Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy baszki most akartam ugyan ezt a kepet ide feltolteni.
Szerintem aki csapkod ott indokolatlanúl az Pipi.
3 kapásból 1 hiba a cél
Idén 1 halat fogtam jövőre kettőt akarok
A hatékonyságot 100%-al emelni fogom
Lesz egy hetünk ennyi idő alatt akkor is meglesz a két hal ha vasvillát dobálók a vízbe
Mármint jövőre 1 kapásból lesz meg 3 fogás?!
Olyan 86 körül Valahonnan szereztem mű gilisztát
Táján Pesten találták anyámék egy játékboltban
Ánizs illatú volt. És semmit se lehetett fogni vele. Azóta nem volt műanyag Csali a háznál
Modernizáltam a horog készletet is mert ami van javarészt 20+ éve vettem

Jövőre jobban rákészülünk a háromfára.
50-es fonott és nem kell csónakázni hanem kicsörlőzom a gecibe a pontyokat
Iden 3 kapásból csak egy lett meg jövőre fordítok az arányon
Ez nem pipi?
idéntől kezdtem el használni én is , bevezettem egy csomó mostanság divatos újítást Legújabban methódozok mini bojlival, csalitüskére szerelve. Éjszakára felrakom a gumikukoricát, azt nem b.ssza le semmi róla. Ízesítve van, ha leveszed a horogról rakd vissza a tégelyébe. Egyébként fogok vele halat. Egyre vigyázz a gumikukorica lebegő. Tehát ha fenéken akarsz horgászni ballanszírozd ki a horgot, különben előke hosszban fellebeg és elég jó felhajtóereje van. Kb. a 3-ik pecán jötem rá eszembe sem jutott, hogy pop up Csak nagyon nem fogtam addig vele semmit mihelyt a fenékre került a kapások is megindultak. ugyanez a helyzet a minibojlikkal is Abba van sülyedő és pop up is, de ezt nem tüntetik fel a dobozán, úgyhogy nem árt ellenőrizni.
Vettem ma gumi kukoricát. Állítólag egy csomó halat ki lehet fogni egy darabbal, szóval a következő 10 évben nem kell csalit a költeni
Ha ilyen lesz minden év mint az idei akkor lehet 20 évig sem
Hidegben kell eltenni
de legalább elfér neki a gatyába nem kell mindíg igazgatnia mint nekem
Lötyög, nincs húzása.
az neki mér baj?
erre már én is rájöttem elég régen......
Nem a tartó nagy, hanem a botod kicsi!
a bottartó elég fasza csak kicsit nagy
Mi van már, bepunnyadtatok?! Én irkáljak ebbe a topikba, én aki csak a tonhalfilét veszem akciósan?!