Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A DT-nek nem egyhelyre jár csak az olaj? Mert xr-be egyhelyen kell csak önteni bele, CRF-en pedig 2, a motor részébe 10w-50 est töltök, de kapcs.szekrénybe jó a putoline sae80w?
pl a briggs motorokba egyfokozatú az ajánlás
a dt blokkjába én ezt tettem: http://arkoz.hu/automotor/term...
nem feltétlen kell 80w90es olaj, nézd meg mit ír a gépkönyv
Az egyfokozató olaj alatt mit értessz?
17Ezer van a lancomban, kb 1000-1500ankent petroval lemosom majd brigeciollal mindent ami kapott a lancspraybol es semmi baja a lancnak.


Fektisztito osszetetelet meg a lanctisztitoet kene osszehasonlitani.
Szia!

Dehogynem az is kimossa, parasztvakítás folyik meg butaság ezerrel!
A Brigéciol 96% petróleum! A többi része az emulziót képző anyagok és különböző inhibitorok! Semmivel nem jobb egyik a másiknál. Én brigéciolt használtam, nem azt az új szart ami sárga kupakos hanem a régit azt hiszem az piros kupakos. Amúgy Google a barátod keresd ki az adatlapját. Fent van a neten hozzáférhető! Nem is értem sok embernek fogalma nincs ezekről csak ossza az észt! Amúgy térjen át mindenki olajzóra az vitathatalanul meghosszabbítja a lánc élettartamát!
Mióta olajzóm van nem kellett mosni a láncot!

Béke
hello
mi a gyári ajánlás? ez? akkor jó. ha nem, akkor nem. mondjuk nem hiszem, hogy ez lenne mert elég régen nem láttam már egyfokozatú olajajánlást de ettől még lehet...
Hali, az enduro motorba, jó a putoline off road4+ (10w-50)?
És a kapcsolószekrénybe putoline sae 80w?
10-12 ezernel csere ? Neked valami v8as motorod van ?
Na kipróbálom a Petró.-t
Még az is lehet hogy vagy 20Km/h-val gyorsabb is lessz.
Nem kígyó az,hogy bekússzon!
Én már évek óta Brigéciolt használok,rongyal rá,aztán vízzel letisztítom,ennyi! Nem kell azt túl bonyolítani!
Hello
Én eddig brig.-olt használtam lánctisztításra ezek szerint helytelenül
A petróleum nem mossa ki a zsírt a gyűrűk közül?
Brigo és nagynyomású nélkül, rendesen tisztítva a lánc 30-40 ezret elmegy, olajozóval 100 felett.
Ecset, petró, petrós rongy. Aztán ha meguntad a dzsuvázást, olajozó. Spray ragadós szar, beleragad a por ami csiszol. Olajozó a jó megoldás. Mindig tiszta a lánc.
10-12nél egyébként is cserélni kell, mert megnyúlik még ha fújom akkor is
A brigó bekúszik az o-gyűrůk mellett a csapokhoz és a belső kenőanyagot kimossa, a nagy nyomás meg belepréseli a vizet. Rövedebb lesz a lánc élete.
20éve sterimóval mosom minden motorom, miután brigivel bepacsmagoltam. Mit ártottam neki?
Petroleum spricnis üvekbe es annyi.
Nem szabad! Sem brigót, sem magasnyomású mosót nem szabad láncra használni.
Hát elvileg piros nem? :)
Ha érdekel megnézem, de végül is nem kedvem össze a két olajat. Amúgy is van itthon bőven 5100
Sziasztok.
Gondolom volt már ilyen kérdés,de megkérdezem én is,lánc tisztításra brigéciolt érdemes használni?Előre is köszi a válaszokat.
A színéről?
Közben letettem róla
A megmaradt 7100-nak milyen a színe?