Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dumáltam Szücsivel.
Mondta, hogy hívtok, ha mentek gurulni, valami rövidet .
Milyen honda napon?
Nem is láttalak. És ha te engem akkor miért nem jöttél oda?
Mutass képet
én 22 ezernél tavaly március óta
a honda napra bepofátlankodott közétek valami kezdő kék esvés liba

amúgy az MT-s velünk volt, szóval tudom ki
Én még "csak" 16 ezernél tartok tavaly október óta
Na ja...Budáról Pesten át akáclombos kis városunkig én is imádkozok egy jó körforgalomért, M0-ás felhajtóért, vagy bármiért, ahol lehet egy jóízűt kanyarodni
Szerpentinezgetni nincs időm eljárni, hétvégén nem megyek Mecsek, Mátra stb. közelébe, nehogy valami önjelölt miniRossi kitarolja alólam a tehénkét.

Ja, tegnap megvolt a 20ezredik km
Meg ezzel szórakoznak a szerelők, hogy eltudom-e koptatni
persze még 2007 -ben a Yamahával.
De szükség van rá. Mert ha csak az ország úton megyek akkor jobban kopik a közepe. Így meg megmarad a gumi "íve". Nem lesz "kockás"
Nana...ez pályán keletkezett, valld be.
A szokásos munkából haza, 50km...Semmi extra. Picit mérgesebben mentem.
SIRÁLY!
Már megint merre voltál?

Tegnap esti felvétel:
A lényeg, hogy ide BÁRKI írhat, mert tipus, nem és kor független topic.
A topic nevét még az "alapítónk" (pimpi) találta ki poénból, mert mindíg az volt a "cél", hogy elkopjon a majrécsík
De mivel annyira nem vagyunk profik, azért vagyunk "Műmájerek"
Hello All!
Nem volt számomra egyértelmű a topic címe, ezért elolvasgattam az első hsz-eket. És most sem világos annyira...
Szóval ide irhat az akinek van majrécsíkja, és szeretné eltüntetni, és az is aki nem szeretné eltüntetni, meg az is aki már eltüntette...!?
Szép jó napot mindenkinek!
még nincs vége az évnek
Ez egy elcseszett év sajnos
Most már ideje lenne motorozni is Bééb.
Köszönöm a tippet! MEg fogjuk nézni!
üdvözöllek motorostársam!
Mielőtt mindent kicserélnél a motorodon, javaslom, nézd meg egy másik gyujtásjeladóval ,ha hozzá tudsz férni.
Nekem is volt hasonló jelenség, az üzemanyagkörnek semmi köze nem volt a hibához.Tudod kicsi a valószínüsége ,hogy ennyi szennyeződés kerüljön a tankba.Esetleg lehet még az elektromos hálózatban, a gyujtáskörben az elektronikus panelen egy rossz forrasztás ami a felmelegedés után elveszti a kontaktust.
Örülnék ha sikerülne .
Hús, zöldséggel
ÚrIsten, 1 kukac
Szép jó napot!
Majors!
Ha ráérsz majd kérlek hívj
Köszi