Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami van a fogai között!
Pari!

megtaláltalak a neten!

Szép jó napot mindenkinek!

Mara!
Gratula a majrécsík majdnem elvesztéséhez. Bár szerintem a hétvégi Mátrai "járat", elég veszélyes. És itt nem csak a "Kék-Fehér"-re gondolok. De már rég voltam és lehet, hogy változott.
Nem tudod, hogy kivolt az az MT-s?
Ahhoz nem a aszalagomat, hanem a gericemet kellett volna elvesztenem
Mérnökemberként tengetem alkalmazotti életem.
Csak nem politikus vagy?
Szerintem elég jól keresek...Bár mindig vonzott a motoros rendőri élet is.
Pohi jó arc, de ahogy köztünk, civilek közt is van paraly, a rendőrök közt is akad. Ilyen az élet.
Állj be rendőrnek!
Remélem ezeket Pohi nem olvassa...
Az nagyon rámférne. Ha pár napon belül nem szerzek kb. 200ezret, baj leszen...
Gondolom már megtelt a buksza;kifogyott a toll;Ő is motoros...
Írd ki a számlaszámod is, hátha valaki utalna...
jófej volt, csak ellenőrzött
Kegyetlenül meg vagyok szorulva anyagilag, és másból nem tudok hirtelen pénzt csinálni.
Na, most már mindent tudsz rólam
Álltalában a hétvégi motorozások eléggé 'fizetősek' szoktak lenni fent az elmondások alapján.
De csak a shark dobom meg a tempóm miatt nem engem hanem a nyitott akrás MT-01et fogták meg plusz az 1000RR a Yoshival miután 140 körül estek be durrogva a rendőr elé, aki szerencsére jófej volt. én meg önszorgalomból megálltam mögöttem meg a világítás nélküli akksi hibás R6. szépek voltunk
És miért adod el Imre, ha mindene olyan frankó?
Kevés már?
Nekem is kb. 2 hónapja meg kellett vennem életem első koptatós csizmáját...(majrém olyan 2-3 mm, de kőkemyény utcai gumival, ami tapad, mint a nylonszatyor)
A kék-fehérek nem voltak fenn?
És nem a Suzukisokra gondolok!
Nem, de azzal se, amire te gondolsz, mert eladó

http://www.kepesmotor.hu/honda...
én is köszönöm a névnapit így utólag

éééééééééééééés ma leértek bizonyos fém alkatrészeim a mátrában és NEM NEM, NEM estem
lábtartó, csizma spiccen és döbbenet mód jobbos kanyarban majré meg már tényleg icipici asszem tán fejlődök?
Akkor ezzel nem is 'küldöd' Monoron?
Húúú, valaki nagyon figyelmesen olvassa az adatlapokat

Jaja, résen kell lenni. Kavicsok, miegymás. Meg a részletre vett motor. Abba halnék bele, ha összekarcolnám
Csak óvatosan nehogy a másik szalagod is oda legyen!
Hello mindenki. Már látom a fényt az alagút végén, ami a majrécsíkom kinyírását illeti. És pályára sem kell hozzá mennem, és gumit se kell cserélnem.
Koszonom
Sziiia! :) Koszonom