Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F E L H Í V Á S !

Segítséget kérnék a környékbeliektől!
Egy nagyon jó barátom házasodik...........

A polgármesteri ceremónia után kisebb felvonulás lesz a városban, a klasszikus esküvői menet.
Mind a vőlegény mind a menyasszony motorral fog menni, és mi barátok is motorral tesszük meg ezt a karikát a városba.

Kérnék minden jóérzésű motoros társamat hogy átérezvén a helyzet súlyát jöjjön és kísérjen minket, erősítve a motoros összetartást és ezzel hozzájárulva az ifjú pár boldogsághoz!
Motoros klubok jelentkezését is várjuk!

Helyszín
Ajka /Veszprém megye/, Shell kút /Tesco mellett/
Itt találka és innen megyünk meglepetésszerűen a polgármesteri hivatalhoz

Időpont!
2011.08.06 Szombat
18.20

Minden motorosnak frissítő italt tudok felajánlani a lagzi helyszínén!

Kérem aki el tud jönni Írja a nevét a névsor végére!
/jó idő garantált/

Előre is köszönöm!

üdv:George
70/324-325-4
egyszer én is majdnem megáztam zirc környékén
sütött a nap, 1 perc műlva meg szakadtt az eső
megáltam a buszmegálónál és bementem
aztán jött még 2 motoros azok is beáltak
megvártuk míg elált aztán továbbmentünk
mostmár nálunkse esik
holnap vagy holnapután mocilaci tervez piknikezést bakonyba
te elmész?
Pápán nem esik de elindultam délután a Bakonyba és rongyá áztam.
nálatok is esik az eső?
vasárnapra jó idő igérkezik
már lett festve.tavaj nyáron feldöntötték (nekitolattak) és eltört egy két idom ezért újra kellett fujatni. de addig az eredeti fényezése volt.! amúgy én szeretem az enyém!most van egy srác aki árulja és az pikk pakk állapotban van.
van aki motoros találkozóra megy van aki meg drogos találkozóra. amúgy szerintem csak cuccolnak meg pörögnek.
pontosan mit csinálnak ott a bulin?
csak lazulnak mint a rigalánc?
ujabbnak néz ki
majd akarok venni valami nagyobbat
lehet hogy frz lessz
na csoki amúgy 90-es évjáratú de miért kérded?
ilyen buli tavaly is volt.ezek szerint most van az idén.
délután voltam tevelitónál fürödni
eléggé érdekesen néztek a srandon mikor besétáltam full fekete bőrruhába
nemtudom miféle fesztivál volt de rengeteg sátor volt meg 4 órakor tömegesen aludtak, valami hippi fesztivál lehetett
utánna fölkeltek aztán elkeztek tombolni drogos zenére meg sokan sodorták a spanglit
mikor már be voltak álva mint a főtengelycsapágy akkor térdigérő vizbe tomboltak
ugyan az a zene volt egész nap, már 2 perc után meguntam
majd megyek még máskor is mert jó a víz de nem kell oda a sok drogos
messzebb van, a fonokasszony kerdezte is hogy kozelebb nem talaltam? mondom nekem jo igy, legalabb motorozok kozben :D de a dabronyi masik szervizuk az itt van a szomszedban, szoval autougyben lesz hova menni :)
én is oda szoktam vinni.tényleg rendesek csak azt hittem hogy az már messzebb van tőled.
én is igy voltam a papírozással
amíg vártam az időpontra addíg kicsit rendberaktam a motort hogy üzembiztos legyen
előtte sokat ált aztán kitakarítottam a tankot, olajtartályt meg a pumpát, légszürőt és a karbit
pedig fasza kis helynek nezett ki, ott helyben csinaljak a muszaki vizsgat is pl, meg mint kiderult, Dabronyban is van szervizuk, ugyhogy az autot valoszinuleg odaviszem par nap mulva futomuvet nezetni
az ocsmanyirodas szarakodas meg hatravan, jovo hetfore (!) kaptam idopontot, katasztrofa basszus, amikor meg nem kellett idopontokat kerni, odamentem, 10 perc alatt elinteztuk es kesz, most meg heteket kell varni mire vegre sor kerulhet a par perces papirmunkara
nemtudok ott szervizről
mostmár minden papír rendben van?
ez nekem szolt? mert akkor a valasz igen :)
Papateszerre vittem egy autoszervizbe, vegig ott voltam a motor mellett mig buzeraltak, normalisak voltak a szerelok is, szimpatikus, kulturalt hely
már megvan az eredet vizsga?
sajna cégnevet nem tudok mert a fater intézte akkor.de az ATI sem rossz ötlet.
koszi a tippet, esetleg cegnevet vagy valamit ami alapjan ra tudnek keresni, nem tudsz? Papa kozelebb van mint Veszprem, az elso tippem az ottani ATI volt, ahol teljesen nyitott a muhely :)
ha jól tudom itt Pápán a munkásotthon mellett van egy cég ezzel foglalkozik.hozzám ők jöttek ki.de rendesek voltak.
én győrbe csináltattam
kértem időpontot és 3 nap mulva már vittem is
igazábol nem tart sokáig a vizsgálat csak a papírmunka
megnézik az alváz és motorszámot
lefényképezik minden féle szögből
aztán már csak a papírmunka van
meg fel kell tölteni a fényképeket a számítógépre
fél óra alatt megvan az egész
győr az messze van neked?
kosz, de ezzel nem lettem kisegitve, addig eljutottam en is hogy papan vagy veszpremben csinalnak ilyet
oda nem akarom vinni, ahova az autoval mentem anno Ajkan, azzal kezdtek hogy bevittek az autot a muhelybe, es a pofamra basztak az ajtot, kozoltek hogy amig tart, addig nem mehetek be
en meg nem fogom mindenfele barbar kezebe adni a mocit, hogy aztan szetnyuzzak a csavarokat meg osszetordeljek az idomokat, ott akarok allni mellette mikor csinaljak...
pápán valamejik autókereskedő biztos csinál
vagy veszprémbe
eddíg mérnem irattad még át?