Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy ki volt akinek ez a balesete volt? http://www.szon.hu/halalos-mot...
Még tavaly Márciusban csináltam 4-5 képet egy motorosról és úgy tűnik, hogy a motor ugyan az :(
Hát Krisztián te is jókor jelented be
Szia! Fényképezéssel kapcsolatban tudunk egy pár szót váltani? healthcare@freemail.hu
Hali!
Péntek reggel 6:00 kor indulok Romániába 7 motoros baráttal.
Cél.... Gyilkos tó! bóklászós este. szombat indulással!
valaki esetleg? 70 5252657
itt részletesebben írnak már róla.. részvétem!
link
Szia!

HunSzabi88 néven egy srác elég sok jó képet rakott fel január-február környékén lehet, hogy vállal ilyet.
[38069] hozzászólás környékén van sok képe felrakva.
Sziasztok! Motoros fotózással kapcsolatban szeretném segítségeteket kérni. Komolyabb képekre lenne szükségem a motorról, motorozásról,,amiből esetleg vászonfotót is lehetne készíteni. Nem túl drága, baráti áron, nem tudtok nekem valaki ajánlani Nyíregyháza és környékéről? Előre is köszi. Üdv.
Várunk minden egyes motorost.
Köszi szépen valamiért vacakol a googlém és nem tudtam máshogy megtalálni!
Motorsport2006.hu
Sziasztok a Nyíregyházi Ktm kereskedés honlapjáról egy linket tudna valaki küldeni? Köszi előre is!
LEHET TUDTOK TI IS SEGÍTENI! ILYEN KROSSZ VAGY ENDURÓ MODELLEKET KERESEK ELADÓT, BÁRMILYEN NAGYSÁGÚ ÉS MÁRKÁJÚ LEHET, SZÓVAL HONDA, YAMAHA KAWASAKI TÖK MINDEGY CSAK BOKORUGRÓ LEGYEN! ELŐRE IS KÖSZI :)
Hello igen Karsainál!
Helló
Bocs az off-ért, de szeretném a segítségeteket kérni egy kérdőívvel kapcsolatban, a kitöltése 2 percet vesz igénybe és rengeteget segítetek vele.

https://docs.google.com/forms/...

előre is köszi
Dave
Nincs itt már semmilyen motoros program :(
Van este valami motoros program becsatlakoznek :)
Szeva Laci! A Z-ében a gyertya csere nem nagy ördöngősség, én otthon megcsináltam a szerszámot hozzá magamnak 20 perc alatt, azzal egy gyertyacsere 5 perc. Ha kell még szívesen odaadom.

Én is azt hittem, hogy a szomszéd megyében megtaláltam A Szerelőt, de sajnos nagyot kellet csalódom.. úgy hoztam el a gépem, hogy rosszul volt beállítva a vezérlés.

Aztán itt találtam meg a garázs szomszédban az én emberemet.
Azóta én nem esküszök senkire, nem ajánlgatok semmit/senkit hogy ez jó meg így jó meg az jó.
Mindenki oda és úgy ahogy tetszik.
Debrecenben tudom ajánlani Oláh Józsit! Egy igazi MacGyver!
Helló!
Dehogy vettem magamra,az enyém is CSAK egy vélemény!
Beszélj Józsival ő a múlt héten cseréltetett vezláncot,állíttatott szelephézagot,stb. az övén,de nem tudom a srác nevét!
Bocsi Attila, nem akartam h magadra vedd, csak elég nehéz szerelőt találni Nyíregyházán mióta a Kawasakiból Norbi kiköltözött Norvégiába, nekem speciel nem jött be ez a dolog...a szereléshez meg síkhülye vagyok, ezt be kell hogy ismerjem.
Én magam hallottam sok tulajt,aki szarból akart várat építtetni,de pénze az csak x összeg van rá,de oldja már meg!
Azért érdekes emberek alkotják többnyire a motoros társadalmat,hogy finoman fogalmazzak.
Én a lackó gyertyacseréjére reagáltam,mert annál a motornál az egy speciális eset a váz miatt! A KTM- nélvsem felületkezelő,ok.?!
De erről ennyit!