Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért a néhány százalék nagyon optimista becslés, a különböző adatok is minimum 1 millióról beszélnek, ami az ország lakosságának minimum 10%-a. Ráadásul rendkívül gyorsan szaporodnak, rövid várható élettartamú, de nagy szaporaságú népség.

Sajnos a halat is szeretik, villám vágjon beléjük.
Lali ezek nem pont itt telepedtek le Ezek a világon mindenhol megtalálhatóak nem csak európába. Mária Terézia anyát okold ide ő hívta feltölteni a vidéket
Hidd el nyugateurópa már nagyon régóta térdig gázol bennük Mi még szerencsések vagyunk itt legfeljebb a lakossághoz viszonyítot aránya néhány százalék lehet(még)
A szociális hálón kellene változtatni, hogy ne legyen megélhetési üzlet a gyerekszülés. Próbálták ezt annó jobbikos polgármesterek, mindíg nyűgés lett a vége Aztán eljutottunk odáig, hogy nem lehet a parlamentbe kimondani, hogy "cigánybűnözés" Mert ilyen fogalom diszkriminatív Azzal aszt már tényleg kár is foglalkozni, hogy 90%/ cígó a böribe
Erről jutott eszembe egy vicc:
- Miért kisebbség a cigány?
- Mert a többségük börtönben van
te is betévecc ide
Na, megrepedt a jég a nagy vízen, vasárnap már belógatok egy kis feeder-ezésre.
Meggyött Zoltán és máris szarni akar
Mi a f@szom van itt, politika??? Beszarok vazze!!
Nálunk egyszer a kutya kocsonyazsírt zabált....nem tudtunk utána kártyázni a teraszon....
Töltött káposzta "héját" megetettem a kutyával, 3-4 darabot...azt nem tudod túlszárnyalni, amit az művelt utána 1-2 óra múlva.
Délután én is gázos leszek - sólet az ebédem.
IV Béla előtt....mert utána már betelepítettek minden fajta népséget
lehet érdemi volt csak nem a köznépnek
bár a köznép mindig is szopott(nem csak nálunk mindenhol)
nyugi csak álnév volt mert amúgy gázos vagyok
Dízel?! Szégyelld magad, az ma már nem menő!
Én a Horthy-korszakot mondom az utolsó érdemi korszaknak, ahogy Őt elüldözték, na attól a perctől szégyen az egész, ami utána jött.
szerintem 1848 felé volt utoljára magyar a magyar
a fészbukkon sokáig kolompár rikárdó vindízel voltam
Még mindig jobb,mint Kolompár Rikardó Winnettou
A lényeg, hogy én nem okolok országot és népet, megvan vastagon az oka annak, hogy kapzsi és önző lett a magyar, nem ilyenek vagyunk zsigerből. Én is tartom magam ahhoz, hogy szopjon le a megélhetés, nem engedem elborulni az agyam miatta, csak a jóra próbálok koncentrálni és nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy ne álljak meg egy kis (vagy akár nagyobb) segítségre az út mellett.

De hiszen ismertek, Gyémántossshh Szhívű, Leonidász Lui, olaszhos giggolo latino vagyok.
Ezt Fekete István fogalmazta meg egyik regényében szépen...."ha Árpád apánk kicsit tovább megy,akkor most mi csinálnánk az órákat Svájcban" Csak hát ott nem volt legelő....
Nem volt ez mindig így. Én úgy sejtem a magyar embert az elmúlt 75 év szépen belehajszolta a saját mocskába, a pénz és megélhetés utáni kaparásba. Míg más országok fejlődtek, addig mi toporogtunk a kommunizmus (bocsánat szocializmus) mocskában, aztán a módszerváltással elkezdődött az átgondolatlan vadkapitalizmus.

A magyar rá lett kényszerítve a kapzsiságra és a jég hátán is megélésre, ez a két agybeteg korszak nem múlik ám el nyomtalanul. Mi lennénk a világ legnyugodtabb és legaranyosabb nép, ha mondjuk 1000 km-rel nyugatabbra lenne a kis Kárpát-medence és egészen máshogy alakult volna a kis történelmünk.

De így, mindenki szorítja a garast, mindenki elalváskor a holnapi terveken túlórázik fejben és kureszoljuk a fillért...ezt szerintem az elmúlt 75 év nyomora nevelte belénk. Nem mentem fel senkit, igazi patkány dolog nem megállni és pár percet segíteni az út szélén bajba jutott embertársnak, de sajnos ez egy ok-okozat folyamaton alakult ki, nem a semmiből és nem ilyen a magyar zsigerből, hanem ilyen lett.
Az európai embernek amúgy is meszeltek... Mert liberális birkák....na nem mindenki,de a vezetők igen.Németek,olaszok,svédek,franciák,angolok...soroljam? Végük....Meg nekünk is.... De majd mikor lenézek a túlvilágból így vigyorgok hogy az ajja népség belefullad a saját szarába...mert nem lesz fehér,aki eltartsa....
mi tett?
azt hogy egy szar szemét nép lett, aki csak a saját hasznát lesi és emiatt bárkit elnyom
és semmi olyat nem tesz ami mondjuk a másiknak is jó lenne, vagy épp csak a másiknak jó lenne és neki nem lenne kára belőle
pl múltkor jöttem haza egy kishölgy belecsúszott az árokba, megált a hótúró gép hogy kiszedje, de nem bírta, ott állítgatta sofőr a kocsikat le de szartak rá vagy hárman simán elhajtottak
végül egy kocsi megállt meg mi és ki tudtuk tolni
de egy csomó autós elhajtott, mert láttam hogy sorba mindet állítja meg a sofőr ilyen 30al vánszorgott a kocsisor
na ilyen a magyar ember, nem mind, de általánosságban egy szar szemét banda igazándiból nem sokkal másabb mint a cigány....
Nem tudom elképzelni, hogy mi tett a magyarság, amiért a sors arra kárhoztatott minket, hogy ezek a vándorló humanoid szarkupacok pont itt telepedjenek le.

Szerintem a világ legnagyobb jótékonysági szervezete maga a magyar állam és a magyar nép, hogy eltartjuk ezeket és engedjük szaporodni is.
már erre is van forgatókönyv?
gyerekkoromban 4 família ciány volt a faluban ebből 1 volt putris, 1 full normális 2 meg olyan 95%-os(itt egyik másik gyerekkel időnként volt gond)
most a számukat sem tudom mennyi van, de állítólag hamarosan lesz olyan osztály ahol nem lesz fehér gyerek, mert egy lett volna de valamit trükköznek majd hogy halasszon egy évet
Hát ugye+van a forgatókönyv hogy lehet előállítani okosan a magyarok ellen biológiai fegyvert....ami exponenciálisan szaporodik