Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Karter!
Na örülök, hogy látlak itt, ja sajnos régen találkoztunk. Okés akkor szombaton fussunk össze....remélem jó idő lesz.
rambó, oda csak motorosokat engednek be :D autoval nemmehetsz oda :D
Nem igen találtam meg, hogy meddig tart a nyíltnap , meg hogy meddig lehet regisztrálni motorokra?
Szia Maya!
Rég láttalak, ha jó idő lesz, akkor én is felmegyek valamikor!
ok, köszönöm
ok.ha még is kell Help akkor nyugodtan szolj.
Olyan korán? ááá minimum délig alszom
Amúgy még nem is biztos a dolog, még nemtudom
ha neked jo akkor jöhetsz velünk. mi autóval megyünk a barátnömmel és odavezetünk. csak beszéljük meg hánykor. Én azt mondom 8:15 kor az Uránvárosi Tesconál.
Ja, hogy felvezetéssel...azt hittem szabad csapatás a pihenőn
Ha megyek akkor azzal, igen !
amúgy Én azt sem tudom, hogy az a remeterét hol van..
R6-al jössz?
felvezetéssel megy a dolog. amúgy pontosan merre lesz? annyit tudok Remeterét. De hol?
Mennyi időre lehet amúgy levinni a bringát?
remélem is
az oldalukon minden le van irva. Jogsi,zárt ruházat, és egy nyilatkozatot kell aláirni. Én a ruházattal vagyok bajba. Bukó ,kesztyű van de csizma,bőrruha az sajna most lett eladva. :(
Hogy megy amúgy egy ilyen tesztnap? odamegyek , mondom hogy én X Y motorral szeretnék menni és akkor odaadják a kulcsot vagy mi? Gondolom ilyen jogsit meg személyit elkérnek
Sziasztok!
Ha jó idő lesz én is megyek.
ma láttam Uránban egzy BMW S1000RR-t. Kemény a vas. Gyönyörű és a hangja az .........
én megyek ha jo idö lesz.
Na szóval, akkor megy valaki szombaton a suzuki tesztnapra?
Mikor tudjuk ellopni a dobokat ? :D
most már nem bánnám ha itt lenne a jó idő
Ne is keseredjen el senki, mert sem az időkép, sem a köpönyeg nem tud időt "jósolni" 1 hétre
Meg kell nézni, mit írnak majd 3-4 nap múlva, báááár.... még az sem lesz tuti
Aki tud, menjen el, és próbálgassa csak a vasakat , én is azt tenném, ha tudnám
Fel a fejjel motorosok, lassan csak itt lesz a jó idő
Nem akarok senkit elkeseríteni de 13-ra esőt ír az időkép! :(

Én sajnos nem tudok menni, mert dolgozok... Orfűn leszek a kemencés udvarban. Ne kérdezzétek merre van, még nem tudom, csak megrendelték a koktélos szolgáltatásomat és megyek le, szóval ha arra jártok szívesen látlak benneteket egy italra! ;)