Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy gumi nem megy el 25000!tehát a kereket ki kell venned,a saját motoromon tapasztalva,hozzá kell nyúlni a láncfeszítőhöz!
Lancolajzo miatti állítási km-hez bocs egy szó kimaradt..
Azért arra kiváncsi lennék hogy a sok lelkes olajzót használó ríder aki még eme roppant hasznos szerkezettel is hozzájárul a motorja karbantartásához , és makulátlan állapotához , pl. a teleszkóp olajat mikor cseréli elöl , ne adj isten hátul ? !
Igen! Tény, hogy az egyhengeresek jobban nyúzzák a láncot, de azért ez csöppet túlzás...
ki beszélt itt erről?a láncfeszítő állításról volt szó!!!!
Csabu ezt írta
"Volt egy pár hete itt szóló, aki 25e km-nél nyúlt először a feszítőcsavarhoz. "

Erre te:

jó neki.akkor ezek szerint a gumija is elmegy 25ezret?
Most kérlek magyarázd el mi köze a gumi kopasnak a lancolajzo miatti első lancfesziteshez?
Mert nem értem az összefüggést..

Ez kb mintha hű süt a nap.
De jó hogy piros póló van rajtad.. Szitu.
láncolajzo állítási km-hez?
Egy részt szar az idő , más részt meg tényleg Coca-t iszok ! De mikor még csak Pepsi volt , akkor azt !
Erre lennék kíváncsi hogy fejtsd ki végre hogy mi közé van a gumi cserenek a lancolajzo állítási km-hez?
mielőtt okoskodsz tájékozódj hogy én kinek és mire írtam ezt!amibe aztán te beleszóltál.
Magyarul 10ezrenként cseréltetné a láncot ? Az se kutya !
Helyes!

Csak olvasom ezt a meddő vitát és nem értem miért nem inkább motorozni mentek?
Cocat iszol ő meg Pepsit?
Ez kb ilyen...
Ne aggódj , a menekültek iszlám vallásának nem fogok ilyen könnyen bedőlni !
Van amikor megadják a lánc csere idejét. Ez pl a saját motorom manualjából van. A digó mérnökök biztosra mentek... Persze nem tartom be, mert még nincs értelme lecserélni. (az S jelöli a cserét)
Kérdezd meg kérlek érdekel e? És még mindíg nagyokos, mellesleg te kezdted a nagyokosozast mit számít és kit érdekel hogy hogy jön ki a kerék a motordbol?
Még jó hogy nem repül ki magától a kerék. Picsaba már hogy ki kell tekerni egy két csavart..
na hát az én kerekem nem "pottyan"sehova.hátrafelé kell kihúzni,nagyokos!
A már amelyik motor pont annyira érdekel hogy semennyire. Az enyémen nem kell. Az előtte levőn sem kellett.
Ettől függetlenül a láncspres motorokon sem kell gumit cserélni? Vagy most min vitaztok?
Csabi ha nem hagyod abba elmegyek Komlora és megfojtogatlak!
Nem veszed észre hogy hülyét akarnak csinálni belőled?

Ekecselek fireblade. Ki nem szarja le széles ívben hogy meg vagytok e győzve?
Használjátok a lancspret azt legyetek boldogok..
Senkit nem érdekel, mint ahogy titeket sem a lánc olajzo.
Hogy mit össze tudtok a nagy büdös semmin vitatkozni...
Már amelyik motornál !
Nem értem mirol beszélsz. Miért kéne hozzá nyúlni a lancfeszitohoz.? Foghatod a fejed nagyokos.. Csavar kilazit a tengely vegerol. Utána tengely kiut. Aztán kerék lepottyan, a láncot leveszem majd vissza ugyanígy. A lancfeszitohoz nem kell nyúlni...
Akit zavar a zsiguli tartály az vesz egy dizájnos motorra való fékfolyadék tartályt
Ali ebay 100 féle van mindenféle csicsamicsa színben formában pár dollárért
Akit zavar a zsiguli tartály az vesz egy dizájnos motorra való fékfolyadék tartályt
Ali ebay 100 féle van mindenféle csicsamicsa színben formában pár dollárért
Most meggyőztél ! Holnap kezdem , és 18 láncolajzót baszok föl a szemétdombomra !