Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikerült elcserélnem a műszakot. Tehát ott leszek én is. Remélem jó idő lesz. Pontosan hol is lesz. Remeteréten azt tudom. De pontosabban? Kösz
Azt még ők sem tudták elvileg valamilyen gsx-r meg lesz chopper, többiről fogalmam nincs :)
Pont délutános leszek szombaton ugy hogy sajna lemaradok :(

Amúgy miket lehet próbálni? Minden modellt?
Megmondom őszintén nem nagyon láttam bent, de mondták hogy pont utána héten lesz a szezonnyitó :)
Viszont azt most néztem hogy a Tiborc utca van a szórólapon a tesztnapra, de elvileg Remeteréten lesz!
Akkor bocsi, én kb 3-4 hete voltam bent, akkor még nem ez az időpont volt, hanem amit leírtam és nem a bolt elött, hanem Remeteréten lett volna megint megtartva. De ha előre hozták, előre hozták :)
Láttad amúgy a 20.-ai Szezonnyitó gurulás plakátját a boltban?
Sziasztok!

Friss infó! Voltam ma az enduroban, és mondták hogy mégis csak előre kérték a tesztnapot április 13.-ra!
Akit érdekel a Suzuki tesztnap, mellékeltem a szórólapjukat!
Levi azért a Horneted sem gyenge :)
Tuti jó idő lesz, bár most még olyan az idő h a béka szeme is kirohad, de jön már a tavasz.
Igen Én voltam Köszönöm szépen!
Szerintem téged láttalak ma a nagy Tescónál egy szürke motorossal. Gyönyörű a vasad és mocskos jó hangja van :) ! Remélem ha idén nem is jövőre öszejön egy R6R.
Jaja, én is remélem!
Jó kis buli lesz :)
Köszi az infót!

U.i.: reméljük Isten is úgy akarja hogy szép idő legyen szezonnyitó gurulásra, és megyünk ;)
Május 11-én tart és Remeteréten!
Sziasztok!

Úgy hallottam a Pécsi Suzuki Enduro tesztnapot tart 13.-án..
Tud valaki valami bővebb infót róla? :)
Egész jó idő volt ma, de a Mohács - Pécs - Orfű távon jó ha találkoztam összesen 4-5 motorossal.
Neked is viszont
Reggel szakadt a hó itt kertibe... remélem már hamarosan jó idő lesz! Nem motoroztam még idén sajnos :(

Kellemes nyuszit mindenkinek! :)
( nyuszi a milyenk 1-2 hétig :) 6 hetes )
sőőőt hétfőn is húsvér van, locsolás lesz csak az a baj nagyon üt a vödör jég
vasárnap is sörözni fogok
vasárnap hétfőre már nem mond mindenhova esőt, ha nem esik akkor ......
le kéne szokni a sportmotorról mondjuk ma este a sörre szoktam rá, jól is esik
te amúgy is azt csinálod mindig...
kéne tényleg és mindent szét offolni