Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az lehet sok van csak feldolgozási kapacitás nincs
Szartig vagyunk vezetékes orosz olajjal, mégis megy a nyavalygás....

https://nyugatifeny.hu/2022/07/10/megkongatta-a-veszharangot-a-mol-teljesen-elfogyhat-az-uzemanyag-a-benzinkutakon
Rohaggyámegte! 😍
Mert barmi gond van,marineninek faj a terde,felrobban egy tanker kongonal,vagy lepkeinvazio van lrngyelorszsgban jon raks vagy bogyesz egy telexindexhvg nyugatifeny cikkel hogy sz orbankormany az oka es tehetsrgtelenek es ellopjak a tamogatast oszt punktum.Rohaggyanakmeg. 😆
szerintem kb semki sem tudja azt kiszámolni a rezsicsökkentés jó vagy nem jó
egy nyuggernak aki egyedül él egy olyan házban ahol nem tud fűtést részlegesen elzárni, ott sokat spórol a rezsicsökkentéssel, de csak azért mert nagyon kevés dolgot vesz így nem sok plusz adót fizet be
aki nem nyugger és sok dolgot vesz annál már ez összetettebb
csodák nincsenek, a kieső pénzt valahonnam pótolni kell
Nem is tudom!
Az utca végén mikor jöttek a migrik, televolt a szállás... És mi a helyzet a "fizetős" migrikkel? Akit a kormány engedett be vizsgálat nélkül?
Benzin/gázolaj ha igaz bizonyos kutakon nem annyit tankolsz amennyit szeretnél, nem? Olcsóbban? Igen, ill. nem... Miből is egészíti ki a veszteséget a kormány? Adóból? Mint a gázt villanyt stb.. Rezsicsökkentés... Ja...
Ja, és azért nincs a tanároknak béremelés, mert háborús helyzet van, és amúgy sem küld pénzt brüsszel...
Nem is tudtam hogy külföldnek kell kitermelnie a közalkalmazottak, tanárok, stb bérét?!? Mik vannak...
Mikro management vs. globalis latasmod
Nem mindenki latja a teljes kepet, föleg nem egy virtualis buborekbol.
Minél egyel régebbi?Mert a mostaninál egyel rágebbibe 2t van.Az első generációs tdi-ben nincs.
Eddig barlangba voltál?
??? Miért miből maradtunk eddig ki???
ez a fura mert az egyel régebbi galaxy alapból nem 2 tömegű
aztán nagyjából minden ugyanaz rajta, nagyjából....mégis eltört
míg nem voltk 2 tömegűk addig sem tört.
mindent ki lehet írni a szívósori huncutságot is ......
de ha mindent is kiütünk mi a faszért nem járunk inkább zsigulival?
a kéttömegűre is van gyógyszer mert egytömegűt kell beletenni aztán vagy törik a főtengely mint egyik ismerősnek a galaxyn vagy nem 😂
már nem lesz (ujjával nemet mutató) elég régóta azok vagyunk(kezeit széttáró)
Nagyon jól teszik, legalább lesz újra willkommen vihetik haza magukhoz a majmokat a labancok...
nálunk a határvadász század embereit bogarásszák össze, ott meg lebontják a kerítést normális? 😆 Most tulajdon képen ez miért pattant ki a fejükből? és miért pont most? Hát nem el van az a kerítés ott ahová már egyszer felépítettük nekik?
Ez megin az amcsik műve (gondolkodós) előidézték a gáz és az olajválságot most nyugateurópára ismét rá akarják engedni a migránsokat. Fokozatot kapcsoltak európa nyomorbadöntésébe. Már 3 oldalról ütik őket, mi szerintem ebből is ki fogunk maradni 😂
Még az idén kicsiny hazánk lesz ójrópa nyugalomszigete. Ennél jobb döntést nem hozhattak volna a bolondok.
atya úristen(fejét fogó)
nem, ezt már nem lehet kommentálni(szemeit körbeforgató)
Bár elég sokat segítettünk ennek a picsányi 2 milliós szlovéniának amikor nagy bajba voltak, én már még egyszer ezután biztos nem szaladnék a segítségükre ezek után(gondolkodós)
Na nézzük a jó oldalát: Legalább az összes köcsög menekült onnan árasztja el nyugateurópát nem a mi kerítéseinket ráncigálják 😅 Ahhoz kétségem nem fér, hogy szlovéniába egy darab sem akar ezekből ottmaradni(gondolkodós) A legjobbkor bontják le a kerítésük amikor az éhséglázadás miatt esélyes, hogy a közeljövőben milliós tömegek indulnak meg európa felé 😅 Na mind1 remélem vitya húz kerítést a magyar szlovén határra, nehogy ezek a sötét színű és gondolkodású bugyuták félreértelmezzék az iránytűt és nyugat helyett keletre induljanak el 😂
A bogyóféléknek azért kell sokkal több idő de inkább úgy mondanám, hogy Ők a soha meg nem győzhetőek(kezeit széttáró) Mert a szerény szellemi képességük a logikus gondolkodást gátolja(kezeit széttáró) Az európai vezetőknek meg azért kell a fél-egy év, mert amerika dollármilliókkal tömi ki a döntéshozók zsebeit ezért és igen, van az a pénz amiért képes az ember elárulni a hazáját recesszióba hajtani az egész európai gazdaságot és odadobni a versenyképességet. (kezeit széttáró)
Azt nem értem hogy a másként gondolkodok mér gondolkodnak tökegyformán? Két a mostani ukri orosz helyzetet illetve magyaro. gazdasági politikai helyzetét másként láto emberrel beszélgettem illetve hallgattam,de egy az egybe bogyó.
Ezek kapnak valami iránymutatást vagy képzést?
Én csak azt nem értem hogy miért van az hogy te vagy én meg még sokan mások rögtön látjuk hogy ez a nagy szankciónálgatással saját magukat lövik lábon,nekik meg kell fél év hogy erre rájöjjenek,az ilyen bogyó féléknek meg mégtöbb .Miért nem látják rögtön?
na nyugat felé inkább azt ellenőrizzék majd, miket eregetnek a levegőbe az orosz gáz hiányában 😆
A kiütéssel egy gond van,illetve kettő,a sima műszakin megbukik,ha ismerős van akkor oké,a másik hogy külföldre onnantól nem ajánlatos vele menni,legalábbis nyugat fele, ezt már ellenőrzik és igen komoly a bünti.