Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megfigyelted volna,én csak a dagadtságot említettem és maga dagadtság nem betegség,a betegség az az ami esetleg a dagadtság miatt kialakulhat.De a kérdésem erre irányul,mivel bizonyítod hogy a dagadtság miatt van,mi van ha az adott betegség dagadtság nélkül is előjönne?
A bago, a drog, az alkohol a dagadtsag az veletlen lenne???

(Megmondom oszinten, csodalkoztam isvolna, ha a beszelgetes MEGINT nem arra kanyarodott volna, hogy ismetelten es mindig mas a hibas, nem az, aki ragyujtott vagy alkoholista lett...)
Lomtalanitas lehetett... :D
😆
Hja... hát még:
Ennek a görögnek már a neve is egy vicc. 🙃
😊
De mi a szánt szándék?Mivel bizonyítod hogy ha mondjuk nem dagadt akkor az nem következik be.De akkor mondok egy jobbat,én meg a sok esetben ráverném a munkáltatóra az egészet,mert ő stresszeli a munkavállalót,és azt ugye tudjuk hova vezet
A wifi világában?Elég csak ránéznem tihanyra aztán jön a fa.
de a dagadt sokkal kevesebbet gyalogol még kevesebbet flexel, szóval sokkal kevesebb az esélye hogy megsérül, emiatt sokkal kevésbé terhel i meg a tb-t mint pl egy sportoló aki örökké futkos ide-oda, vagy egy munkamániás aki 24 órából 16 órét felexel
...mert eddig neked sem volt nyilvánvaló, hogy a saját maguknak, szánt-szándékkal okozott betegségekről beszéltem, ugye? Már volt dagadtnak a fejére eső cserép, öngyilkos buzi, most már egy zebrán kivasalt dagadék.
van még kivétel szerinted? Esetleg egy kanyonban eltévedt drogos, a vízibicikliról Balcsiba esett bagós, netán egy amikor egy daginak a szemébe ment a flex szikrája?
volt érv??
személyeskedésbe torkollott a dolog.....
azt is vedd figyelmbe hogy nem élnek addig a dagadtak mint a fittebb társaik és nem kell mindenféle egyéb dolgokra költeni
szóval esélyesebb hogy nem kell majd csípő térd stb protézis ami kurva drága cucc, plusz nem kell 20-30 évig mindenféle egyéb gyógyszereket etetni velük
aki ezt ki tudja pontosan számolni az vagy varázsló vagy hazudik
Ha tihanyba kell menni erte az tuti nem 5 perc.
Na jó,de van egy nagyon dagadt ember,megy át a gyalogátkelőn és elütik,akkor őt csak pénzért lássák el mert dagadt?
Az ÉN érveim elfogytak, amikor a világmérető jelenséggel szemben egy öngyilkos barom esetét állítja szembe egy másik korlátolt????

Ha-ha-ha-ha-ha!
Tegyük nyilvánvalóvá, hogy NEM a kissé, vagy kevés súlyfelesleggel rendelkezőkről beszélünk, hanem a jelentős, mondjuk 25-30%-al nagyobb súlyfelesleggel rendelkezők.
És:

... korai halálozás nagyobb veszélyét állapította meg, hanem azt is,
hogy háromszorosára nő a szívelégtelenség kockázata, tizenkétszeresére a kettes típusú diabéteszé, míg huszonkétszer valószínűbb lesz az alvási apnoé (alvás közbeni légzéskimaradás) kialakulása...

Ezeknek a kezelése nem ingyen van. És nem is egyszeri alkalommal.
szerintem téged a papok tanítottak, azok beszélnek ilyen semmitmondó frázisokban amikor sarokba vannak szorítva és elfogytak az érveik 😂
Egy dagadttól miért?
Mert a kazán oldalán nem tud kinőni,csak tihanyba képes erre,mindig vagdosok egy darabot a tihanyi faágyúból.
Jellemző.
Akkor hiába is fejteném ki.
Aki egy öngyilkos esetével példálózik a tb-t megrogyasztó szarháziakról szóló vitában, ott szerintem már nem lehet eléggé lealacsonyodni a magyarázattal.
Nincs azzal se baj,csak sokkal lassabb.így meg azért tisztul a kép hogy miért is tűnik neked hihetetlennek hogy én ezt 5perc alatt lerendezem.Te még csak kísérletezel.
hát én ezt a pepót váltom ki ingyen olajos forgáccsal (kezeit széttáró)