Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Uzemanyag vagy gyujtas
Tisztelt szakértők! Az lenne a kérdésem hogy adott egy motor RD 125 Twin és a gyári adat szerint 8500 -as fordulaton adja le a max nyomatékot és ezt a fordulatot nehezen éri el. Különben jól indul megy szépen és 6000-7000 fordulatig jól húz, de fölötte nem szeret működni. Mi lehet a hiba karburátor vagy gyújtás? Ötlet valakinek?
Indítózás közben mérd az akkufeszt (megfelelő műszerrel). Látsz majd csodákat, a nem gagyi akkun.
90% az akku szar.
10% esélyt adok annak, hogy az önindítóig valamelyik csatlakozás, vagy relé, nem érintkezik rendesen.
Elsőnek én ki szoktam próbálni egy rendes akkuról ami bírja a terhelést. (pl. autómból rácsatlakozva)
Ha arról is nehézkesen indul, akkor drótkefe, és újra szerelem a csatlakozásokat.
Üdv.
Abban szeretnék segítséget kérni hogy :adott egy 2002 636 Kawa. első indításkor azonnal indul(akár 1 hét állás után),később (akár több száz k.m. után) leállítom és ezután indítanám nem indul, alig bírja forgatni a motort az önindító,mint ha az aksi lemerült volna még a napi számláló is nullázódik.Betolva azonnal beindul.Pár k.m. múlva azonnal normálisan indul mint ha mi sem történt volna.Test van,aku.nyugalmi fesz.:12,6 volt,.Töltes 1500 1/min:14,45 volt, 10000 1/min 14,6-7 volt.Az aksi nem gagyi varta.
Itt elakadtam.
Van róla képed? Egyébként zora gondolkozom, megcsinalom. Meglatom.
déczi feri, bp. moto trade kft vagy http://pro-action.hu/ ugyan az.
hátsó króm száram volt megküldve nagyon jól megcsinálta.
sziasztok.van valami különbség a kawasaki kle 400,és kle 500 között a kcm- kivül?
a 400 az belpiacos ugy tudom.
de alkatrészek jok lehetnek az 500 bol?
Köszönöm.
A betonra leragasztották "sárga csíkot" is ilyennel szedtük fel
A márka más volt de a wurth nem szokott szar lenni
Sziasztok, teleszkóp felújítással foglakozik vki? Elég csúnya sérülés van rajta, lehet menthetetlen
Magasnyomású mosóval nekem már sikerült gyári matricázást is lekapni idomról, meg az autó oldaláról a fedőlakkot.
Ez az anyag a rákövült maszkoló szalagot is leoldja?
ha nincs festve a felni akkor evvel http://autofelszereles.dunaaut...
ha festett akkor azt is leviszi
Sziasztok. Olyan gondom lenne hogy felnicsíkot szeretném eltávolítani a felniről, de úgy rá van már "kövülve" hogy egyszerűen semmivel nem tudom le szedni. ( holegfuvo, különböző tisztító szerekkel próbáltam már) Valakinek van valami hasznos tanácsa? Előre is köszi.
Nyilvánosan is mehet mert ez általános, ha árulják ott a nissin betéteket akkor arra is van kedvezmény csak a mértéke nem biztos, hogy ugyanannyi mint a többinél, általában van egy általános kedvezmény amit mindenkinek megadnak, de pl. kurrens cikkeknél ez lehet sokkal kevesebb is, nekem van olyan olaj amire 48%, de van amire csak 20%-om van és van olyan termék amire alig 10%-om van és nem tudom pontosan miért, gondolom mert nem veszek belőle vagy új vagy nem tudom.
Sziasztok,

egy kérésem lenne. Akinek van "értékelhető" kedvezménye az Unixnál az rá tudna kérdezni, hogy ez a Nissin fékbetétekre is érvényes-e? (Mármint a kedvezmény.)

Válaszokat privátban kérem. Köszönöm.
Úgy vetted észre hogy bárkit bármiért mostanában kidobtak? Még a régen kitiltott emberek is itt rontják a levegőt változatlan alpárisággal, az nem gond?
Van rá esély, de ne vessük el, hogy vannak retardáltak is akik bármilyen kis sérelemért képesek a legpitibb dolgokra is. Persze csak egy esélyt akartam adni hátha nem ő tette, de erre egyre kevesebb az esély az idő múlásával.
Most komolyan, mennyi esélyt látsz arra, hogy komoly hacker vagy bárki más egy senki jelentéktelen fórum profiljának a feltörésébe fektet energiát? A "feltörték a profilom" mentegetőzés arra szolgál, mikor a delikvens nem akarja elismerni a saját szarát.
Azért gyanakszom a feltörésre mert eddig ilyet nem csinált, amennyiben mégis ő tette akkor jogos amit írsz.
Én kibacnám egy hétre flood-ért ha admin lennék az tuti.
Feltörték a nick-edet vagy magadtól csináltad ezt?
off- MAMI kupához keresek csajokat!