Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Amúgy akárki akármit mond kurva jól tudok rejtőzködni, vagy csak fordítva tette be a lencsét a mr pipi
Esetleg egy csomó olyan gén van benne mint a fiatal lányokban, mert azok se vesznek észre sosem.....
Sosem teszek,tennék semmi olyasmit ami nem teljesen legális
fene tudja.....
egy csomó mindent csinál az ember általában ami nem teljesen szabályos, aztán a net nem felejt, úgy gondolom a felesleges nyilvánosság semmire sem jó addig ameddig nem lehet valamiféle előnyt csinálni belőle
Mondjuk kb.a mai világban azt is tudják,ha akarják,hogy mikor fingik az ember Nyomon követnek kamerákkal,műholdakkal...
Az persze magánügy,hogy ki mit ad ki magáról.Én konkrétan vállalom a pofámat meg a véleményemet is.De van olyan aki nem és ezt tiszteletben kell tartani.Na+ott vannak a jelszóval védett dolgok(mail,fércbuk...stb.)oda+egy közepesen képzett informatikus bármikor belép bárki helyett....
Én ezt a titkolózást sosem értettem
Oszt ha látják a pofám,rendszámom akkor mi van
Nekiálltam megnézni a fent lévő 52896 videót.... Majd ha látlak valamelyiken integessél lécci!
Szar lett volna mikor seprés közben elakad a lábad a bokájában és hanyatt esel.
inkognitóban vagyok
bár szerintem legalább 10 videón rajta vagyok...
Ha legalább láttam volna már a pofázmányod, akkor ha csak hasonlított is volna rá valaki kiskőrösön egy lábsöpréssel kezdtem volna és vigyorogva megkérdezném, hogy te vagy az inikém?
na így este 9-re sem érek haza rakhatnál már fel magadról egy képet mi a faszt szégyellősköcc itten
nem voltam biztos a dologban, majd legközelebb.........
lehet akkor mutogatta a boltos csávó a festékeket a polc mögött, mire végignéztünk párat addigra elszelelt mindenki a boltból
tudom, hogy nem lehet túl kicsi, akinek a felesége 180 cm az valószínűleg üti a 2 métert
azóta feljött némi izom, és a babafürdetőkád ott van a pólóm alatt
Erre nem emléxem Mikor kiment az a faszkalap utánna szerintem nem jött be senki, vagy legalábbis nem emléxem. Mijndenféle semmirekellőt én sem jegyezhetek meg, elég sok hülyével van dolgom nap mint nap Pedig stimmel amit mondasz Mi a faszé nem szólítottá meg?
ja volt még bent valaki, nemigen nézegettem, többnyire nem kedvelem az embereket
kék rövidgatya kék póló, a kerület és a magasság kb azonos, ha ez nem tűnt fel akkor egy óceánjáró se fog feltűnni a tisza tavon
az a lényeg amikor adták a dobozt le tudtam volna nyomni egy tockost, szóval jössz egy sörrel amiért nem tettem
Segítenék....Ini elég magas és nem kicsi szélességben sem, legalábbis mikor utoljára láttam.
Most baromira gondókodok
A Turánnéék festékboltjában mikor ott voltam egy valaki volt ott, de az ki is ment a Pistával, ott beszélgettek egy leszakadt elejű malacorrú passátnál
A Csányinénál a Dózsa Gy úton az ott tartózkodásom ideje alatt nem volt bent senki
A Körös colornál a Petrovics úton (az inkább ilyen tér) Ott volt bent egy mogorva tenyérbemászó alak A Palika a raktárban pakolászott Anna pedig ezzel a faragatlan fickóval ( aki kifelé menet köszönni sem nagyo akart) valami Olaszországról beszélgetett
az lesz az a petrovics utcai. egy csávó meg egy nő van a boltban, a nőtől kértél valami dobozkát hogy összeszedd a cuccot
én meg mentem befelé festéket venni aztán ott voltál útban, még mérgelődtem is hogy mindenféle ügynökök fenntartanak, mert siettem haza hugyálni
a faja kis robogóm ott ált a bolt előtt
melyik bolt ez???
3 festékboltba is járok ott a faszom tggyaq melyik a templom melletti. Én nekem a petrovich utcaiból kifelé jövet volt olyan érzésem, hogy mintha figyelnének
A festékboltal szembeni parkolóban egy autó mellet álltak többen egy két hölgyemény és egy nagyobb darab rövidhajú talán enyhén szőkés színű faszi. Még rám is nézett komolyan mondom rögtön te jutottál eszembe Csak szendvtelenül fiatalnak tünt így el is hessegettem a gondolatot, hogy te lehetsz az
nagyon elvoltál az ajándék dobozoddal a boltban
nem voltam biztos benne, hogy te vagy az, plusz épp némileg antiszociális kedvemben voltam, amúgy ott álltam melletted
de legalább már tudom miért mutat a kezedben olyan jól már egy 4-5 kilós ponyt is
de voltam szürke hiace
Láttál átkozott és nem volt pofád megszólítani
Pipi vazzeg nem voltál ma kiskőrösön?
Azon belül is a templom melletti festékboltban 2 óra felé?
Szarok a kerítésre,tennapis inkább motoroltam
Lassan pecázni is kén