Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,nyiregyen motor fóliázást ki csinál,tudtok segiteni benne?
Eladóvá váltak motoros felszereléseim!

Arlen Ness 50-es bőrkombi
Alpinestars SMX-5 42-es csizma
Alpinestars SP-8 M-es kesztyű
Zandona Shield Evo X8 L-es gerincprotektor

A hirdetés az alábbi link-en tekinthető meg!
Én köszönöm hogy ilyen sokan eljöttetek.
Köszönjük szépen a szervezőnek,malának nagyon jó volt az idei mikulás buli is,Kozák Lacinak és a kaszinónak a kávért szintén köszi,és nem utolsó sorban a rendőröknek a kíséretért.
Király volt mint mindig! Csak most már nagyon király!
állat volt
jó volt,sünök előtt le a kalappal
Köszönet a szervezőknek és persze a sünöknek is
Magán szerelőt keresek én is mindenféleképpen!oroson van egy,nem olyan rossz.meg gazdag gergőt ismerem,de szerelni nem kértem még.nyirszőlőben hallottam egy nagyon jórol.nem távolság egy igazán penge szerelőt találjak.2004,z750 em van amúgy.
Ismerős a neve
Zsírkirály volt!
Csak Gabulya Zolihoz ne vidd. Egyszer már leírtam róla a sztorimat. Én a megyében nem is ismerek szerelőket, csak kontár szarokat. Jó, hogy vannak szomszédos megyék is...
Attól függ milyen motor.
Pl én bármilyen 2T motort meg csinálok nem 1-2 haver hordja hozzám a motorját. 4T arra tudok embert aki nem cégnél dolgozik és mindig a legjobbat hozza ki a motorból.
Én nem azt mondom hogy egy hivatalos szervízben nem dolgoznak jól lehet van 1-2 ember aki tényleg igényes a munkájára.
Viszont én is már beszoptam egyszer honda szervizbe utána mosták kezüket még aki csinálta le is tagadta hogy volt ilyen motor ott.
Köszönöm mindenkinek hogy eljött és a rendörségnek hogy biztositották az utunkat
Köszönöm reagálásod,segitőkézséged!nincs most baj amit szerelni kellene,csak általánosságban szeretnék egy "tényleg" megbizható,korrekt szerelőt.aki tudja mit csinàl,és azt az alkatrészt teszi bele amit viszek!
Hello.
Mi a gond lehet tudok segíteni.
Karais témát hanyagolnám személy szerint!
Haverom bevitte a motorját furatni stb.
Azt mondta amikor bevitte hogy nézzék át!
Hát úgy át nézték hogy fúrás után szétesett a hajtókar kb 300km után.
Most meg baszhatja hogy új 18eft dugó meg fúrás volt amikor a tűgörgők szétverték a dugót meg a henger is kapott.
Evidens ha egy retkes motort fúrok rá nézek a hajtókarra! De pedig a haverom mondta is bogarásszák át van e vmi kínja.
Egy kanyar belefér
késziteni
Jó reggelt! MIKULÁSK lehet észiteni a vasakat