Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most jövök a Pazonyi uti Lidl akciós sátrából,és van 3999 Ft-ért motoros kesztyű.1 baj van,hogy 8-as és 9-es méret van csak. Akinek jó az nézzen el.Nekem 10-es kellett volna.
Amit mutattam,délután 5 után otthon vagyok általában.
Még milyen plexitartód van?
Reméljük az idő is engedi és jól sikerül ismét a 2014es mikulás összejövetel Aki volt már tudja miről van szó és hogyan is zajlik. Aki most jön először,annak meg Mala cimbora felvázolja részletesen
Téli gumi felrakva , piros kabát rendben , piros gatya kissé viseltes (farokponton kiszakadt ) , szaloncukor még nincs ( egyébkén úgyis felfalnám ) , dátum O K
ne legyen
Nekem is mindegy,csak hó nel egyen aznap!
Oksa! Télapók és krampuszlányok készülődés! Ruhákat időben megvenni,vagy akinek van, átnézni! Megjelenés alkalomhoz illően!
jó mind a 2
de a 6. jobban preferálnám
fel merült egy kérdés hogy esetleg szombaton csináljuk vagy vasárnap ? ahogy a többségnek jó
ott leszünk
az még pontositás alatt van de olyan 11-körűl a plázánál
Hány órától?
Jó reggelt!
5dik motoros mikulás felvonulás December.7 vasárnap!
sziasztok!
Volt egy kawa zxr 250r 2010 es hibátlan motorom bontásra megmaradt sok alkatrészem és csak lom a garázsba... aki lát benne fantáziát tovább értékesiteni vagy feldobni e-bayre vagy pót alkatrésznek annak ajánlom a motorba 28000 km volt. Minden alkatrész precízen van eltéve és beépítésre készen. Fóliázva ahogy illik! Ez az ár összességébe ugy gonodlom a bontós árak harmada! Itt egy lista illetve egy pár kép: Légszűrő,visszivattyú,komplett kupplungszerkezet,injektorsor vezérlőjével,computer,feszültség szabályzó,gázkar kapcsolókkal,fékkar a dugattyújával kuplungkar bowdennel, gázbowden, km óra spirál,hátsó lábtartók konzollal, komplett váltó nyugvócsapágyakkal,vezérműlánc feszitő,kiegyenlítő tartály,kipufogó leömlővel,lambdaszondával,első-hátsó hibátlan ülés,jobb-bal farokidom kis fekete müanyaggal,hátsó lámpa,akksitartó,légszűrőház,vizszivattyú,önindító,első féknyereg hátsó komplett fékrendszer,hátsó lámpa,bal oldali dekni kábelköteggel tekercsekkel mágnessel,komplett henger dugattyúkkal hajtókarokkal vezérműtengellyel nyugvócsapágyakkal,komplett hengerfej vezérműtengelyekkel, Szép tank szivattyúval,hátsó kerék tárcsával (minden blokkalkatrész csavarokkal illetve minden nyugvó csapágy vissza van kötözve az eredeti helyére)
áruk: 90 ezer forint ebben benne van a posta!
akit érdekel irjon: mv-agusta@gmail.hu (ne ezen az oldalon keressetek!)
Van aki még gurul mostanában is? Mi még szoktunk mászkálni a városba de sajnos kevés motorral találkoztunk :( Azért még nincs olyan rossz idő...
Szükségem lenne egy 100/90*18-as gumira. Méretezés miatt kell. Nem akarom feltenni felnire!
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e Nyíregyházán, vagy közelében valakinek BMW S1000RR-je, ami gyári állapotában le lett fékpadozva? A mérési eredményre lennék kíváncsi, szakdolgozatomhoz lenne rá szükségem. Az esetleges válaszokat előre is köszönöm! :)
Sziasztok! Ha esetleg valaki gumivásárlás előtt áll! Nyiregyen átvehető.
http://www.kepesmotor.hu/sport...
gagulya után hova vitted a mocit? ki rakta rendbe végül? kéne egy jo szerelő nekem is. ködzi
Eladó a képeken láthatott mellény illetve kabát kivehető béléssel. 10 000 /db áron vihetőek. Érd 0620-919-69-60.
Szupermotozik valaki még a városban?
köszi