Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem tudom, de ha hosszú túrára mész, legyen nálad babetta hátsófékbovden, és egy csavaros dió. :)
A deklin belüli állítókával, a lenti szerkezet (kar) holtjátékát tudod állítani, ennek bovden nélkül kell jónak lenni, a bovden holtjáték pedig külön téma szerintem.
Én kuplungbowdent már cseréltem a GS500-amon, de gyárira, nem utángyártottra (ennek pontos a hosszúsága, de talán ez nem is lényeges). Felül a karnál amennyire lehetett, betekertem a csavart és alul állítottam be a kiemelő szerkezetnél. Így később, ha esetleg nyúlik, elég felül állítanom, és bőven marad állítási tartománya.
Sziasztok!

Véleményekre lennék kíváncsi. Adott egy Yamaha FZS 600, de igazából bármelyik motor lehetne.
A minap felmerült egy vita keretén belül, hogy a bowden újrafűzését követően először az "engine side"-on kell állítani és csak finomhangolni a karon (lásd. képek).
Én jellemzően eddig mindig azt csináltam, hogy befűztem az új bowdent és a karnál belőttem a holtjátékot és nem állítottam máshol. Természetesen fenntartom a jogot, hogy rossz volt amit eddig csináltam.

Tehát:
Kuplung bowden cserét követően ki hol állít holtjátékot? Miben másabb az egész ha kiemelőnek a csavarjával játszok és nem a karon lévő feszítővel?
Akkor nincs eltömődve.
Helyedben elektromos oldalról is keresném a hibát. *
Írtam egy másik topikban a kérdésedre választ. Nálam ugyanez a jelenség jelentkezett, szétcsúszott egy csatlakozó és csak alapjárat volt míg rá nem találtam a hiba okozójára. Helyedben elektromos oldalról is keresd a hibát.
Levettem és akkor is ez a szitu
Kipufogó el van tömődve.
Valami ilyesmi lesz!!!!
Nem szakadt a gázbowden?
Sziasztok. Egy yamaha mint 1yu robogóról szólna a kérdésem. Pöccre indul de csak alapjárat van. Nem emelkedik semennyit a fordulat hiába húzom a gázt nem reagál. Ami lett javít a:henger fúrás új dugó, karbi, szimeringek, csapágyák, membrán! Előtte is ez volt a hibajelenség. Mi lehet a gond?
nem kell,kifér
hozd el hozzánk inkább... PL.
Igen tudom de ahhoz szét kell huzni mindkét karbisort.ezt akartam elkerülni
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata Prox, illetve JT első fékrárcsával? Cross motorhoz kellene, mert a gyári elkopott. Melyiket érdemes venni, milyen fékbetéttel? Köszi!
Köszi...utánnanézek...
Én is mindig a neten keresem meg a legközelebbit, nem tudom merre leksz, de biztos van futós a környéken.
Hol?
Tudsz adni egy címet/számot v.linket?
Köszi,ha nekem irtad....
Utánfutó bérlés? Általában 4-5 rugó egy napra vagy van ahol órára is adják.
azért gondolom , hogy nem szikra gondod lesz , mert azzal kezdtem Én is , s mikor kiderült , hogy mi is a baj , s meg lett csinálva a motor...utána is ugyanolyan szerintem "gyenge " szikra volt , és mégis pöcc-röff indult elsőre hidegen melegen...
mikor az aksi kezdte feladni , akkor rúgtam , mikor Én kezdtem feladni akkor tekertettem...
Jó arc a bokor arc!
Szerintem Kupec fog segíteni! Telefonszám az adatlapján.

https://www.sportmotor.hu/bike...
Sziasztok!
A motoromat 600Hornet kellene elhoznom Vácról Pestre(erzsébet) tud vki futót v.furgont aki tudna ebben segíteni...