Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor marad a 7100
Régebben sokat használtam, de miután nagyon megdrágult letettem róla. Autóba viszont újkora óta ezt tettem, most 180000 van benne, de pár hete levettem a szelepfedelet ellenőrzés okán és sajna a vékonyabb járatoknál és az érzékelőknél kokszosodást találtam sőt egy kis műanyag érzékelő le is volt ragadva, tele volt kokszal. Most először mást tettem bele.
Jó cucc? Látom GP-s!
Nem kell, most megy bele másodszor, előtte 7100 volt.
Kene egy ingyen teszter mi?
Utána ezt és írd le hogy milyen különbséget érzel
Valószínűleg az lesz, hogy kipróbálom a 7100! A Xado meg ezek lehet jók, de egyelőre hanyagolom.
aki fikáz egy olajat az biztos hamisat vett
nekem a 2 ezer forintos eni olajjal sem volt sosem gondom pedig 2 mpotorban megélt pár olajcserét, plusz haver is avval jár
Nekem motul 7100 van a gsxr be, az asszonynak is át r6ba , teljesen jó a váltó. Lehet hogy aki szidja a piac egyik legjobb olaját, ott nem az olajjal van a baj...
Nem csak ő, mástól is hallottam jókat, de sajna nekem nincs hozzá olcsóbb forrásom így valami hagyományost teszek bele.
10W40 olajbol ezer a választék, tehetsz bele Eneost is amit mostanában sokat dicsérnek. Lm,Q8, Eneos, Elf, motul szerintem mind ugyanolyan jó.
Próbáld ki a Mann-t olcsó, max leengeded és közlöd velünk a tapasztalatodat :D
Nekem most a lm a nyerő. De 10-50fullszintibe nem is tudok nagyon válogatni.
Az érdekelne, hogy a Motul-tól jobb-e vagy cseréljem 7100 10w40-re és az is elég. Az 5100-ből elég volt nekem ennyi.
Taschi bácsit én nem tartom egy félistennek, szóval a szavára sem igazán adok.
Xado is jó cucc mindkét fajta olajat évek óta használom. A Kawaba meg rakok Xado adalékot az olajba még pluszba.
Fuchs Pro 4 vagy Pro 4 Plus jó választás! Mire vagy kíváncsi?
Taschi azt favorizálja
a Xado mellett.
Ja Pohi Mannolt rakott bele.
GSX-R!
Na várjá, milyen motorba kell ?
Én már használtam motorban autóban. Nekem bejött, ezért vár most is bevetésre a garázsban.
Erről az olajról majd írd meg légyszíves a későbbi tapasztalataid mert érdekel, köszönöm!
Lehet megvárom még Füles véleményét és Pohiét.
Egy próbát szerintem megér, nem drágább mint bármely más ismertebb olaj. Talán még a hamisítók se látnak benne akkora üzletet és nem szaladsz bele valami pancsba.
A Fuchs is érdekelne, de arról sincs semmi. Ezt a Xadot pedig nem merem beleönteni, bár ártani csak nem ártana.
7100-et is használtam már csak a színe meg a szaga más egyformán működött mint az 5100. Erre a Xadóra kíváncsi vagyok én is.