Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó bá, az sosem baj, ha az ember fog is valamit, én is fogok mindig szinte. Viszont!
Ha mindenki annyi halat lophatna ki a vízből, amennyit nem szégyell, akkor a jelen haza társadalom 450 ezer horgásza 2 év alatt kipucolná az ország vizeit, az összes cigány puja halhúson nőne fel és káosz lenne a vízpartokon.
Konkrétan vérre mennének a halhúsért, a jó horgász helyekért.
Ez megengedhetetlen! 1-2 év alatt a vizeinkben nem maradna más, csak néhány sneci (szélhajó küsz) és pár kóbor géb...
Ezt én is olvastam valamelyik nap a kapun
Mitől nem esik le, hogy ez egy nagy kamu???
A cikk alján ott van a megrendelő lap
Ha ez igaz lenne akkor megtalálták volna a horgászat szent grálját Semmi mással nem horgásznánk csak fognánk a rettenet mennyiségű halakat
Hát maga a cikk is egy hülyeség: 4 embernél találtak 318 kg halat. azaz 80 kg / kop. Aztán letartóztaták őket, majd kiderült, hogy Ők csak horgászni szerető emberek.
"Minden tény tisztázása után a férfiakat elengedték, mivel nem találtak jogszabálysértést." Aha. 3 db nemes 5 kg egyéb hal az elvihető az élőről. Alcsiról még ennyi sem. fejenként akár fél milla, ha nincs szerencséjük még börtönbüntetés is, mert ez bűncselekmény. Halvédelmi bírság + állatkínzás. (ekkor már geci az ügyészség hozzácsap amit tud
Ez egy reklám semmi más! Hogy vedd meg a néhány fillérbe kerülő szarjukat vagyonokért. Olyan mint amikor a fasznövesztő krémet reklámozzák, alatta meg a rengeteg kamu komment, hogy: - István vagyok még csak 2 napja használom a szilver gélt de már 5 cm-ert nőtt a férfiasságom. Mindenkinek csak ajánlani tudom. vagy Szilvi vagyok: A férjem kis mérettel rendelkezett de mióta rábeszéltem a szilver gélre másfél hét alatt 7 cm-t nőtt a pénisze és legalább dupla olyan vastag lett Nagyon hálás vagyok ennek a szernek azóta férjem önbizalma megnőtt és végre teljes házas életet élhetünk

Ne érts félre 1 nap alatt 4 ember megfoghat 318. kg halat. Ezt a mennyiséget sehol nem tarthatja meg. (nem, hogy elkapnak vele mint horgászni szerető embert ) Kell hozzá tudás és szerencse meg megfelelő víz. pl. egy bojlis vízen 12 bottól ez egy átlag feletti nap de nem több ( fejenként 5 darabos hal)
Nekem nem baj, nem rajongok a horgászatért, csak érdekességképpen tettem be a linket. Bár nekem is kamunak tűnik a cikk. Gondoltam hozzáértők majd megmondják , ez lehetséges-e egyáltalán.
Miért baj az, ha a horgász fog is valamit, nem csak a kukacát áztatja?
Ez kicsit kamu cikknek tűnik
www.zaol.hu&keyword=&device=t]https://ta-news.com/fish-kms-h...[/url]
Nem rossz botok azok, csak ini-nél nem a halak fogják tönkre tenni, hanem ő maga.
Az a bot tovább működik mint mi ketten összesen
Faszán felgyűrűzöm és tiszta új lesz
Amúgy nagyon remek akciója van annak a botnak, nincs benne fal mint ezekben a kompozit botokban, ott azért érezni mikor akar eltörni
Úgy gondolom az a 600 forint se nem tesz gazdagság se nem szegenyít el senkit
Csak ha épp ilyet akar valaki akkor minek vegye drágán én meg miért dobjam ki...
egyébként azokra a szar gerelyhajításra való üvegbotjaidra minek vettél eredeti japán zsinórt
Ez olyan mint amikor az eladásra kínált autóban többet ér a beletankolt üzemanyag mint maga az autó
A maradékaidból akarsz meggazdagodni? Micsoda üzletember Ha járok felétek már csak azért is elviszem,hogy egyszer láthassam a pofád végre
Használni ugyan nem tudom mire, de majd legfeljebb felteszem a sneciző botomra
Ha valakinek kellene ilyen zsinór
Elméletileg 400 méter lett letekerve róla gyakorlatilag 380-420 között bármi lehet
De 100 méter árában adom aztán nincs csalódás 50es orsót tuti telitölti
Buzi drága madzag kár lenne kukába dobni
Felesbe akartam + 60as előtét 50m de nem szarolok vele
Szóval van 2db tekercs amin elméletileg van 180-180 méter zsinór akinek kell kicsi pénzért vihető
Gondolom postázni nem érdemes de aki erre jár megoldjuk okosba
Ha jól számolom kb 600 Ft egy guriga maradéka
210 bőven elég csónakba
Az aliról rendelünk gyűrű sort
Jó bot ez, kicsit lágy de mi keményen toljuk
Bár nekem kicsit hosszúnak tűnik mert 240 centi
Az a cirmos szigszalag ront az esztétikai értéken Legalább kékkel tekertétek volna körül
Jelzem, ha ott akasztotok valamit ez a technika kevés lesz
mihály lesz az, már volt amikor eszembe jutott
lázasan készülünk rá
Egy liter pálinkát adtam a 2 egyforma botért
Fél litert kértek érte de gavallér voltam
Valami csehszlovák gyártmányú
3 kilós súlyzó már rá volt kötve
Zalaszentmihály vagy Pötréte, esetleg Pölöske Zalacsányra nem gondolnék az nem annyira vadregényes.
Ezek magyar ipartörténeti emlékek, célszerű megtartani és vigyázni rájuk. Esetleg meg is venném őket, szépen felújítom és megőrzöm, talán néha-néha egy nosztalgia peca beleférne velük.
Kis könnyed süllőzés, ilyesmi.
Tölünk nem messze gyártott a hokév. Azota csak az épületek vsnnak meg. Több ismerös dolgozott ott, taán még botom nekem is van, rajta neptun orsóval,ami szintén magyar gyártmány
"padláson hányódó üvegbotomat", megzavart az a fránya -mat birtokos jelző, azt gondolná az ember, hogy a tieid.
Mondom NINCS horgászbotom, mert soha nem horgásztam. Amit Ini a padláson talál, azt elviheti....
Rendicsek. Van amúgy képed róluk, hogy mifélék? Hokév márkájúak igazi kincsek, azokat kimenteném az Ini tornádó elől.
Ó, már Ini-nek ígértem....
Légyszíves, inkább én had vigyem, felújítom őket!