Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de akkor én is 3* annyiért fogom a fát adni mint most 😂 Gondolod a fa árra nem megy utána a gázénak 😅
Vehetsz tőlem 12000 Ft-ért 1 mázsa akácot, sportmotor kedvezménnyel neked odaadom 11500-ért, hogy lásd a nagylelkűségem 😅
renyó moszkvics az(meghajlós)
Ez az oroszoknál is bevett módszer volt(meghalós) A komiszár elvtárs feküdt a maxim géppuskával a hadsereg mögött (gondolkodós) Aki előre fele ment azt a németek lőtték le aki hátra fele azt a komiszár elvtárs(kezeit széttáró) úgy tudom az ukránoknak van egy csomó ilyen maximjuk M-zárolva amit most leporoltak(gondolkodós) Most már legalább tudjuk miért(kezeit széttáró)
24c van télbe/nyárba, az kellemes
Mond csak, majd kapsz te is egy x-et tőle.
Másfél párat, na! 😂
Ide annyi kretént összehordott a szél, hogy egyszerűen jól érzem magam közöttetek. 😍

Pár humortalan vadbarmot kiikszeltem, azóta happy van. 😆
ennek így kellene lenni
de egy jó ideje sajnos ez nem így van
Még amikor a saját szarodat eszed, akkor is muszáj "magyaroznod" egyet!
Ha egyedül maradok sem értem, hogy a fajtád miért szenved itt és miért nem megy valamelyik agyonajnározott helyre??
A Haza nem egy párt vagy politikus!!!
Á-á, már 800
A zukránok már ide is betették a lábukat: https://index.hu/gazdasag/2022...
Mi az hogy gerinctelen?! Úgy fáj, mint a fene...
Jövő télen gondolom én is meg fogok barátkozni a 20 fokkal.... 😒
Toled te gerinctelen geci.Remelem 700 ert tankolsz nyomi. 😍
Nincs ott semmi baj, jó a kazán. Amúgy utálom a meleget, ezért van nyitva az ablak is. Meg aztán a tököm fog bent felöltözve lézengeni.
nekünk télen 20-21 nyáron 24-25
ez ugyanúgy meglesz akkor is ha 3x annyi a gáz 😉
Én 23 +/-0,5-re vagyok hitelesítve télen-nyáron. 😆
27 fokban már nem kellemes lenni. Ha nálatok annyi kell, akkor vagy a ház szar (öreg, hideg nyirkos falak) vagy a vérkeringésetek 😁
Mit védsz meg a rezsicsökkentésen, te pöcs? 😍
Ugyanazt a pénzt (vagy annak akár a többszörösét) kihúzzák a zsebedből más címeken - forint bedöntése, hiperinfláció, extra adók, államadósság végtelen növekedése... ...De A Nemzet Gázszerelője jobban teljesít, egyre jobban!
Olcsó igazából sose volt... legfeljebb nem megfizethetetlenül drága - de majd az lesz.
Ha 3x annyi lesz a gáz, nálam akkor is 27fok lesz, fával fűtök, ha meleg van ablakot nyitok, így még télen is friss a levegő.
Hat,a rezsicsokkentest meg lehet vedeni,szeverodonyecknek reszeltek,az elveszett,szerintem az egesz donbaszt elvesztik,nem veletlen lovik az ukranok a donyecki polgari lakotelepeket,ok is tudjak.
Es amit elvesztenek nem kapjak vissza.
Eselyes a kramatorszki regio,onnan kijutva a muszka nekifordulhat dnyipronak es ujra harkovnak,az meg keteselyes,es szerintem meg megprobalhatjak nyikolajev-odessza koeul egereszni,de ahhoz sietni kene es mozgositani.Az nehez lenne.
Ha ezek megvannak,europa mar szabadulna akkora a gazdasagi coresz,az usak meg kitart,de erzi o is hogy ha sokaig izmoznak fullos recesszio lesz,es azt nem veszelik at.
A muszka meg mostmar direk elhuzza,nem siet,energia,kaja,nyersanyag van dogivel,a gazdasagi valsag neki kevesbe fajna.Megerezne,de kaposztan es krumplin abs nelkuli karbis zsigaval siman elvan a nep.
Europa nem biztos hogy ugyanugy meglenne ezekkel.
lassan érdemes lenne feladni
ebben egyetértek a zajossal hogy ami olcsó avval pazarol a nép
és nem feltétlen kell télen 27 fok a lakásba 22 is elég lesz ha 3x ennyi lesz a gáz