Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja beletöltik csak majdnem kétszer annyiba kerül úgy (kezeit széttáró)
Hát ,igazából nem a festék 2K amit betöltenek,hanem a lakk.
opelt majdnem ilyennel fújtam, de kiszámoltuk hogy jóval drágább lenne. haver szerint nem hozzáértőnek sokkal nehezebb is ilyennel szépen fújni nagy felületet
Nem sima spray, hanem a 2K-s autósfestéket betöltik spray palackba, azzal gondoltam.
Ja.egyenlore jegeltem.
Erre jó lenne a parkis homokfúvó.
Hmm,irtam egy adaggal,de tokmindegy blődi megugatna.
Altalanos festekbótos cuccal ledurrantotta valami hulye,megvettem mert hibatlan gyari az osszes rogzito ful,es nem adtak dragan,meg hianycikk,3/4 mar lejott,eleg cudarul elbant vele.
Igen,erre szintén ugyanazt tudom reagálni mint a bútorosnak,nem a spray a szar,hanem az átlag Józsi nem ért hozzá,sem ahhoz hogy mit vegyen sem ahhoz hogy hogy kell használni.Ma már ott tartanak ezek a sprayk hogy simán le lehet vele festeni profin bármit és jó minőségben,egy autó elemet simán lefesthet vele az ember otthon.Bármit megkapni sprayben.
Az egyik azt írta,"A spray az ugy szar ahogy van"a másik pedig azt írta "itthon elég gyenge a kínálat",ezekre reagáltam.
az a well spray egész jó
matt feketét el sem lehet rontani
Elmondom, mire gondolok. Átlag Józsi bemegy a legközelebbi festékboltba, mert pl. projektrobogót akar fújni olcsón. Kap ott valami Prisma Color vagy Maestro, esetleg Trinát vagy valami Motip származékot. Hazaviszi, a flakon 2/3-át nagyjából tűrhetően elfújja, a maradékot meg lehet, hogy nem porlasztja már el rendesen és pöttyös lesz. Ez egy kiragadott példa. Egyik-másik pl. Motip-pal pl. jártam úgy, hogy ha közelebbről fújtam, sok volt. Ha messzebbről, hajlamos volt már félszárazon a felületre érkezni és nem lett szép vagy meg sem tapadt rendesen. Az előírt 30 centiről már 25 fokos hőmérsékleten is kvázi gellert kapott a festék és igen sok ment mellé. Ugyanakkor a Wery Well márkájúval egész korrekt eredményeket értem el (villaszárak, segédváz), pedig az se prémium áru.

Ahogy mondod: nem azt mondtam, hogy nem lehet kapni jó minőségűt, csak sokat kell menni utána, vagy adott esetben már nem túl megérős, mert annyiba kerül. Egyes esetekben (ha igazán szépet akar az ember) minimális a megtakarítás ahhoz képest, ha elviszi egy fényezőhöz. Elhiszem, hogy egy középszerű aeroszollal egy gyakorlott fényező tud valamit alkotni, de nem profikról beszélünk azt hiszem.
Ezekhez képest máshol, más piacon kapható festékekkel sokkal jobb tapasztalatom volt, polcon voltak a boltokban, amatőr kézben is szebben muzsikáltak. Ennyi.

Erre lehet azt reagálni, hogy "mekkora baromság ez". Meg lehet úgy reagálni, hogy "nem értek egyet, az X és az Y márka otthoni projektekhez elég felhasználóbarát és ha emígy készíted elő és amúgy fújod Z centiről, akkor lehet vele dolgozni házi körülmények között".
le akartam festeni a síboxom zöldre a boltban azt mondták nincs olyan festék ami azt bírja mint amivel le van festve
aztán maradt szürkének bármilyen ocsmányul is néz ki
De😃 csak azt irta zöme szar. Tehát szerinte is akad használható is amit írtál. Meg már tubusolnak is olyat amilyet akarsz, csak max a szórófej meg a hajtógáz lehet a gyengepont
Ahhoz ketten kellenek.
Bármilyen makacs blődi saját magával csak nem fog leállni..............
Bár volt már rá példa itt. 🤣
Azzal nem is lenne gond, de ezzel igen: http://youtu.be/Jvi21CQHA3I?si=NEUZmTQsEpusMJ4U
Jaj bocsánat hogy leírtam a szakmával kapcsolatos tényeket,nyilván te sosem tetted.
Pedig nem fogja feladni😃
Ez már legyen a te bajod,csak ne vezess félre másokat!
New Zoltan,le se szarom mit vartyog.
Én sem akarok vitatkozni,leírtam a tényeket,nem képezi vita tárgyát.
Összekeversz a Zoltánnal, én nem fogok veled leállni vitatkozni.
Ez van, hülyeségét állítasz.Miért ne lehetne kapni itthon normálisat?Egyrészt ezek itthon is kaphatóak,másrészt vannak ennél sokkal jobb,professzionális anyagok.
Ja, akkor jó.
Ez egy baromság.