Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj majd elfelejtettem, ami fontosabb! Egy vékony zöld csövet is rendelj nekem az meg jobban kell, tudod az összekötő cső!
Hét kemény magyar forint. A komplett EÜ cucc hozzá 200 Ft.
patikában van...
Számomra az nagy macera, felkenni... Ma mostam le a motort, kétszer mostam át a láncot és még mindig trutyis, pedig összesen talán 4x fújtam rá sprayt, nem áztatva csak egyszer körbeforgatva. Csabu féle olajzót fogom megcsinálni, ha találok olyan 0,5mm-es tűt
igen...mint a fogkrém...
ha ez elfogy, lehet összerakom az olajzot...
amit én emlitettem...az paszta...vagy kenözsir. fehér krém,mint a fogkrém. vékonyan adagolva nem csapodik sehova. kis fecskendöböl nyomom a láncra vékonyan.
még nem.

de akkor rendelek neked is egyet...

Hétvégén (legkésőbb jövőhét végén elindítom)
Az Elf amit Akibor írt az zsírpaszta, úgy fest eddig, hogy jó.
Hali Vidom- rendeltél már? HA nem nekem egy darab kéne.
Kicsit cinikus akart lenni a kommentem :D nekem van elf, ajándékba kaptam az olajhoz. Tökéletes volt a fűnyíró alját befújni télite nehogy rozsdásodjon :D nekem a motul és a mol vált be csak. De az olaj az olaj...
Hetvegen kiprobalom a kettenmax-ot hatha konnyebb a takaritas.
minden spraytöl ilyen lesz...
azt tapasztalom h a motul v az elf paszta nem taknyol igy...
Élljen a láncspray motul... kb 1000km-t használtam hogy fogyjon el a maradék, most 2óra takarítgatás minimum
Rendelnék a láncolajzómhoz tartalék (donor) kefét. Ha valaki rendelni szeretne (akár részegységet, akár komplett rendszert) privátban jelezze. Konkrétan erről van szó (vagy valamelyik komplett egység ha valakit érdekel). A posta költség optimalizálás miatt irom.

Persze később én is rátérek a házi felújításra kefeügyileg

http://www.pdoiler.co.uk/mini%...
Korrekt. Valaki egy év alatt megy ennyit a motorral és nem igy néz ki...
Helló népek!
íme az én olajzóm és tapasztalataim, képekkel kísérve:
https://www.sportmotor.hu/albu...
Arra figyelj, hogy a görgő csak matt legyen. Ha hozzáérsz, akkor látod hogy kenve van. Aki spréhez szokott annak furcsa, olyan mintha nem lenne rajta semmi.
Ok. Köszi, még az ismerkedés/beállítás időszakban vagyunk. De elég jól szabályozható, úgyhogy ha sok tudok belőlle vissza venni. Ha kevés kicsit rátekerek.
Lényeg, nem lehet a lánc jól láthatóan olajos. Ha olajos, akkor fröcsög. Csak olajfilm, semmi több. Ha fröcsög akkor sok.
Én is kreáltam egyet.
Bár kicsit ellene vagyok, de mivel sok jót ólvastam rólla, gondóltam kipróbálom.
És ha nem jön be, tudom mondani mi vólt vele a bajom.
A szettem összesen 3900 Ft-ból ált össze. ( a többi felhasznált alkatrész a majd jó lesz valamire dobozból kerűlt elő) és persze pár óra munka.
Egy potméterel állítható olajpumpás kivitel lett belőlle. Csak akkor adagól ha ráadom a gyújtást és sebességben van. Üresben nem adagól. Mivel csak pár napos kb 100 km van benne így valódi tapasztalatom még nincs, de működik.
Enyém is alakulgat.
Én mostmár bő egy hónapja használom a Csabu féle lánc olajzó cuccot! Mondhatom kiválóan műkszik! Pedig évekig ellene voltam,mondván,hogy sprayzni sem nagy dolog,meg a láncot mosogatni-tisztítani! De most hogy olajzót használok innentől nincs gondom ezzel sem! 5-6000km-ént feltöltöm a kis olaj tartályt és ennyi!
zabálj már egyszer be egy zacsi kamagra zselét aztán szervezz be egy 25 évest, az se baj ha kicsit fizetni kell érte
aztán ha nem vitt el a szívinfartus mesélj
Akkor veszünk neked ilyen táblát:

A Férfi olyan mint a vonat:
20 évesen : olyan mint a személyvonat, minden állomáson megáll
30 évesen: olyan mint a gyorsvonat, csak a nagyobb állomásokon áll meg
40 évesen: olyan mint az expressz, csak a nagy városokban áll meg
50 évesen: olyan mint a gőzös, útnak indul, de gyakran kell megálljon vízért
60 évesen: ritkán indul útnak, inkább a megtett kilométerekre gondol
Az én koromban már azt is csak módjával - viszont beszélni olyan jó róla!