Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jo, de szezon előtt mibe volt? :))
Ezek alapján lehet nekem sem ártana meg lecserélni benne az OIL-t mert már két teljes szezont benne volt. Bár nem érzem rossznak és mondjuk ez ugye Honda is ami ugye sosem döglik meg. Na mindegy a szervizes lista végére azért ezt is felírom. Mert most van előtte fontosabb is.
10-es Castrol azt mondta ekecs.
Ez biztos , hogy olaj ??!
Egy szezonos Castrol teló olaj! A ZiZiből lett leengedve.
Nem értem mi a csodáért vagytok ennyire kanosak , megdugnátok még az egylovas embert is??!
Sziasztok

Tudja esetleg valaki hogy milyen csavar van a felfordított villában ami fixálja a krómcsövet ? Imbusz és torx nem passzol bele. Nagyítóval sem állapítható meg, gépkönyvben nincs benne. Szétbarmolni meg nem szeretném... Ez egy régi levegő olajos GSXR fordított villa.
Éééén?!
Szegény Sanyi ! " Adj a Tóthnak szállást ... " tipikus esete vagy !
Mondanám én a Sanyának, hogy csókolom papa!
aztán vigyázz bele ne akadjon a szerszám abba a lányba
Még egy olajzót rakjatok rá és akkor tényleg tökéletes lesz.
Jó lett most olyan mint egy gardányos!
Mint az látszik, megoldottátok, ügyesek vagytok mindketten.
Van Zsolti csak a zsákhátiban nem fért el, ex menyasszonyom meg melózott így nem tudtam átvinni Zolihoz. De neki nincs lehetetlen!
Van hozzá ! De mi a kihívásokat szeressssük !
Egy emelőt szerezz már be ehhez a szép motorhoz.
Nincs mit barátom ! Az olasz technikához tele vagyok spec szerszámmal ! Betonvas a tengelybe , sörös rekesz alája , flex meg varga pisztoly , egyesével sincs ellenfél , így együtt meg esélye sem volt a Ducinak ellenkezni !
Nem kell kapkodni, maradhat mert nem jön haza most hanem csak jövő hétvégén, ha addig kell valakinek még akkor használjátok.
Köszi Ekecs, hogy segíthettem fuxcserénél! Na meg TéSanyinak a nittelőt, vasárnap viszem vissza a lányodnak.
Legalább nem unatkozol ! Kitartás, sok szerencsét !
ott van még mindig a hozzászólásom :-)
Szia!

Írtam privát üzenetet, várom a válaszod ;)