Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, az lenne a legjobb, nem veletlen irtam h ha mindkettore kell egy gumi, akkor ajanlom az m7rrt. En pl nem szivesen cserelgetnem a gumimat palyanapkor, foleg hogy szallitoval kene ugy a motort felvinnem. 2x200 km autopalya nem tenne jot a palyaguminak.
Én meg azt tanultam meg, hogy a legjobb külön gumit tartani pályára meg utcára, idén már így fogom csinálni. Nagyon más körülményeknek kell megfelelniük, az utcai gumi nem való pályára, pályagumival meg lehet utcán menni, de hamar elkopik, munkába járásra kár elhasználni egy drága szupersport gumit.
Ezt a nap vegere gatya lett dolgot en sem ertem, mert en is hajtottam pilot powert palyan rendesen, de nem mondanam, hogy szetgyilkoltam. Nekem az egyetlen bajom az volt vele, hogy nyari melegben palyan eleg konnyen elmelegedett es olyankor csuszott, de ezen kivul mas nem volt.
Hello.Hol kopott el melyik pályán?
Szia! Én megtanultam, hogy ha nagyon gyakran akarok pályázni, akkor muszáj vmi pályásabb gumival próbálkozni, Metzeller Racetec RR, Pirelli Supercorsa, stb. Nekem ha lekopnak a mostani Michelinek, akkor Racetec RR megy fel, bár a Gábor által említett M7 is esélyes, állítólag nagyon jó "mindenes" gumi. Pályán biztos nem nyújtja azt, amit a másik kettő, de ha sokat mész utcán is akkor nem rossz alternatíva.
Hello!A 3. 20 perc után rongyosra kopott a széle, az instruktor szólt rám, hogy ezt már ne eröltessem. Azt viszont el kell mondjam, hogy a guminyomást nem igazitottam tökéletesre, leengedtem 1,9-re, de még engedni kellett volna.Késöbb már viszont nem mertem eröltetni.Azt mondják utcára nagyon jó, pályára viszont nem alkalmas. Valakinek van véleménye a Michelin Power Supersport EVO-rol? Most ezt nézegetem.
Hello. A pp3-ál mi volt a bajod?thx
Tavaly kezdtem en is, nekem eddig a metzeler m7 rr nagyon bevalt 600rr-en.
Sziasztok! Sportdobot keresek Gsx-r 600 K5-re. Ha esetleg valakinek van eladó, kérem küldjön képeket és árat a mezosirichard@gmail.com e-mail címre. Előre is köszönöm!
Sziasztok! Valaki tudna tanácsot adni? Második alkalommal megyek pályára,tehát rutintalanul a gumi választás terén. Az elsö alkalommal Pilot power 3 volt fent,de a nap végére gatya lett. Melyik az a gumi ami az én szintemen is alkalmas pályázni? Gondolok itt arra hogy feltudom melegiteni is és kellö tapadása is van. Nem gondolnám hogy valami kimondott verseny gumira lenne szükségem. Köszönöm!
Ugyanez van nalam is, ugy erzem, hogy mindjart lent a terdem, erre megnezem a kepeket es sirok :D
Ja, a lényeg lemaradt: írtam privát üzenetet! :)
Ismerős, A pályanap szervező cég, akikkel szoktam menni, biztosít fotósokat is a pályanaphoz, ez a szolgáltatás része, úgyhogy ha kell, ha nem, hozzád vágnak egy csomó képet. Na én azokat szoktam sírva nézni. Érzésre úgy megyek, mint Marquez, még lehet jobban is döntök, de a kép valahogy nem adja ki. Biztos csak azért, mert Marqueznek jobb a fotósa.
Dettó így vagyok vele én is. Vettem kamerát is, tavaly AS20, idén AS200-at. Tolom a hiberszupernek hitt köröket kakucson, száguldok eringen és visszanézem kamerán és elsírom magam :D De legalább látom, hogy hol vagyok szar és hogy kéne mennem az adott részen.
Sziasztok! 2008-as R1-re keresnék gyors gázt!! Esetleg valaki!!
Köszönöm a választ! Közben egyébként megtaláltam a régi leírását, és igen, pont azt tudja, amire nekem kell, kivéve a hőmérsékletet (de végülis az nem létfontosságú).

Egyébként úgy vagyok/voltam vele, hogy csak öncélú spontán örömködés miatt járok pályázni, nem akarok köridőrekordokat döntögetni, csak simán élvezni a motorozást a pályán, meg közben fejlesztgetni a tudásomat. Csak aztán rájöttem, hogy a fejlődéshez nem ártana valami visszajelzés... Úgyhogy csak kéne venni valamit, hiába maga a köridő nem érdekel, csak az, hogy jobb vagy rosszabb, mint az előző.

Na még estig meggondolom, aztán visszajelzek.
A régi pont arra jó, amire neked kell :-) Méri a köridőt :-) Azt hiszem 10 időt mér le és listázza, plusz írja a legjobbat. Természetesen van scan funkció, így csak be kell nyomni a scant és ha elmész a pályákon kihelyezett jeladó mellett már méri is az időt.
Én is amatőr vagyok, tavaly kezdtem a motorozást és tavaly vettem a köridőmérőt, van benne egy kis noszogatás, hogy tudja mérni az ember, hogy mit megy :-)
Pár szóban le tudod írni, miben tud kevesebbet, mint az új? A régiről már nem találok infót a honlapon. Én is nézegettem az új hirdetését, gondolkozom egy nagyon egyszerű köridőmérő beszerzésén, de még nem biztos, hogy kell nekem. :) Elég amatőr vagyok.

Nekem pl. nincs szükségem gyorsulásmérőre meg Bluetooth-os adatáttöltésre, mobil app-ra, görbékre, bőven elég lenne, ha a menet után végig tudnám nyomkodni és a kijelzőn megnézni a köridőket. Ha a hőmérsékletet kiírja mellé, azt még nem bánnám. Meg még a Scan üzemmódot kéne tudnia, hogy ne kelljen saját jeladó, tudjak "lopni" jelet. :)
Sziasztok. Milyen néven, illetve hol lehet kapni olyan termosztátot, mint ami a gumimelegitőkben van? Előre is köszi a segítséget!
Elado Szayer Geza fele koridomero dobozaban. Tavalyi vasarlas, benevezek az uj fajtaba. 11.000 Ft, Budapest, VI-XVI. keruletben veheto at. 06306239989
GSX-R 1000 k5-k6 teljes idomszett (ramair és plexi is jár hozzá) féláron eladó. A Ducati 1098 idom is elvihető.
Igaz, köszi a segítséget!
Arról nem beszélve, ha továbbra is gokart pályákon mozogsz akkor semmi értelme az 1000-nek.
Akkor bőven jó lesz a 636. Majd ha 3-4 év után még lesz kedved pályázni akkor gondolkozz el az 1000-es váltáson.
Nem, csak a zzr el kecskeméten, dabason a gokart pályakon.