Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert az új tulaj 2 évente átpamacsolta
Kb.10éve csináltam a kerítést a volt házamra.Gyalult fenyőléc,szépen lekezelve gombaölővel aztán lazúrfesték 2rétegben.... Ott aztán jöhetett meleg vagy ónos eső.... Múltkor mentem arra,már más lakik ott,de a kerítés olyan,mint mikor csináltam.... Na ez jutott eszembe erről...
nem a fával van baj hanem a szar festékekkel
anyáméknak pár éve volt egy házfelújítás, újrakúpozás, nem használt kémények visszabontása, ledobálták a régi fákat a tető széléről(nem juteszembe mi ennek a deszkának a neve) új deszkázás bádogozás stb szóval rendbe lett téve a tető
74ben lett kész a ház ekkor már le volt festve az a tető széli deszka, és még egy csomó helyen fellelhető-értékelhető volt a festék, az ereszcsatorna alatt meg 10 pontos volt a festék is meg a deszka is
nálunk kb 15 éve van fent, 2x volt festve és már most egy halom fos a festék, most már nem is foglalkozok vele ha lerohad megcsináljuk lemezből.....
festögessön a qrvaannya az...
Na megtaláltam a kerítést Végül is 7 éve vót Elég sok fa volt a házon ma már kb. minden műanyag
Na előkerültél kocapecás
Ügyvezető igazgató úr! Miért nem inkább te vagy a tulajdonos az sose dolgozik csak dolgoztat.
Kb. 10 évvel ezelőtt én is rohadtul meguntam a fa dolgokat festegetni kenegetni, lecseréltem mindent műanyagra. Még a kerítés deszkám is műanyagból van
a filozófiátok ezen mondatával nem értek egyet "Nem beszélve talán a legfontosabb nézőpontról, hogy ezért mennyi fát kell kivágni? Környezettudatos ember lévén számomra ez egy kardinális kérdés." szép mondtat ez csak qrvára nem így van. A fa állandóan megújuló erőforrás. Elég sok pénzt fordítunk az erdőfelújításokra, hogy kinevelve a fákat véghasználjuk. de nem egy vágásteret hagyunk a munkánk után, hanem újból erdősítjük azt. Ezt hívják gazdasági erdőknek, szokták ültetvényerdőknek is nevezni. ez nem olyan mint a kőolaj vagy a földgáz, hogy kitermeljük és belátható időn belül kb.100000 év nem lesz helyette, ez emberi léptékkel is nyomon követhető. Pl. azokból az akácokból, nemenyárakból amit most telepítünk (42 éves lévén) (új erdőterület) vagy felújítunk(véghasznált erdőterület) én már valószínűleg nem látok belőlle anyagi hasznot de feltehetően a fiam igen és ezt így folytatva remélhetőleg majd az ő leszármozotja ugyanígy (hacsak közben el nem kotyavetyélik) Szerintem a fák védelme nem környezettudatosság, hanem badarság. Védjük a parkerdőket, a rekrációs erdőket és a védelmi erdőket. A gazdasági erdőket meg ne sajnáljuk, ugyanis pont azért telepítjük és újítjuk, őket, hogy utánna kivágjuk. ez az erdővédés kb. olyan, mintha a vásárban vennék egy sűdő malacot azt 20 évig csak hizlalnám, ahelyett, hogy tarkóncsaptam volna két mázsás korában
amúgy mizu?
Amúgy szasz mindenkinek. Megy a meló ezerrel.
Új biznyic: https://www.wpcmarket.hu/
https://www.facebook.com/Balaton-vízparti-apartman-vagy-horgászhely-kiadó-1512169779012602/?fref=ts
Na végre láttál halat!!! Kölcsön kaptad egy pikcsör erejéig? ? ?
ha végre semmi nem jönne közbe én lehet 1,5 hónaap után lejutok a csónakhoz
Mi van, mindenki a bot végét fogja?
Ez strandot jelöl
Vízparti tábla.
Sógoromnál vannak a java képek
Na mindegy rakok vel nektek kocahorgászok
Tiszató (na erre varjatok gombot )
jön a hidegfront ilyenkor általában jobban esznek
tegnap éjjel haverék a dvcs-n nullázott egy faszát egy mozdításuk se volt
Ma délelőtt akadt horgomra ez a jómadár,én még ilyet nem láttam.Nincs szeme Azért délután 6-ig még 14 társa is a horgomra akadt de az ő látásukkal már minden rendben volt. A vaksit leszámítva mind 5 kiló feletti volt.Íme a három legszebb.
Árnyék mondjuk itt nincs
Ha Balaton mi mindig badacsonyőrsre járunk ,fent a hegyen egy elég jó kecóba,baráti áron de nem az a kimondott vízparti szállás
Másra sajna nincs rálátásom.
2 hét múlva mennénk, kukorica ázik, a cucc élesítve aztán jött a pofáraesés hogy ahová eddig jártunk nem lehet már menni
júliusban is volt oda egy hetes terv
meg a fene tudja
az a baj hogy elég finnyás a csapat, kell némi árnyék egész napra meg sütés-főzéshez némi hely
kérdeztünk pár pecás házat de ahol megkapnánk 170 ért egy hétre(4 főre, 2 behúzós engedéllyel) a kérót ott már 2018ban sincs hely, 450+ pénzeket meg nem akarunk erre költeni
Azt nem tudom ,mikor akartok menni mert mi aug. első hetében leszünk a környéken?
Esetleg érdeklődj az önkormányzatnál vagy a szomszédos kempingnél!
ha ki vagyunk pakolva nem szólnak érte? mert van pár hely ahol voltunk de már egy tárcsalap miatt ráncolták a homlokukat......sátortól meg kivoltak pedig este felállítottuk reggel lebontottuk
Révfülpön a falu végén van egy rét s horgászhelyek,kb. 30 méterre lehet parkolni de látod az autót.
Kellene egy kis a segítség.
Sajna a fonyódi helyünk levégelt, kelene olyan hely a balaton partján ahol a vízpart szélén lehet partyzni 4-5 embernek pár napig és többnyire halat is lehet fogni , ha lehet siófok kb 50 km körzetében
Az a lényeg kocsival(2-3) is ott lehessen parkolni a horgászhely közvetlen közelében
Lehet akár északi oldal is
Ja,jött nekünk is pár db.
Bérlem,elég feszes,jakuzzi,szauna,medence
törpe
körösök és holtágaiban elég nagy egyedszám jelen van
Elég ha megúzod a vízben a merítőt Múltkor tiszatón én is fogtam meglepően negy csalihallal
Pecó tied? bérled?
Megőrjít ez a körös
Pár kis dévér,a kishalamat meg lopkodja valami,de elég vehemensen.