Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne legyél már ilyen, mindennek kibaszottul felment az ára, 2 millából ilyen kókány felújításra futotta. A maradék 198-ból viszont a polgármester adriai nyaralója szépen rendbe lett szedve... 😂
szerintem a csajnak tuti biztonságos helye lesz a fronttól jó messze lévő parancsnok irodába(gondolkodós)
https://www.szeretlekmagyarors...

Basszus 200 millából felépíthették volna jobban 😅
na az ilyen végrehajtó embereket kellene karóba húzni és kitenni a brüsszeli zsinat elé
meg úgy mindenhol az ilyen embereket........
Legalább két pasi? 😂
Mer az dupla fogás az ukri haderőnek. 😂
Ezt hívják rábaszásnak?

https://index.hu/kulfold/2022/...
Mert gazdasági nagyhatalom és katonai törpe,gazdasági törpének kéne lenni,és farokként kell rácsatolni usa-re.jól haladnak.
Mivel tenné tönkre Amerika Európát? Tölük messzebb van a háború, a hatásai most kezdenek begyűrűzni és megindult ott is az infláció, szinte kilött...
Dehogy...Összeesküvés elméletes baromságokat nem szoktam olvasni, hallgatni...
De ami van az világjárványok, klímaváltozás, háború, energiaválság, élelmiszerhiány, nyersanyaghiány, Globalizáció bukása az akadozó ellátási láncokkal, összeomló szállítással és logisztikával, meg hasonlók. Ilyesmiket rendre szoktak jósolni, meg a jóslataikat nem komolyan venni...mondjuk ettöl még úgy néz ki bejöttek...
na azt lehet(meghajlós)
Álmodozz csak. Majd kapsz helyette egy bővebbet 😉
Nosztalgiából, vaze! Olyan jó vissza emlékezni ifjú koromra. 😆
te arra már minek?(kérdőjeles)
Ennyire hülye még te sem lehetsz, Zoli!
"Közben az eurónak sincs erős időszaka, múlt hét óta folyamatosan gyengül a dollárral szemben. Éves alapon 13–13,5 százalékot veszített az amerikai fizetőeszközzel szemben. Ennek a felét az idén szedte össze, 8 százalékos mínuszt hozott január eleje óta."

ezen én miért nem lepődök meg(kezeit széttáró) Amerika minden erővel azon van, hogy európát tönkre tegye. és elég jól is áll(meghajlós) talált hozzá végrehajtó partnereket a döntéshozók berkein belül(kezeit széttáró)
Konkrétan? Én most konkrétan egy jó kis szűk puncira gondolok.... 😆
mire gondolsz, Valamelyik világvégére?
Ja, miután már megjósolta a világvégét. De minek jósol a világvége után háborút?
Már számtalanszor mondtam hogy azt az apró tényt figyelmenkívül hagyod miszerint a BÍRÓSÁGOK függetlenek a politikai irányítástól,jelen esetben a kormánytól.
Amit te követelsz bazmeg az a DIKTATÚRA,amikor a kormány leszámol a neki nem tetsző politikai tényezőkkel.Lásd az EU ügyészség működését a romániai magyar polgármesterek körében.
Ja mielőtt hápogsz hogy a bíróság nem független,az általad sztárolt médiaperek tömegét veszítik fideszes sajtótermékek.
Ott lejt a pálya a balosoknak. 😂
De tudod mit,hagyd ki polt pétert és vidd az ügyet lölö dolgaival együtt TE az Európai bíróságra.Ne várj arra hogy az ellenzéket is meg a fideszt is a Vitya kormánya vigye bírőság elé korrupcióval. 😂
Ennyire hülye te sem lehetsz. 🤔
A baj, hogy éppen most érezzük, hogy mennyi jóslat bejött....
lejt a pálya, ez igaz
de mindnkinek lejt
a módszer meg minden országban más
azért ez még mindig nem észak korea ahol az ellenfél megkötözve indul a futóversenyen
Miért is? Az mszp találta ki ezt a módszert? Nem. Annak van 2/3-a aki kitalálta? igen! Lejt a pálya? ...
Még akkor is, ha balfasz az ellenzék! Akkor is...!
azt azért ne feledd hogy ha az mszp-nek lenne az a 3 millió szavazat neki is 2/3 lenne
szóval evvel kár előhozakodni