Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos migráns volt....akkor próbálta megoldani a vacsorát....
Tekergünk a biharban, aztén láttam egy négert legyező pecázni az egyik kis hegyi folyócskában
Egész meglepő jelenség volt
Hát pont ezt lelkelem én is neked oknyomozókám
csináld rendesen
nem a picsát, fonyódon teli van vele minden, egyik másik akkora mint egy negyed zsiguli
még szerencse,hgy a balatonba nincs szikla
Na tessék ilyet is találtam
hogy horgásszunk is
pár hét és kiderül hogy a sziklás aljzaton történő pecálásnál beválik-e a tervem hogy csak az ólom(nekem vas) essen le ne az egész szerelés szakadjon be 80 méter damillal
itthon a sziklakertes próbát kiállta 3x egymás után
ha a balatonba is jó lesz némi utalás után elárulom a titkot
az elődjében
Itt most a sisakon van az elsőszámú hangsúly nem kiskőrösön
Kiskőrösiben?
Mindenesetre sisakkal ábrázolni már abból az időből is láttam embereket.
Főleg olyan koroknál,amiről fingja sincs senkinek,hogy mi-és hogyan történt(pl.ókori Egyiptom...illetve ki tudja,hogy egyáltalán "ókori" volt-e )de kész tényeket tolnak az emberek fejébe...
Ez igaz csak azt nem értem akkor a nicknevedből miért maradt le egy "N" betű
Utáltam a történelnet, szerintem negyede ha úgy történt ahogy tanultuk... de vannak korok amikir kb semmi se igaz
Az a biztos hogy ha horgászunk lehet inni, a többi nem számít
Ini Ez történelem Az pedig kell, hogy téged is érdekeljen, mert múltunk nélkül nincs jövőnk sem
igazándiból kb annyira érdekel a helyzet mint az hogy áll afrikában a cecelégy elleni küzdelem
csak miattad vagyok ennyire aktív........
Én bízom benned INI
Csak ugyanazt tudom neked mondani, mint amit hajdanán a nagyapám ellenörző könyvébe írt be az ofija:
"gyenge képességű de igyekvő "
kívülálló vagy nem tudsz te semmit
a nép annyit tud hogy ktsz meg bukósisak
ott a lidl helyén volt egy asztalosüzem, egy szalagfűrészgyár, a bukógyár meg még pár apróbb tevékenység
ezen kívül még vagy 15 telephely volt, a fodrászattól kezdve mindenféle más szarokig ami mind ktsz volt
szóval a pontos helyét a tevékenységnek nem egyszerű meghatározni mivel legalább 2 helyen működött vagy 3
de egyik munkatársamnak az anyjának a szomszédja ha minden igaz ott dolgozott, szóval várom még az adatokat
Hát nem vagy egy Columbó de még egy miss marple sem
Annyit, hogy a lidil helyén volt az üzem az ott tartózkodásom első 15 másodperce alatt kiderítettem a virágbolt előtt az utambaakadt legelső járókelőtől
Neked már rég vagy 10 ott dolgozott szakmunkást kellett volna felsorakoztatnod, korabeli fényképekkel, relikviákkal
INI Szedd össze magad
Bukó

Beszéltem vagy 10 emberrel , pontos adat nincs de nagy valószínűséggel a lidl környékén folyt a munka
Volt ott sokféle részleg
Még régebben talán a kollégiummal szembe(árpád u) volt ez a bukó biszbasz
Rajta vagyok az ügyön de eddig még nem találtam senkit aki ott dolgozott
zsibbad nekem is....
amíg kitekeri az ember a 60-80 méterről az 5-6 kilós nyurgát a balatonba nekem a seggizmom is elfárad
ráadásul ez a c1 bot kurva nehéz haver fox botja valamiért sokkal könnyebbnek tűnik, pedig nem sokkal könnyebb grammra de fogni valamiért jobb
mondjuk neki a 2 bot meg a 2 orsó többet ér mint nekem kompletten a 2 bot+orsó a kocsival együtt
Engedtem a féket, azzal nem volt baj....Olyan húzás volt így is, hogy elzsibbadtam rendesen, pedig fogtam 20kg-os pontyot is, de ez messze durvább volt.
ha viszi akkor engedni kell
én is jártam így, egyszer a stadler tavában pecáztunk , fék fullra betekerve mert egy nádas akció volt előtte, aztán mintha egy t72est akasztottam volna, de mire a fékhez kaptam volna szakadt a kábel
azóta mindig ki van eresztve a fék, de nagy hal azóta se volt......
Jó nap volt.
6 amúr két ponty, meg valami szétszakította a szerelést 10 perc után......semmit nem lehetett csinálni, úgy vitte..