni szar idő van ragadozóra meg még túl jó
szóval most már inkább a garázsban piál a nép nem a vízparton
aszittem már hogy írod a szezon összefoglaló esszédet,azé nem érsz rá
itten vok
Mi a fasz van itt Sehol senki? hahóóóóóóóóóóóó Pipi jelenkezzz
ezek gyík macskák vazzeg
A másik macska mintha megérezte volna.
Az nem kis pályás csuka volt apám!
De a csuka nagyon hülye egy hal, annak mindegy, csak mozogjon....
Azt a macska fogta, szerintem megunta hogy a gazdi csak bugylikat fog aztán kicsapott a partra egy méreteset
ha jól sejtem az elsővel fogtad a másodikat
Meló után leugrottam pecázni kicsit.
Hátha itt is van esélyes....
http://www.blikk.hu/aktualis/b...
Először azt hittem rossz fóromba írtál de aztán rájöttem hogy ez a pecázni járós motorod így már értem.
Ha esetleg bogyo segítsége még nem elég,akkor szólj és küldök manualt abban megtalálsz mindent.
De mivel az évjáratot nem írtad, így válogassál: http://astrapt.com/wiring/hond...
Parancsolj:
Na és micsoda hejjjlyesirasssa van a gyeröknek. Biztosan éllen gyárt az iskolláben.
Végülis mazzag - mazzag. Hogy kukac lóg a végén vagy éppen CDI, az majdnem mindegy.
A legjobb helyen jársz baszki. Mondjad miben segíthetünk? ? ?
Akkor ott már nagy a baj
Ne bassz tavasszal vett cimbim 1nyócas csirkelábat akarom mondani szárnyat.