Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kevernélek valakivel ?
az igen...
Ment a mail, előre is köszi!
Dehogynem :) Küldd át az email címemre (v.szabi93@freemail.hu)
http://www.szon.hu/a-motor-uta... mikor lessz már vége ?
Szia!

Nagyon jók a képeid. Esetleg ha küldenék 1-2 képet nem tudnád feltuningolni egy kicsit?
megy ma valaki?
oksa!De jövő hétre is tartalékoljatok egy kis naftát!
Szerintem mi azért 3-4en elgurulunk Aggtelekig..
Sziasztok fiúk!Nekem sajnos ugrott a hétvégi program! Kint ragadtam Romániában Ploiesti mellett,csak kedden érek haza Ha valaki csatlakozik a kis csapathoz,hívja egy barátomat Misit a 30-740-2713 as számon.Ő elmondja az indulás helyét ,időpontját.Ha minden összejön akkor meg a jövő hétvégén már én is csaphatok egy kört-de már nem merek előre írni semmit Nektek jó motorozást!Sziasztok!
Szia Papó! Mit lehet tudni a holnapi túráról? Honnan-hánykor-merre végül? Úgy néz ki csatlakoznék..
Ennyi, Bali mindent tud!
farkas dóri akit keresel!
yamaha-ba gergőnek a csaja az ő motorjával szoktad látni
Pedig most kezdődik a jó szezon
már hűs van a lenge öltözethez a csajok már elpakoltak 5kor indultam melóba 9 fok volt a maszk már felfért
Most csaptam egy kört, de nem láttam senkit. Na jó egy thunderace-el osszefutottam.
őt ma is láttam
Bigát talikon meg stadion parkolóban is szoktam
engem nem zavar csak veszélyes rám nézve a dolog
Akkor te is láttad? Nem káprázott a szemem.
És az a fura, hogy már egyre több a nagy motorral közlekedő hölgyek száma. Láttam egy NC700-al még egy szőke hosszú hajút, meg ott van Biga8719 is, őt is láttam a múltkor, meg még van még egy de azt sötétben láttam lehet hogy nem is lány volt. Női sport lesz lassan
hát hallod nem ismerem csak meg akartam jegyezni hogy én a ruhánál leragadtam szóval még a mocit sem ismertem fel de a kipufogó
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ördögszarv volt a bukón ?
Kinek van FZ8n-je sportpufóval és szőke hajú lány? Már kétszer láttam a városban, szépen felöltözve? A motor fekete színű ha jól tudom