Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jezusom az a Kawasaki 🤤
Dede
Nem is igaz 😌
Jó, de te még fiatal vagy nagyon 😉
Nekem sem ártana már egy, erre megint sportmotorokat nézegetek persze. 😀
Na persze ez már nem az én műfajom, meg hagyom a fiataloknak, nekem jobb egy túrázós motor. Sajnos a derekam sem a régi🤣
Szép kis ménes 😆 nekem a csirkelábasok tetszenek. Főként a baloldali. Persze politikától függetlenül🙃
Csak nem jutottam ma el addig, mondjuk már mindjárt holnap van. 😀 Akkor majd holnap , ma , remélem.
Van rajta rozsda? Ha igen, ott már nagyobb kárt nem tudsz tenni.
Azt azért te sem gondolod , hogy a gyári krómozott dobokon fogok kisérletezni ! 🙃
Ott a lehetoseg a kiserletezesre!
A bivalynak a gyári csöveit szeretném kiállítási formára varázsolni , és úgy mennek majd a polcra !
Próbáld meg egy nem látható, de problémás helyen valami egyszerű, híg savval, mi történik. Szerintem az is alapból eltünteti a rozsdát. Szerintem talán a foszforsav lenne a legjobb, de olyanod meg nincs.
Vagy egy rozsdás csavart.
Azt nem tudom , de az anyag hibátlan ! 🙂
Gondolom nem véletlenül...
Ilyesmire gondoltam én is . A barna üvegcse mellé nem járt manual ! 😂
Amit te vettél, azt nem tudom, de amit linkeltem, abban az van, ott a biztonsági adatlap, el lehet olvasni, HCL, azaz hidrogén-klorid, annak is a vizes oldata a sósav.
Én is savra gondoltam , de nem mart semmit ,lecseppenve sem , még a kezemet sem ! Teljesen jó ! 🙃
Tudom, én már láttam régebben a reklámját, kis, barna üvegben árulták.
Én ennek ellenére újkora óta kicsit mindig átdörzsölöm és ennyi. Ha már megvan a baj, lehet, hogy AZ többet segít mint a dörzsi, de én még a baj beállta előtt foglalkoztam vele, így erre nincs szükségem.

Amúgy EZ ugyanaz lehet:

https://www.motozem.hu/autosol...

Semmi extra, nagyrészt sósav és alkohol keveréke, meg még vackok, de azok is korróziógátló vackok.
Lac ! Ennek az anyagnak nincs szüksége dörzsölésre sem ! Érdekes valami ! 🤔
Én mosás utána a legfinomabb konyhai dörzsivel szoktam átsúrolni.
Biztos vagyok benne , hogy elnyeri a tetszésedet ! Sok csodaszert láttam , és próbáltam , ez a tuti nyerő ! 😉