Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hülyeséget beszélsz.
De. A robbantásos módszert használják leggyakrabban.
Az égéshez nem tűz kell hanem gyulladási hőmérséklet.
Így van, csak közben még nyomja rá a vízpermetet is.
egyébként egy ilyet nem lehet úgy oltani, hogy simán ráfednek valamivel ami elzárja a levegőt? Vagy valami olyan robbanóanyagot használni ami elszívja a levegőt? Értelmezésem szerint mivel nem sok minden kell az égéshez tűz, éghető anyag és oxigén legkézenfekvőbb az oxigént elvonni valamilyen módszerrel(gondolkodós) Persze ez csak az én parasztlogikám(gondolkodós)
na jó akkor jól emlékeztem(gondolkodós) Nem mostanába volt már ez(kezeit széttáró)
Igen, ez volt az egyik módszer a sok közül, amivel tüzet oltottak. Big Wind volt a neve. Ezt a gyakorlatot nagyrészt figyelmen kívül hagyták azok, akik jobban járatosak a robbantási technikákban, vagy a hagyományos szivattyúkkal és tömlőkkel való egyszerű oltásban. A legendával ellentétben nem kimondottan sok olajkutat oltottak el ezzel a módszerrel, csak párat.
felnőttként már értem miért voltak 1 millióan a temetésén (gondolkodós) Személyesen akartak meggyőződni róla, hogy biztos jó helyen van e (kezeit széttáró) Jókat nem lehet mondani róla de az első önálló kormány volt az orosz leigázás óta. Tulajdonképen azt sem tudták merre folyik a lánchíd(kezeit széttáró) Olyan ez mint amikor egy 7 éves gyerek egyedül marad egy sötét erdőbe(kezeit széttáró) Aztán jön a jóságos bácsi aki megmenti és kivezeti az erdőből(kezeit széttáró) Hát ezek a jóságos bácsik jöttek és rátették a kezüket mindenre(gondolkodós) Persze a privatizációkor a fazék közelében üllő magyar is gazdagodott. Gyakorlatilag ingyen vagy még kevesebbért jutottak állami földekhez ingatlanokhoz, komplett tsz-ekhez stb.
én úgy emléxem gyerekkoromból,valamikor magyar találmány volt,hogy egy teherautóra rögzítettek egy mig 21-es hajtóművet oszt azzal fújatták el ezeket a tüzeket, legalább is így rémlik(kezeit széttáró)
Nem hulyeseg,hanem lehetetlen.Egy buborek vilag a media altal krealt fszb ellenzi a haborut.
A teljes "eros ember" vezetes bennevan.
Es ez nem az oligarhak hanem azok felettesei.
Kina,india,pakisztan,azsia nagy resze,csekely 3-5 milliard emberrel.Mondjuk jellemzo ez a kummantas a fajtadra.
Szerintem is csak duma. Annyira azé nem hülyék. De a csecsenek vadásznak rá az viszont tény.
Lassan elfogy a többi potenciális partner...Marad Irán, Szíria, Észak-Korea, Fehéroroszország, stb...
Ezt a kamut hogy az fszb szol mert nem akarnak putyin haborujaban resztvenni beveszi valaki? 😆
Mondom én.....
Ha az oroszoknak mégsem sikerül a CIA megoldja majd amikor már teher lesz a csávó
https://www.napi.hu/nemzetkozi...
https://www.origo.hu/nagyvilag...
Lassan kilövik a picsába
https://novekedes.hu/elemzesek...
Bogyónak meg a többi beszűkült baloslibsi fakarikának....
Vagy 15 éve nem bagózom a lakásban, és jét éve már a kocsiban sem.
Gazlampaval. 😆
Még tüzet is adnál, ha nincs elég
En otthagynam,foleg hogy sajat maga gyutja fel az agynemut az oxgen meletti bagozassal. 😆
Az kurvára......és még szobrot állitottak neki. Nyomorunk egy nagy része neki köszönhető.
Ő se, csak a biztosra megy 😆 ha belefér kihoz 😂