Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már volt hasonlóról szó, miért kell ismételni önmagamat! 😒
Nem tudod véletlenül, kinek lenne lehetősége tenni ellene? Ki számol úgy hogy a 3 millió a közel 8 millió választásra jogosult 2/3-a? Ha ilyen "mahinációt" tudnak, és ilyen hatalom van a kezükben, szerintem meg tudnák oldani hogy bármit is találjanak (ha érdekükben lenne, lehet még sincs?)... 🙈 🙉 🙊
Mert nem mind a 40 millió katona. Fele már nincs az országban, mert a cigányok a nők és a gyerekek eltűntek.
Bogyesz,raks,mondj rolat tobbet mint a sablon szerinti ja meg kell buntetni ha bebizonyosodik.
Mondjuk egy lölös ezer szotagos litaniat kernek. 😂

https://www.origo.hu/itthon/20...
így lesz(meghajlós) Amerika bele fog bukni(kezeit széttáró)
Már, hogy különösebb baja nem lesz de legalább megpróbálta. (kezeit széttáró) A fő cél az európai gazdaság gyengítése az végül is sikeresnek bizonyul(kezeit széttáró)
Szerintem hamarosan osszeomlik a tudeje,az nagyobb szenvedes hogy oxigen nelkul sipolva veszi a levegot es remulten keresgeli a palack csapjat. 😆
jó télen napi 1 mázsa fa elfogy inikém az ott 5 téli nap 😆
túl hamar lenne úgy vége neki(gondolkodós) Egy kicsit sem akarjátok,hogy szenvedjen???
Inkább csak a sugárzás által haljon kínhalált(gondolkodós) Előtte eljuttatom a milkát mert utána a környékre sem megyek 😁
csatlakozni kb sosem fognak
max tagjelölt lesz
így egy csomó kindent vámmentesen gyártanak a haldokló nyugatnak
aztán lesz pénz a migránsokra akik végre tudnak szaporodni
aztán európa ismét nagy lesz
hát amerikának lassan sikerül tönkreteteni vele európát ezek a hülye európaiak, meg boldogan bólogatnak is hozzá(fejét fogó) Hamarosan kiderül csatlakoztatják e az únióhoz Őket csak nem tudom,hogy mire fel(gondolkodós)
nyugat ukrajna lassan a mienk lesz bogyókám nézek neked oda egy szép házat. A tiedet megveszem bagóért annak a feléből meg tudsz ott venni egyet meg még marad is pénzed 😆
Hala istennek a te mentalis egeszsegedert nem kell aggodni,rottyon van az mindig.
A taktikai helyzet,csapatmozgasok sok embert erdekelnek,lehet belole tanulni a jovore nezve,hibakat keresve,van igy hogy nem megszalottan csak vityara es lölöre gondolnak ebredestol alvasig az emberek mint te. 😆
Pedig én csak a te mentális egészségedért aggódtam! Aki ilyeneket, ennyit néz, ott lehet bibi...
Ez a Nosztradamusz jóslás egy jó nagy parasztvakítás, egyrészt mindig a történés után jelentik be hogy megjósolta, másrészt már nem tudom hány világvégét megjósolt, majd az utána lévő évekre is jósolt árvizet vírust háborút, minek? Ha már egyszer volt világvége....
hát ennyit nem olvas végig az ember de ilyen noszterdámusz minden évben akad néhány 😅 kb. már az újkor óta van valami fasz aki találgat, hogy mi lesz a végünk. 😅 Ezek a jóslatok még sosem jöttek be (fetrengős)
Full hulyeseg amit mondasz.
Es sokmindent lehet mondani,azt nem hogy a ruszki hulye.
A balti orszagok es lengyelorszag lathatoan soha nem foglalkoztatta putyinekat,ugyanugy magyar, bolgar,roman finn reszek.
Nem boldog hogy nato tagok,de az jobban motivalja hogy tud ezekhez importalni nyersanyagokat van gazdasagi kapcsolat stb.
Tehat penze van belole,persze a gazdasagot megprobalja politikai nyomasgyakorladra hasznalni,de ezt minden nagyhatalom csinalja.
Es lathatoan katonailag sem eleg eros.
Siman megelegszik az uman-harkiv etnikai valasztovnal megszerzesevel,es meg katonailag is nehez lesz jegszerezni es megtartani.
Ha sikerul gazdasagilag kizsigereli ukrajnat az biztos,es szerintem az is bennevan hogy a tamogato europat recesszioba dontse annyi penzugyi es katonai segitsegre sarkallja a nyugati elitet amit a polgarok mar nemigen toleralnak.
Elobbutobb az ertelmesebb nyugati ember is felteszi a kerdest hogy akarom e a ket-ketesfel euros benzint fizetni ukrajnaert vagy inkabb lemondok rola.
Makaroni mar mondja egy ideje,scholz meg nem annyira mert a koalicios partnerei az idiota kategoria es fejjel mennek bele a szopasba.
De mar bide is elkezdte.
Latjak azt a tomentelen penzt amit egy sotet kutba tolnak es soha nem jon vissza egy peták sem.
Ez azert igy kovid meg klima meg majomfszhimlovalsag idejen 120-160dollar/hordo olajar es massziv embargos nyersanyaghiany kozepette nemigen hianyzik egy komplett orszag finanszirozasa evtizedekig.
Persze ursula meg a borisz tolja a bciklit a falig,de borisz nem EU tag ursula meg 4 ev mulva veszi a kalapjat es nyugdijba megy,oket nem izgatja ez a hosszutavu es kibaszottnagy szarkupac amit lapatolni kell a jovoben.
Naszoval az orosz nyugodtan daral tovabb,valszeg jovo honapra nekiveselkedik kramatorszknak oszre puhara pufoli tuzerseggel,elizmolnak harkivnak,es az is meglesz,majd nekifeszules lesz odesszaval.
Ez a ketto meglatjuk sikerul e,harkiv talan,odessza szerintem nem,ahhoz mozgositani kene.
Ha sikerul akkor full elvagjak a tengertol az ukranokat.Es vegleg reszeltek zselenek.
Ha nem menekul a hadseregebol lovi tarkon egy kettosugynok,az aresztoviccsal es a podoljakkal egyutt.
Foleg hogy eselyes a lengyel bevonulas nyugatukrajnaba "megvedes" cimen.
Na itt nekiulnek az usakok es a ruszkik egy tuzszunetnek.
Bár a degradált németekre ráférne 😆
Ott sose volt. Az egy másik határ.
Ja: Berlin közepén.
Amugy meg lehet jobb is lenne egész ukrajna orosz ellenörzés alatt lenne. Amig igy volt tudták hol a határ 😃
Ha bármilyen területet odaadnának, akkor pár év múlva, ismét megerősödve folytatnák az oroszok. A Krím után is ez történt.
Szerintem csak 30 millio mar,es eleg simlisek,a gazdagabb 5e eurot adott a hatarornek es lelepett,a tobbi meg hat a veressszaju nackosok elobbutobb beleakadtak egy csecsen vagy specnaz egysegbe,de a legtobb kb 70% siman tuzersegi tuzben esett el.
A muszkaknak az elejen amikor usakos mintara beprobaltak a konvolyos csörtetést akkor szazszamra hullott a harckocsizo es a teherautosofőr,de leporoltak a 2. Vilaghaborus taktikat azota nagyon vigyaznak a gyalogsagra,a reteges legvedelem miatt nincs bayraktar gyozelem.
Egyszeruen terdig ero teglahaomma lonek mindent ahonnan ukran kidugja a puskajat.
Plusz biznak az ukranok a nyugati fegyverszallitmanyban.
Kapnak is most 20 pzh 2000 est.
Ja huszat,a haboru elott volt regi szovjet tuzerseg 3700 db,ebbol onjaro 1300.........es gyakorlatilag elfogyott.Most teljes europa az usakokkal egyutt osszefogva ad kb mindennel egyutt 300 tuzersegi eszkozt.
Ezzel oszt megforditjak a haborut,nem 20:1 lesz az arany hanem 18:1. 🤔
Beket kene kotni teruleti engedmennyel.
Hát ja, minden háborúban nézőpont kérdése.
Azt nem vágom, 40 millióan vannak, fogy a fenébe tudnak így elfogyni, hogy csak az alja marad?
Orosz ukrán háborúban ki is a kezdeményező valójában?
Elemzest olvastam ott azt irtak kb 80% ilyen.
Napi 200 halott ukran reszrol pusz 500 sebesult es eltunt.havi kb 20-25e a veszteseg.
A kepzett hadero mar csak a technika kezeleset tudja ellatni.
Mar ami maradt.
Aztan vannak az ilyen hibak alegyseg szinten.
http://youtu.be/qjcqC-zoq00
A vegeredmeny ugyanezen a csatornan a kovetkezo video.
Csak nem linkelem mert erzekeny raks kollega. 😆