Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legolcsóbbat vetted,mi? az alapozót meg állítom elfelejtetted ,pedig illene hozzá.Felénk aki nem akarja minden évben vakerászni meg újra kenni a hajóját az valami rézszínű szart ken rá ami állítólag 5 évig vagy meddig jó,annak mondjuk nem ennyi literje .Nem tudom amit vettél,ahhoz milyen teknológiát ajánlanak,de furcsa hogy szórással akarod felvinni.Ezeket általában hengerelni kell,mert van egy minimális rétegvastagság,amitől ér valamit ,amit ha úgy szórod,csak a nyolcadik fújásra érsz el Mondjuk időd az van rá,mert pecázni úgyse szerecc,inni meg föstés közben is lehet,ha hengereled,ha fújod
drága a banán ugye?
amúgy csak szimplán irigy vagyok mert nekem még gumicsónakra se tellik.....
Na nekem is megjött a hajófesték, meg ma kűdték vissza a jogsimat is Úgyhogy nekem az első pecám az úgy lesz,hogy festékszórót viszek bot helyett
Szerencsére a hajóhoz való speckó festék forint fillér volt másfél litert már meg is kaptam 22300 ft-ért
Még jó, hogy lehet kapni mondjuk így is vártam rá két hetet
csak kíváncsiskodó
Én a tonhalfiléért vagyok oda meg vissza...
ezek a 4-6 kilósak a legjobbak
van nálunk egy halas cég tonnaszám adja el a halakat mindenféle állapotban(egyben-belezve-filézve) jóféle sziki ponty nem zsíros nem iszapízű, de a balatoni sokkal jobb volt tőle
utálom a rántott halat de a balatonit szerettem
Mi vagy Te, nyomozó?
Ma meg még jobb volt mondhatnám azt is hogy tökéletes,és még a hal is evett,ha nem is annyira mohón,de azért 4.70 kg keszeget szákba tereltem.Jött két éppen méretes ponyt is,de természetesen ezeket visszaengedtem,mert ugye keszegezni mentem,nem pedig pomtyozni .Amúgy sem szeretem ezeknek a nevelteknek az ízét,a négy kiló felettiek már egész ehetőek.
Mit vettél? az adatlapod információi szerint burgman a legfrisebb motorod, remélem az már csak a múlt gondolom azt nem nevezed motornak
Szóval mit vettél
Na ez így nem igaz. Úsztam meg már penicilin injekciót a pia miatt
Szóval jól jártam
Csak mostanában nem megy a pia, tegnap ittam 3üveg bort és 10-12 felest ma meg nagy a baj.... pár éve ilyenkor lettünk még csak hangulatban
Az mind1,hol iszik az ember,csak nem kell összekeverni a dolgokat Ez olyan,mintha valaki elmegy egy jó nővel randizni és közben seggrészegre issza magát,mielőtt megdugná...
Mondjuk meg is értem egy kicsit: én is inkább kocsmában szeretek inni, nem csónakban....
Van motorom!!! Vetttteeeem!!! Böböböböööö!
A valagatokat szíííjjjel rugdalni!!!
ja ja nem teccik már neki Motorja nincs horgászni meg lusta kimenni
Se a motorozás nem testszik neked, se a horgászat! Döntsd már el végre, hogy mit szeretnél csinálni?!
Befogod te állllat! Tuttttuk mijaztat előre. De lusták voltunk kimenni.
rábaxtatok máma tök jó idő vót
ezt nem tuttátok?
Hát baszod lehet az lesz, hogy hétfőn vágunk oda nekik.
tizenévesen nyáron volt hogy a 2 motorra kihúztunk egy darab fóliát és ott fekúdtünk alatta hasalva amíg a nyári zápor el nem ment
de a víz parttól akkor sem távolodtunk el ha fekete volt a felhő
haver volt amikor bepakolta a ruháit a vödör alá azán bement a dvcs-be mert az melegebb volt mint az eső
mostanra puha pöcs lett mindenki ha felhős az ég már kocsival se megy ki a partra
nekem jo a hétfő is
Aha! Tőled ekkora okosságot nem is vártam volna.
Majd veszek jó felszerelést.
Attól én sem. De a déli 30km-es szél az nem az igazi az északi parton. És esőben horgásszon a kurva anyja keszegre.
Nos elsősorban a horgász barátja az időjárás
másodsorban rossz idő nincs legfeljebb rossz felszerelés
*a halak nem félnek a víztől........*