Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kellett volna ennyire felszaporítani őket.........
jó sok meló lenne ám bedarálni a csapatot, meg kelle nyitni pár húsliszt gyárat
Szívemből szóltál, akkor legalább hasznosulnak.
Aztán ledarálni őket haleledelnek....
Jaaaa hát a rabsicokat, villanyosokat, gereblyézőket a rajtakapáskor agyon is kéne lőni, senkinek nem fognak hiányozni, leszarom, hogy otthon éhesen a pulyák.

A víz nem senkié, hanem mindenkié...mindenkinek a tulajdonos gondosságával kéne vigyázni rá.
ha ajánlgatva van akkor a kocapecásokkal nő csak a szám, ami igazándibó szinte alig visz haza halat
jó megoldás nincs
emlészem hogy amikor kisgyerek voltam a dvcs-ben is rengeteg volt a hal, utána amikor voltam olyan 20+ éves szinte semmi, kb akkor kezdődtek az aktívabb villanyozások felénk, utána el lett baszva minden
Ezért mondom, a legegyszerűbb, ha minél kevesebben horgásznak. Nem kell reklámozni, ajánlgatni senkinek a horgászatot, így is túl sokan vagyunk. Max 300 ezer szerintem, amit elbírnak a hazai, kirabolt, kifosztott vizek.
Én is imádom minden formában, de a sörösüveg méretű balatoni törpeharcsa a kedvencem, paprikás lisztben megforgatva és vajon vagy zsírban sütve, semmi olaj...hmmmmm.
a másik felének meg legalább fele natúran csak húshorgász
olyat is ismerek aki 3x annyit visz mint kellene
Szeressem a halat sőt a családom is. Rántva, paprikás lisztbe, halászlé, konzervbe olajos paradicsomos, jöhet minden formában...
Ennek örülök, a horgászathoz is kell egy kis kultúra és a természetet szeretete és tisztelete, ami megint csak nincs meg a felében sem sajnos ennek a tömegnek.
Bogyó bá és Pityu, eskü ti vagytok a hőseim!

Azért egy roston sült törpe harcsára vendégeim lehetnétek a nyáron.
szerintem fele se pecázik, én kapásból ismerek legalább 10 ember aki éves szinten 0-5 nap között van a vizen
Én megveszem a "balatoni hekket" a tecsóban.
Ígérem neked, hogy nem szokom rá a horgászatra!
Most olvasom, már 440 ezer regisztrált horgász van az országban, plusz a rabicok? Mi a picsáért akar ennyi mindenki horgászni? Szokjanak már le róla.

Mikor kölyök voltam, még csak 300 ezren pecáztak, most meg lassan a vadvizek is tele lesznek...csak nem hallal.
Tegnap még rámentem a jégre, de ma már nem, esik az eső.
lékhorgászni jön valaki
csóró kis csíra mind, én ha akarnék akkor a nyugalom tengerén is tudnék nyaralni.......
Az ma már nem menő. Snassz.
Tán nincs pénzük helikopterre
Biztos megindult már ott az élet, mert a 4-es képeden egy széttaposott hell-es dobozt látok
kitöltöttem
Majdnem napra pontossan ezt 5 éve írtam neked(2013.02.17.)

" Hát szeki nincs egy hete, hogy szóbakerült a fancsika, mikor Attila barátommal felidézgettük a régmúltat.
Ő Debrecenben lakott és jártunk hozzájuk húsvétkor meg egyéb nemes ünnepeken Mindíg elmentük pecázni valahová + inni. Voltunk a Wekeri tavon, aztán volt amikor a Látóképi tározóra (gatya tó) mentünk, volt amikor a balmazi Sziki tóra...
Szóval épp azt sajogtam neki ha még egy évet ott lakik a következő a fancsika lett volna mert kíváncsi voltam rá, abban az időben sokat cikkeztek a rekordfogásairól, meg csukaállományáról.
Amit a videón látunk az semmi más csak a rossz tervezés és (vagy )az emberi hanyagság látványos példája. Valószínűleg ezen vizállásoknak természetes vízutánpótlása nincs A mai szélszőséges időjárási normák figyelembevételével egy tórendszernek rendelkezni kell 1/ vízutánpótlással ez lehet természetes( patak, ér,magas talajvizszínt, állandó vízborítás) Mesterséges (fúrott kutak szélkerék napelem meghajtással esetleg hálózati árammal történő folyamatos utánpótlás.)2 vízfelesleg elvezetésre alkalmas műtárgyak.
Ehhez hasonló példa azért van néhány pl. amikor a Soltvadkerti büdös tó (Petőfi tó) a hetvenes évek végén csontra kiszáradt.
és van ellenpéldája amikor pl. a Basi fényképezte néhány éve a móri ezerjó tórendszer gátszakadását, ahol nem bírták megfelelően elvezetni a fölös vizet.
Ez semmi más csak elégtelen tervezés és emberi hülyeség következménye. Egy működő horgásztó vízszabályozását nem lehet csak az évi csapadékra és a tavaszi hoólvadásra alapozni."

Sokan tisztában vannak azzal, hogy a Fancsikát szánt-szándékkal tették tönkre!!! Kósa Lajos és Porkoláb Gyöngyike, már 10 évvel ezelőtt szemet vetett rá, mivel üdülő falut és központot, akar építeni a fidesz maffia a Fancsikára!!!

Valahol itt lehetsz most