Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Mi a véleményetek a Putoline termékekről?
Köszi!
Megnéztem a hosszabb van benne
hello
igen, ha jól rémlik 2007-8 környékén változott az olajszűrő. előtte az alacsonyabbik volt, utána a magasabb.
Sziasztok!
Tuono1000 2008-as
Olajszűrőt szeretnék venni,de nem tudom melyik kell bele.Nézem a HIFLO HF564-et és azt írja hosszú szűrő.Van több méret is?

Köszönöm


Hozzászólás jelentése
Mág mindig akciós a mini.Ennyit simán megér.
Köszi az infót!
Én is azt nézegetem ahol ajándék dual fejjel adják

Hogy miért nem csinálok magamnak? Időm sincs szinte,ha van akkor meg ház körüli meló,meg inkább a gépen hajtom,jah meg barkácsolni se szeretek nagyon...no meg valahogy jobban tetszik ez a kész rendszer,mint egy házilag barkácsolt,valahogy esztétikusabb.
Egy próbát nekem megér,ha tetszik akkor hosszú távú lesz,ha meg nem tetszik eladom
Szép estét mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy 2008. Yamaha FZ6 S2 Fazer aminek egy hete volt lánc meghúzása de mióta megtörtént ez azóta bizonyos tempónál visító hangot hallok mintha gumi lenne . A lánc feszessége 3-4 cm a motor nem pattog nem ugrál minden szuper csak egyszerűen 70-100 km/h visító hang olyasmi mintha egy kamion gumija visítani. A gumi beállítására gondoltam de azt nem tudom hogy ellenőrizzem. Segítségeteket előre is köszönöm!
Tű végét vagy levágni, vagy olyan magasra szerelni, hogy 3-4 cm magasról cseppenjen mert a csapkodó lánc bedarálja.
Sárga vagy zöld injekciós tű, melynek a külső átmérője 0,7-0,8mm a megfelelő. A tartály pedig autósboltból sima fékolaj tartály. 1dl olaj 2-3e km.-re elég. Mágnesszelep a molnarautogaz.hu oldalról származó ūzemanyag mágnesszelep. 2 saru rozsdamentes acél legyen, mert az merev, kemény, a réz lágy (rezgés). Olaj a molos láncfűrész olaj. Gyújtásra csepeg, leállsz, lezár. Kényelmes, nem kell dzsuvázni, lánc 100e feletti futásteljesítmény -kell ennél több? ;)
Nem kell kép néztem a bandit fórumot köszi.
Ha nem nagy kérés tennél képet a szerkezetről!
Csőátmérővel oldod meg a mennyiséget.
Tartály milyen fékolajtartály gondolom kevés
Nem, ha épp a szükséges mennyiséget kapja és nincs túl adagolva. Fél percenként egy csepp teljesen jó. Van aki percenként cseppent. A lánc meg széthordja.
A olaj a láncolajzóból nem mocskolja nagyon össze a motort(meg a motorost)?
olyan nincs
csak a kellő akarat hiányzik
Mit csináljon az ember ha technikai analfa béta.
azok fizetnek nagy pénzeket
nekem is már szinte kész van az 1000forintos
vagyis nincs még kész, de már majdnem elkezdtem
Ez mind jo de van aki nem akar vagy tud epiteni.
Azokkal mi a helyzet?
6500 Ft-ból és egy óra kézimunkából teljesen jól működő automata lánc olajozó építhető. Lásd suzuki bandit fórum 65167 hozzászólás.
A mini most postaval cirka 80 ojro akcioban a lajosnal.
Ez nem olyab fajdalmas osszeg.plane hogy adnak egy adag sajat olajat is hozza.
Szia!

A scottoiler vsystem vettem angol ebayon Dual fejet adtak hozzá ajándékba! Pofon egyszerű felrakni azóta gondtalan a motorozás!
Nem olcsó de motor váltás esetén pikk-pakk át lehet rakni!
azok az olajok egyfokozatúak, amiknek csak egy viszkozitási indexük van. tehát jelen esetben a 80w. ha úgy nézne ki pl, hogy 80w90 akkor az egy többfokozatú olaj. meg van adva a hideg és a meleg oldali viszkozitás is. ha nincs megadva akkor nem képes teljesíteni valamelyiket. konyhanyelven ezt úgy hívták régen, hogy téli meg nyári olaj.
igen, szezonális munkagépeknél elég is, akár traktort is találsz ahol a motorba is egyfokozatú az előírás de motorkerékpár hajtóműre értettem
Hali.
Megkérdezhetném te melyik Scottoiler-t használod? Mert erősen gondolkodom rajta hogy beruházzak egyre
Annak kéne lenni, ha nem az akkor valami gáz van vele...
a dt 2t gép így a váltót keni csak, a többit a benzinbe kevert olaj keni
az xr 4t gép ott az olaj ken mindent, bár vannak 4t gépek amibe 2 féle olaj kell
nem ismerem a géped, nézd meg mit ír a gépkönyve, neten biztos megtalálod