Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ótó, értem van, nem én érte.
Belül nem szeretem ha retkes, kívül meg néha beviszem a kefésbe.
elmúlt 10 évben összesen nem mostam 3 órát 😂
épp ma ránéztem és beszőtte a pók az elejét
tiszta indiana jones stílus
Siettem, na! IKEA!

Három kemény órámba tellett, míg patyolattisztára mostam a kocsit, majd nagyon szépen felviaszoztam és políroztam: ronggyal, kézzel. Ragyog mint állat! 😍
IKA nincs. 😂
Én meg jobb szeretném, ha te húznál el végre egy Alsó-Stájerországbeli IKA áruházba bútort tologatni. 😘
Ezert IS kene elhuznod a picsaba innen jo messzire.
a többi is ilyen javaslat.....
pl ha a merkel mami azt mondta jöhet bármennyi migráns, mert kell, akkor miért is akarta ránk(is) tukmálni őket?
ez kb olyan mint ha magyarok beadnának egy javaslatot hogy márpedig minden tagállamban egyenek lecsót a népek minden hétem 3x
még az is aki nem szereti
mert ugye mi szeretjük meg esszük is kétpofára, szóval ha nekünk jó legyen másnak is jó
Pedig te!
Szerintem nem én.
És megint mellébeszélsz!!
Éppen ez az hogy már nem küldenek több pénzt a legkorruptabb tagállamnak - ez a Viktor meg a Navrasics legnagyobb baja. 😍
Siman jobban elnenk a sok kerekkoto hulye szabaly megszuntetese utan.
En orulnek neki.
Foleg hogy teged kitoloncolnank a picsaba.
Vagyonelkobzas utan. 😆
Megen ez a követhetetlen libsi "gondolkodás"!
Ezermilliárdokat küldünk az eddig legkorruptabbnak mondott országnak, miközben a saját polgárainkat mélytorkoztatjuk!
De neked ez nem gond, csak szopassanak bennünket!
Na igen, a kocsmai dohányzás: ez valóban EU-s javaslat volt, de minden kormány egyedi döntése / törvénye.

Én például nem az EU-ra haragszom amiatt hogy egy pofa sört nem ihatnék meg egy jó cigivel a krimóban, hanem személy szerint Lézer Janira. Ahogy Nyugat-Európában sincsenek nemzeti dohányboltok (persze Fidesz-kézben), hanem bármilyen boltban, kocsmában, étteremben (sőt utcai automatákból is) vehetsz cigit ha elfogyott.
azon elgondolkodtál miért kell mindig mindenben ilyen kibaszott nagyot egyetérteni?
pl nálunk betiltották a dohányzást a kocsmákban, (nem foglalnék állást hogy ez jó vagy nem)
románoknál ugyanúgy füstölnek, pedig eu
nálunk a buszmegállóban se lehet pedig nyílt tér 😂
hol a nagy eu egyetértés?

én azt mondom akkor legyen egyforma minden
mondjuk egyfoma hajviseletek is, meg ruhaviseletek.. hiszen únióban élünk, egyet értünk
jaaaaaaaa hogy ilyen már van a legvadabb diktatúrában......
akkor most ez hogy is van?
Én meg simán kibaxnám kis hazánkat az EU-ból. Vita és határidő-tologatás nélkül.

Kíváncsi vagyok mennyire tetszene az átlag vidéki fidesz-szavazónak (tehát aki nem részese a NER haszonélvezőinek), egy új uram-bátyám-koma Horthy-rendszer.... :-(
Szerintem a 26 meg van félemlítve.
Egyébként pedig azt mondták, hogy demokratikus ha lehetőség van a vétóra, mikor pedig használják, akkor , upsz már nem is demokratikus és szüntessük be!
Én kilépnék, mondjuk be sem léptem volna!
Milyen fura hogy ,egy véleménye vagy álláspontja nem számít ( nyomjuk le a kisebbséget ÜZENET ) 😂 😂 😂
Persze a színesfémről van szó akkor fehérek térdeljenek " többség "😂
Kettős mérce működik 👍️
Mert? Egy 27 tagból álló közösségben nem 26 tag egyetértő akarata dönt, hanem a kilógó egyetlen egyé?
Szerinted?
„A vétó nem demokratikus. Ez megakadályozza Európa egységes fellépését. Ennek nagyon konkrét negatív hatásai vannak mindannyiunk számára. Ezt meg kell szüntetni!”

Ilyenkor sem érzed, hogy kilóg a lóláb???
😆
Mán megen hülye vagyol!
De ezt kezdjük megszokni!
Csak hogy raksnak is meglegyen a huledeznivalo. 😆
Aaaaaa,nincsenek amerikaiak. 😆
Mondjuk ez nem a tipikus usak megyunk a szandalos hegyi emberrk elken,es ha visszalonek lebombazzuk a varost.Most forditva van.
http://youtu.be/YpPHEqky0Og
akkor az (meghajlós)